Děčín RunFest 2022 – Děčínský JAW.cz půlmaraton a další běhy

,
Termín 23.4.2022 09:00
Místo Děčín – Mariánská louka – Labská cyklostezka
Výsledky
Trať Hlavní závod Děčínský půlmaraton - Labská cyklostezka a Mariánská louka rychlý asfaltový povrch (95%) - rovina,  běh na 5 km - Labská cyklostezka a Mariánská louka (50%-50%), dětské běhy a rodinný běh - městský park na Mariánské louce.
Kategorie Chlapci, Děti, Dívky, Muži 1 (M1) 16-39 let, Muži 2 (M2) 40-59 let, Muži 3 (M3) 60 let a více, NW (Nordic Walking), Rodinný tým, štafeta dvojic, Ženy 1 (Z1) 16-39 let, Ženy 2 (Z2) 40-59 let, Ženy 3 (Z3) 60 let a více
Startovné Startovné pro všechny on line přihlášené závodníky do 15.4.2022 s uhrazeným startovným pouze : Hlavní závod Děčínský půlmaraton 299,- Kč/ štafeta 499,- Kč (limit počtu běžců je 200), běh na 5 Km 99,-Kč (limit běžců je 100), dětské závody 40,-Kč (půjde na charitativní účely 🙂), rodinný běh - 2-4 členné tým rodiny přihlášený pod jedním jménem 120,-Kč (půjde na charitativní účely 🙂) po tomto datu a dále na místě za zvýšené startovné dle možností pořadatele (půlmaraton 500,-Kč, štafeta 700,- Kč, 5 km 300,-Kč, dětské běhy 70,-Kč, rodinný běh 200,-Kč)
Přihlášených závodníků Celkem - 167
1500 m
Chlapci - 2
Dívky - 2
200 m
Chlapci - 4
Dívky - 13
5 km
Muži 1 (M1) 16-39 let - 9
Muži 2 (M2) 40-59 let - 7
Ženy 1 (Z1) 16-39 let - 7
Ženy 2 (Z2) 40-59 let - 10
750 m
Chlapci - 7
Dívky - 8
půlmaraton
Muži 1 (M1) 16-39 let - 25
Muži 2 (M2) 40-59 let - 30
NW (Nordic Walking) - 7
štafeta dvojic - 5
Ženy 1 (Z1) 16-39 let - 9
Ženy 2 (Z2) 40-59 let - 19
Rodinný běh
Rodinný tým - 3
Přihlášky Přihlášky byly uzavřeny
Prezentace 08.30 – 12.55 hod., dle jednotlivých startů, nejpozději 20 minut před vlastním závodem ve stanu na Mariánské louce
Ceny Hlavní závod půlmaraton – ženy a muži – celkové pořadí 1.místo 1.000,-Kč, 2.místo 500,-Kč, 3.místo 300,-Kč. První tři v jednotlivých kategoriích diplom a věcné ceny od partnerů závodu. Účastnické medaile pro všechny závodníky včetně štafet (pro půlmaraton kovové + účastnické tričko)
Občerstvení Občerstvení hlavní závod – cca 5,5 km, 10.5 km, 15,5 km – voda, iontové nápoje, ovoce, v případě teplého počasí houbičky, v cíli všechny závody čaj popř. voda, sušenky a ovoce
Pojištění Závodníci běží na vlastní nebezpečí a náklady

 

Přihlášení závodníci

1500 m
Chlapci
Filip Kučera Fk Ústí nad Labem 2009 zaplaceno
Václav Sedláček KONKORDIA Děčín 2008 zaplaceno
Dívky
Kateřina Sobecká USK Provod UL 2007 zaplaceno
Mariana Pintaudi ASK Děčín 2008 zaplaceno
200 m
Chlapci
Cody Grace 2021 zaplaceno
Daniel Zdvihal 2016 zaplaceno
Jakub Bouša Sportovní klub Atletika pro děti 2018 zaplaceno
Theodor Černý 2019 zaplaceno
Dívky
Aneta Lüftschitzová 2017 zaplaceno
Aneta Mračková 2018 zaplaceno
Eliška Nejedlová Tj Kajak 2016 nezaplaceno
Ladislava Güntherová Atletika Meziboří 2016 zaplaceno
Laura Klínská 2019 zaplaceno
Magdalena Barcalová 2019 zaplaceno
Marie Lorencová 2017 zaplaceno
Natálie Rabová 2017 zaplaceno
Rosalie Jirchářová ASK Děčín 2016 zaplaceno
Rozárka Přivřelová 2017 zaplaceno
Stela Nováková Mattoni FreeRun Děčín 2019 zaplaceno
Tereza Kučerová 2020 zaplaceno
