Ústecká VitaSport patnáctka (a pětka)

Termín 16.3.2019 11:00
Místo cyklostezka u fotbalového hřiště TJ Svádov-Olšinky, Ústí nad Labem. GPS startu: 50.6618783°N, 14.0899603°E
Výsledky
Trať Shodná trať s tratí závodu Ústecký VitaSport maraton s obrátkou na 7,5 km / 2,5 km (trať úředně změřena měřičem IAAF/AIMS).
Kategorie Muži 60+, Muži do 39 let, Muži do 49 let, Muži do 59 let, Ženy 50+, Ženy do 39 let, Ženy do 49 let
Startovné V ceně startovného jsou kvalitní české kompresní návleky ve velikosti S/M-L/XL nebo funkční běžecké ponožky ve velikosti S-XL nebo tubus nebo obdobný běžecký sortiment + medaile v cíli. Při platbě předem - 120 Kč, při platbě na místě v den závodu - 300 Kč. Platba předem na účet 2601221350/2010 výhradně dle pokynů v potvrzovacím e-mailu nebo hotově na místě v den závodu od 8:30 do 10:00 hodin.
Přihlášky Přihlášky byly uzavřeny
Přihlášených závodníků Celkem - 200
15 km
Muži 60+ - 6
Muži do 39 let - 17
Muži do 49 let - 30
Muži do 59 let - 13
Ženy 50+ - 5
Ženy do 39 let - 18
Ženy do 49 let - 15
5 km
Muži 60+ - 5
Muži do 39 let - 21
Muži do 49 let - 14
Muži do 59 let - 4
Ženy 50+ - 8
Ženy do 39 let - 25
Ženy do 49 let - 19
Prezentace V den závodu od 8:30 do 10:30 hodin (pozor, neuhrazené registrace pouze do 10:00 hodin).
Ceny Diplomy a věcné ceny pro první 3 v každé kategorii.
Občerstvení Po závodě (voda, čaj, káva), Otevřena bude i restaurace na hřišti s možností zakoupení drobného občerstvení a nápojů.

Zde uvedená data a informace slouží pro zpracování přihlášek pro přípravu externí ČASOMÍRY pro tento závod.

Pořadatel závodu je: VitaSport, z.s., e-mail: usteckymaraton@seznam.cz, www.usteckymaraton.cz

Detailní informace zde: https://ustecky-vitasport-maraton.webnode.cz/ustecka-vitasport-patnactka/

