Na Maxičkách premiérově s RDIF čipy.

Čtvrtý závod našeho seriálu MODRÁ STUHA měl pokračování na Maxičkách.

Po dlouhých týdnech sucha a veder nás potěšilo mírné ochlazení a zvlhčení vzduchu drobným deštíkem. Příjemným překvapením byl i na tomto závodě nárůst počtu závodníků, kterých nakonec ve dvou startech odstartovalo celkem šedesát.

V rámci tohoto závodu jsme měli premiéru s naší vlastní čipovou časomírou. Vše proběhlo OK a tak od nynějška můžeme tento závodní komfort používat na všech námi pořádaných soutěžích.

Vlastní závod nejprve rozběhly kategorie páníčků se psy. Zde byla účast minimální a zvažujeme, zda v dalším ročníku tyto kategorie vypíšeme. V hlavním běžeckém závodě pak odstartovalo početné pole na hezký okruh v okolí Maxiček.

V kategoriích žen nedošlo k žádnému překvapení, když jako již tradičně letos ve všech závodech MODRÉ STUHY zvítězila Jarmila SOBECKÁ z USK Provod Ústí n,L,, druhou ženou v cíli byla Dáša MUSILOVÁ z Jílového a třetí místo si připsala pro pořádají klub Martina MALÍKOVÁ.

 

Mezi muži stále trvá situace, kdy v každém závodě zvítězí někdo jiný. Tentokráte zvítězil Tomáš CHARVÁT z Kajak Děčín před Lukášem ELIÁŠEM z BK Běkodo Teplice a Martinem PŘIBYLEM z KONKORDIE Děčín.

Celý letošní seriál všednodenních běhů se uzavře začátkem října na Podzimním běhu na Sokolího vrchu.

Fotografie ze závodu budou v našem fotoalbu zde a výsledky zde.

Komentáře jsou uzavřeny.