Věruška Skřivánková 2019 zaplaceno
5 km
Muži 1 (M1) 16-39 let
Adam Janele Konkordia 2012 zaplaceno
Adam Miškovský SK Atletika pro děti 2006 zaplaceno
Dominik Vlček 1998 zaplaceno
Jenda Miškovský SK Atletika pro děti 2007 zaplaceno
Martin Mašek 2010 zaplaceno
Ondřej Smutný 1999 zaplaceno
Štěpán Krištof Teplice 1993 zaplaceno
Tomáš Škach KONKORDIA Děčín 2006 zaplaceno
Yudha Sutanto 1993 zaplaceno
Muži 2 (M2) 40-59 let
Jaroslav Ulman 1981 zaplaceno
Luděk Svoboda 1973 zaplaceno
Michal Paur 1977 zaplaceno
Pavel Holeček Konkordia 1973 zaplaceno
Petr Šafařík 1978 zaplaceno
Roman Pomichálek Pomíci 1973 zaplaceno
Tomáš Plaček ASK Děčín 1963 nezaplaceno
Ženy 1 (Z1) 16-39 let
Anna Burdová KONKORDIA Děčín 2007 zaplaceno
Eva Gaubeová Jedeme bombyyyy 1985 nezaplaceno
Kateřina Nováková Mattoni FreeRun Děčín 1991 zaplaceno
Kristyna Petelova 1992 nezaplaceno
Lucie Horová 1991 zaplaceno
Mariana Pintaudi ASK Děčín 2008 zaplaceno
Romana Pomichálková Pomíci 2005 zaplaceno
Ženy 2 (Z2) 40-59 let
Blanka Burdová 1977 zaplaceno
Eva Fialková Běhny Misto 1980 zaplaceno
Gabriela Hrušková 1980 zaplaceno
Jana Paurová 1976 zaplaceno
Jarmila Sobecká USK Provod UL 1977 zaplaceno
Katarína Kučerová KONKORDIA Děčín 1963 zaplaceno
Michala Klášterková 1979 zaplaceno
Milada Barcalová Konkordia 1968 zaplaceno
Petra Zárubová Benešov nad Ploučnicí 1980 zaplaceno
Zdenka Holečková Konkordia 1974 zaplaceno
750 m
Chlapci
Adam Janele Konkordia 2012 zaplaceno
David Kadlec 2014 nezaplaceno
Josef Charvát Kajak Děčín 2015 zaplaceno
Lukáš Bartáček 2012 nezaplaceno
Oliver Srbecký 2015 nezaplaceno
Ondřej Pomichálek SK APD Děčín 2015 zaplaceno
Samuel Hradecký 2014 zaplaceno
Dívky
Eliška Horáčková STG Děčín 2010 zaplaceno
Lenka Janelová Konkordia 2011 zaplaceno
Marie Balounová Sportovní klub - Atletika pro děti 2011 zaplaceno
Natálie Hradecká 2010 zaplaceno
Nela Lorencová Ask Děčín 2014 zaplaceno
Terezka Sobecká USK Provod UL 2013 zaplaceno
Viktorie Laube 2014 zaplaceno
Zuzana Škachová KONKORDIA Děčín 2009 zaplaceno
půlmaraton
Muži 1 (M1) 16-39 let
Aleš Kudrna OCR Hunters 1991 zaplaceno
Idmar Janele Konkordia 2007 zaplaceno
Jakub Hospodka Šuemel 1982 zaplaceno
Jan Bulan SK Zahořany 1998 zaplaceno
Jan Pokorný SK Vodní Polo Děčín 2005 zaplaceno
Jan Špinka 1984 zaplaceno
Jaroslav Dörner Haven Team 2000 nezaplaceno
Jiří Hasman 1982 zaplaceno
Jiří Holeček vodič na 1:50 Běžci Chomutov 1986 zaplaceno
Jiří Kramer 1986 zaplaceno
Leoš Paul 1990 zaplaceno
Lukáš Hradecký 1983 zaplaceno
MAREK KRATOCHVÍL OCR MAŠINA KADAŇ 1983 zaplaceno
Martin Přibyl KONKORDIA Děčín 1991 zaplaceno
Michal Luxa vodič na 1:40 Běžci Chomutov 1990 zaplaceno
Michal Řeřicha 1992 zaplaceno
Oldřich Johan Těchlovice 1983 zaplaceno
Pavel Brož JL TRI Coachnig 1990 nezaplaceno
Pavel Kužel 1984 zaplaceno
Petr Gonda HC DC XC 1982 zaplaceno
Petr Řezníček 1983 zaplaceno
Ronald Honz Crossfit Děčín 1989 zaplaceno
Václav Hladík AC Česká Lípa 1993 zaplaceno
Václav Spilka Malá Veleň 1994 zaplaceno
Zdeněk Horáček Kilpi Kome Klub 1983 zaplaceno
Muži 2 (M2) 40-59 let
Erik Beckert BSG Ostsächsische Sparkasse Dresden 1966 nezaplaceno
František Fialka Běžci Chomutov 1975 zaplaceno
