Aktuality z KONKORDIA Děčín

Běh na Chlum

Běh na Chlum se bude konat. Uvolnění opatření nám umožňuje tuto naši hlavní vlajkovou loď nakonec uskutečnit. Letošní 26.ročník se bude konat v neděli 13.prosince 2020. Sportovní soutěž se uskuteční se stejným časovým programem. V rámci dodržení opatření budou drobné odchylky – nebude k dispozici možnost převlékání v hasičárně, závodu se mohou zúčastnit jen přihlášení on-line, aby nedocházelo ke zbytečnému shlukování a není povolena účast diváků.

 Virtuální 7

Naše dvouměsíční výzva k pohybu po tratích našich všednodenních běhů se přehoupla do druhé poloviny. Jsme rádi, že jste se aktivně zapojili a v prvním měsíci jste odběhali 346 závodů v celkové délce přes 1800 km. Někteří mají již odběhané i více než dvě třetiny tratí. Ale i jedna účast se počítá. Věříme, že i v prosinci budete pokračovat stejně aktivně. Pro všechny účastníky máme připravenou medaili.

Běh okolo Chmelníku

Stalo se již tradicí, že 1.ledna v rámci novoročního výklusu KONKORDIA Děčín představujeme novou trať MODRÉ STUHY. Zveme Vás tímto tedy na Novoroční výklus na trase “Běhu okolo Chmelníku”. Sejdeme se 1.ledna 2021 v 11.00 (souřadnice startu 50.7536339N, 14.1634275E). Ve dvanáct pak při horkém čaji a polévce si popřejeme sportovní úspěchy a oceníme všechny účastníky Virtuální 7.

MODRÁ STUHA 2021

Od 1.prosince 2020 se nám otvírají prezentace na první závody MODRÉ STUHY 2021. Hned tím prvním bude nejoblíbenější závod “Bludičkový běh na cyklostezce”, který se bude konat 17.2.2020. Zde musíme upozornit, že jsme museli omezit počet účastníků vzhledem ke kapacitě trati a nad tuto kapacitu nebude možno startovat. Využijte tedy včas možnost on-line přihlášení.