Sprint Dlouhou jízdou

,
Termín 10.9.2021 18:00
Místo Dlouhá jízda - Zámek Děčín
Výsledky
Trať Sprint vzhůru Dlouhou jízdou (280 metrů), individuální starty, 2 pokusy
Kategorie Děti do 5 let, Muži do 49 let, Muži od 50 let, Žáci do 15 let, Žákyně do 15 let, Ženy do 39 let, Ženy od 40 let
Startovné 50,-Kč přilášky on-line do 9.9.2021 12:00 (platba na místě), 100,-Kč přihláška na místě
Přihlášených závodníků Celkem - 36
Děti do 5 let - 2
Muži do 49 let - 14
Muži od 50 let - 3
Žáci do 15 let - 10
Žákyně do 15 let - 0
Ženy do 39 let - 3
Ženy od 40 let - 4
Přihlášky Přihlášky byly uzavřeny
Prezentace od 17.00 v prostoru startu na začátku Dlouhé jízdy, poslední prezentace 20.30
Ceny První tři v každé kategorii - medaile, diplom a věcné ceny dle možností pořadatele, ůčastnický list pro všechny závodníky

Protože se množí dotazy, tak upřesňujeme harmonogram závodu :
17.00 - 20.30 prezentace a přihlášky
18.00 - 20.50 individuální start (max.2 pokusy), kdykoliv v tomto časovém rozmezí
21.00 celkové vyhlášení konečných výsledků ve všech kategoriích
Závodník po odběhnutí svého závodu (jeden nebo dva běhy) obdrží drobnou upomínku. Medailisté v jednotlivých kategoriích obdrží medaili, pohár, diplom a pamětní tričko.
Pomůžete nám tím, že se přihlásíte on-line (zvýhodněné startovné - vše se platí na místě)

Přihlášení závodníci

Děti do 5 let
Martina Procházková 1973
Nela Havránková BikeroRun Bynov 2015
Muži do 49 let
Bohuslav Matys Bobo běh 1988
Dominik Vlček 1998
Jan Bartl Rytíři DDM Děčín 1980
Jan Lachman Mladí a hladoví 1998
Jiří Hasman 1982
Jiří Havránek BikeroRun Bynov 1987
Jiří Kramer 1986
Leopold Fryc 1992
Pavel Brož 1990
Pavel Kužel 1984
Petr Řezníček 1983
Tomáš Křeček Klub Kilo 1988
Václav Spilka Malá Veleň 1994
Václav Šlechta Mladí a hladoví 1998
Muži od 50 let
Josef Vlk ASK Děčín 1958
Karel Klinkacek Crossfit Děčín 1967
Miloš Hruška MHUL 1970
Žáci do 15 let
Adam Janele Konkordia 2012
Adam Miškovský SK Atletika pro děti 2006
Idmar Janele Konkordia 2007
Jenda Miškovský SK Atletika pro děti 2007
Ondřej Baco STS Chvojkovice Brod 2007
Patrik Koclíř 2012
Pavel Josefík 2010
Tomáš Škach KONKORDIA Děčín 2006
Václav Sedláček Konkordia Děčín 2008
Vojtík Miškovský SK Atletika pro děti 2010
Ženy do 39 let
Barbora Procházková 2001
Dagmar Havránková BikeroRun Bynov 1983
Michaela Čípová 1998
Ženy od 40 let
Ivana Kopecká MK - Cyklo Děčín 1978
Katarína Kučerová KONKORDIA Děčín 1963
Linda Mrázková Děčín 1980
Martina Procházková 1973