Ivo Feix Teplice 1974 nezaplaceno
Jan Blažek Červený vrch 1974 zaplaceno
Jaroslav Dřevikovský vodič 1:45 Běžci Chomutov 1978 zaplaceno
Jaroslav Zbuzek Spona Teplice 1965 zaplaceno
Jiří Košťál AK Bílinská (j)Elita 1966 zaplaceno
Jiří Marek SPONA Teplice 1981 zaplaceno
Jiří Masorsič Střížák 1963 zaplaceno
Josef Černý Mattoni FreeRun Ústí nad Labem Střekov 1977 zaplaceno
Ladislav Neuman 1976 zaplaceno
Luděk Kohout Nová Ves 1965 zaplaceno
Marek Peterka Triade Decin 1970 zaplaceno
Martin Horkulič Happy Loop 1981 zaplaceno
Martin Špinka Rumburk 1979 zaplaceno
Michal Pech Trutnov-Dečín 1967 zaplaceno
Michal Stumpf Stumpfíci 1980 zaplaceno
Michal Vacek KONKORDIA Děčín 1974 zaplaceno
Milan Šafařík KOB Děčín 1972 zaplaceno
Mirek Fíla Bílinská (j)Elita 1963 zaplaceno
Miroslav Volf Běžci Chomutov 1973 zaplaceno
Pavel Barecz Horní Podluží 1978 zaplaceno
Petr Dragoun 1979 nezaplaceno
Petr Kubera Pivní Strejc 1979 zaplaceno
Petr Polanský Most 1974 zaplaceno
Robert Dračka Holany gang 1973 zaplaceno
Rostislav Štefanek ASK Děčín 1977 nezaplaceno
Stanislav Vobnášil 1971 zaplaceno
Štěpán Ledvinka VK Děčín 1980 zaplaceno
Tomáš Mikulecký 1978 zaplaceno
NW (Nordic Walking)
Darina Maule Rozběháme Kamenici 1979 zaplaceno
Lenka Lumpeová 1967 zaplaceno
Linda Bodláková Rumburk 1983 zaplaceno
Lucie Vlasáková 1975 zaplaceno
Michaela Šmaterová Už tam budeem 1984 zaplaceno
Miloslav Kolář Rozběháme Kamenici 1983 zaplaceno
Tomàš Vlasák DRMONOK 1980 zaplaceno
štafeta dvojic
Aneta Sailerová / Dominika Votíková
Dominika Votíková
AK Bilina zaplaceno
Marcela Kašová / Kateřina Hypšová
Kateřina Hypšová
zaplaceno
Miloš Hruška / Sabina Hrušková
Sabina Hrušková
MHUL zaplaceno
Pavel Hrbáč / Kateřina Hrbáčová Nováková
Kateřina Hrbáčová Nováková
Hrboli zaplaceno
Zdeňka Matajová / Jan Mataj
Jan Mataj
Mataj team zaplaceno
Ženy 1 (Z1) 16-39 let
Daniela Cimermanová AK Litvínov 1987 zaplaceno
Jana Jelínková vodič na 2:00 Báječné ženy v běhu 1984 zaplaceno
Marie Fejfarová 1985 zaplaceno
Michaela Sedláčková Happy Loop Team 1988 zaplaceno
Nikola Formanová vodič 2:10 Běžci Chomutov 1989 zaplaceno
Petra Klímová Běžci Chomutov 1986 zaplaceno
Saša Vaňková KOB Děčín 1985 zaplaceno
Simona Zemančíková 1993 zaplaceno
Zuzana Kotěšovcová Happy Loop 1983 zaplaceno
Ženy 2 (Z2) 40-59 let
Alena Aksamitová Bílinská (j)Elita 1973 zaplaceno
Alena Vobnášilová 1977 zaplaceno
Beckert Claudia BSG Ostsächsische Sparkasse Dresden 1967 nezaplaceno
Dagmar Sasková 1977 zaplaceno
Gabriela Grossmanová Bílinská (j)Elita 1981 zaplaceno
Jana Špinková Rumburk 1981 zaplaceno
Jana Štěchová AK Bílinská (j)ELITA 1973 zaplaceno
Jana Švábová 1978 zaplaceno
Jitka Fílová Bílinská (j)Elita 1963 zaplaceno
Jitka Jirásková 1975 zaplaceno
Jitka Mrhalová 1974 nezaplaceno
Lenka Jandová Most 1966 zaplaceno
Ludmila Hanusová Klášterec nad Ohří 1975 zaplaceno
Messner Katja 1973 nezaplaceno
Olga Kantová SPONA Teplice 1979 zaplaceno
Pavlína Laube 1980 zaplaceno
Soňa Přivřelová 1979 zaplaceno
Veronika Hernychová Jílové 1982 zaplaceno
Zdena Kociánová 1977 zaplaceno
Rodinný běh
Rodinný tým
Romana Neumanova 2014 zaplaceno
Václav Jirchář 1985 zaplaceno
Vladimíra Kramerová 1988 nezaplaceno