Na Maxičkách i s pejsky

Poslední prázdninový den byl ve znamení dalšího závodu našeho seriálu MODRÁ STUHA, kterým byl Okruh Maxičkami. Deštivé, ale teplé počasí přivítalo více než tři desítky běžců a běžkyň a tentokrát nově i skupinu závodníků a závodnic se psy. Přesně v šest hodin večer se na trať vydala nejprve smečka sedmi psů se svými páníčky a pět minut po nich již odstartovali i nabuzení běžci.

Po dvaceti minutách se objevil první pes se svou paničkou Veronikou Hložkovou, za kterou postupně následovali Vojta Klopfštok a Kateřina Pohlová se svými psími miláčky. V čase těsně pod dvacet minut se na cílové rovince objevil celkový vítěz tohoto závodu a průběžně vedoucí závodník celého seriálu MODRÉ STUHY Martin PŘIBYL z našeho domácího týmu, kterého těsně následoval Josef Novotný a na třetím místě doběhl Tomáš Kremla. Mezi ženami si po bojovném sprintu doběhla také vedoucí závodnice MODRÉ STUHY Dáša MUSILOVÁ, které však do posledních metrů musela odolávat Pavlíně Palasové. Třetí místo pak patřilo specialistce na silnice Janě Novákové.Vítězství ve veteránských kategoriích patřilo Tomášovi Plačkovi a Olze Rážové.

Celkové hodnocení seriálu MODRÁ STUHA se přehouplo do druhé poloviny. Po závodech na Maxičkách se hodně zdramatizoval situace v kategorii starších mužů, kde jsou minimální rozdíly. Uvidíme jak po předposledním závodě, kterým bude Podzimní kros na Sokolím vrchu.

Fotografie ze závodu najdete v našem fotoalbu zde. Kompletní výsledkové listiny zase zde.

Komentáře jsou uzavřeny.