Přihlášení závodníci

15 km
Muži 60+
Jaroslav Pácha AC Spolchemie 1950 zaplaceno
Karel Linhart 1950 zaplaceno
Miroslav Glier Ústí n. L. Mojžíř 1949 zaplaceno
Zdeněk Bufka AC Česká Lípa 1957 zaplaceno
Zdeněk Kacíř LOUČNÁ956 1956 zaplaceno
Zdeněk Rubes neni 1949 zaplaceno
Muži do 39 let
Aleš Filingr AK Most 1992 zaplaceno
David Sirůček Multisport team 1987 zaplaceno
Dominik Čermák 1987 zaplaceno
Jakub Sklenář VK Olomouc 1983 zaplaceno
Jan Zaloudek ELEVEN RUN TEAM 1981 zaplaceno
Ladislav Vojtěchovský VitaSport.cz 1980 zaplaceno
Lukáš Heřman SPONA Teplice 1980 zaplaceno
Martin Horkulič Happy Loop 1981 zaplaceno
Martin Růžička Most 1983 zaplaceno
Michal Glier železničáři (muži 39-) 1982 zaplaceno
Michal Oppelt Krušnoman TT 1983 zaplaceno
Michal Stumpf Most 1980 zaplaceno
Miloslav Tauche Valtířov 1981 zaplaceno
Ondřej Pancl AC Roudnice nad Labem 1980 zaplaceno
Pavel Budín Děčín 1993 zaplaceno
Tomáš Brychta Athletic club Ústí nad Labem 1993 zaplaceno
Zdeněk Pinc MMB Třebenice 1996 zaplaceno
Muži do 49 let
Čestmír Dvořák železničáři (muži 40+) 1977 zaplaceno
David Grubr železničáři (muži 40+) 1972 zaplaceno
Jan Hrbáček Ústí nad Labem 1977 zaplaceno
Ján Lorinc Ústí nad Labem 1972 zaplaceno
Jan Pácha LOTR team 1976 zaplaceno
Jaroslav Rybáček trenovanibehu.cz 1976 zaplaceno
Jiří Vlček VitaSport.cz 1973 zaplaceno
Lubomír Čapek železničáři (muži 40+) 1974 zaplaceno
Ludvík Pribičin Triatlet Karlovy Vary 1970 zaplaceno
Martin Šťastný HIT OFFICE 1975 zaplaceno
Michal Vrbíček 1971 zaplaceno
Milan Hrouda Multisport Team 1977 zaplaceno
Miroslav Balšánek Za sebe 1975 zaplaceno
Miroslav Civín Spona Teplice 1979 zaplaceno
Miroslav Daňko Multisport Team 1977 zaplaceno
Miroslav Dostál Hošnice 25 1974 zaplaceno
Miroslav Svoboda Komastav DS s.r.o. 1971 zaplaceno
Miroslav Volf Běžci Chomutov 1973 zaplaceno
Ondřej Šmehlík železničáři (muži 40+) 1977 zaplaceno
Otakar Hůrka Bike a běh Ostrov 1976 zaplaceno
Petr Pohůnek USK Provod Ústí nad Labem 1974 zaplaceno
Radek Horák j(Elita) 1977 zaplaceno
Radek Steklý 1977 zaplaceno
Radek Ženíšek Atletika Doksy 1976 zaplaceno
Rober Dračka železničáři (muži 40+) 1973 zaplaceno
Stanislav Ouzký Jirkov 1974 zaplaceno
Tomáš Rychnovský SKP Sever Teplice 1977 zaplaceno
Tomáš Ovčačík Březno 1972 zaplaceno
Tomáš Šácha 1976 zaplaceno
Zdeněk Jahoda BK BĚKODO TEPLICE 1977 zaplaceno
Muži do 59 let
Dušan Oslej Už tam budeeem?! 1968 zaplaceno
Ladislav Kareš Běžci Chomutov 1965 zaplaceno
Luděk Vlk Povrlské běhny 1963 zaplaceno
Michal Hrůza Teplice 1967 zaplaceno
Miloslav Zítka ŠAK Chodov 1963 zaplaceno
Miroslav Ernest Spona Teplice 1962 zaplaceno
Miroslav Kučera železničáři (muži 40+) 1967 zaplaceno
Pavel Novotný železničáři (muži 40+) 1967 zaplaceno
Pavel Vodicka Most 1964 zaplaceno
Pavel Vorlík železničáři (muži 40+) 1966 zaplaceno
Petr Hinterholzinger železničáři (muži 40+) 1967 zaplaceno
Petr Pabišta BKJ MOST 1968 zaplaceno
Petr ŠMÍD BANÍK OSEK 1969 zaplaceno
Ženy 50+
Hana Špinerová Polabské želvy 1956 zaplaceno
Lenka Jandová Rozběháme Most 1966 zaplaceno
Marie Šustová Adventní běhání 1964 zaplaceno
Zdeňka Karešová Běžci Chomutov 1968 zaplaceno
Zuzana Vítková Most 1962 zaplaceno
Ženy do 39 let
Hana Trešlová Baláž Extreme-Team 1991 zaplaceno
Ivana Sečanská 1985 zaplaceno
Ivana Vávrů TJ VTŽ Chomutov 1988 zaplaceno
Jana Ptáčková Už tam budeeem?! 1980 zaplaceno
Jana Samešová 1984 zaplaceno
Jaroslava Bredlová VitaSport.cz 1987 zaplaceno
Lucie Mánková Povrlské běhny 1983 zaplaceno
Marie Burkhardtova 1988 zaplaceno
Michaela Šindelářová 1986 zaplaceno
Pavlina Laube 1980 zaplaceno
Petra Ouzká Jirkov 1981 zaplaceno
Simona Nekolová MK Kladno 1985 zaplaceno
Tereza Gojná železničáři (ženy 39-) 1990 zaplaceno
Veronika Pitrová Vegan sport club 1986 zaplaceno
Zuzana Kašparová 2000 zaplaceno
Zuzana Rusínová Complus 1983 zaplaceno
Zuzana Růžičková Most 1985 zaplaceno
Zuzana Vostřelová 1998 zaplaceno
Ženy do 49 let
Alena Bouchnerová Gladiátor race Team 1974 zaplaceno
Helena Souchová SPONA Teplice 1974 zaplaceno
Helena Svobodová železničáři (ženy 40+) 1973 zaplaceno
Iva Hanzálková 1977 nezaplaceno
Jana Hinterholzingerová železničáři (ženy 40+) 1972 zaplaceno
Jana Fílová BK Běkodo Teplice 1975 zaplaceno
Jiřina Pecková 1973 zaplaceno
Lenka Bursíková 1976 zaplaceno
Michaela Havlíčková Triatlet karlovy vary 1973 zaplaceno
Olga Kantová SPONA Teplice 1979 zaplaceno
Pavla Cveková 1979 zaplaceno
Radana Panclová Polabské želvy 1979 zaplaceno
Radka Vorlíčková Velké Březno 1979 zaplaceno
Šárka Bustová Hornokrupský lenochod 1976 nezaplaceno
Simona Pribičinová Triatlet Karlovy Vary 1971 zaplaceno
5 km
Muži 60+
Jiří Ponrt železničáři (muži 40+) 1955 zaplaceno
Karel Klofáč 1947 zaplaceno
Milan Bečka železničáři (muži 40+) 1955 zaplaceno
Petr Vácha VAPE Jablonec nad Nisou 1954 zaplaceno
Rudolf Vorlíček BK Běkodo 1947 nezaplaceno
Muži do 39 let
Adam Slezák 1987 zaplaceno
Jan Karko AC Česká Lípa 1992 zaplaceno
Jiří Holeček Běžci Chomutov 1986 zaplaceno
Jiří Marek SPONA Teplice 1981 zaplaceno
Josef Balvín USK Provod 2001 zaplaceno
Josef Hradský Fan Klub Milešovka 1985 zaplaceno
Lukáš Kouba Fan klub Milešovka 1980 zaplaceno
Martin Nováček HappyLoop 1988 zaplaceno
Oldrich Johan 1983 zaplaceno
Ondřej Vala železničáři (muži 39-) 1986 zaplaceno
Petr Hollick 1998 zaplaceno
Petr Šupita TJ Chemička 1994 zaplaceno
Petr Zuda Ústí nad Labem 1984 nezaplaceno
Radek Polcar železničáři (muži 39-) 1984 zaplaceno
Šimon Růžička 2001 nezaplaceno
Štěpán Růžička Běhánky Dubí :) 1998 nezaplaceno
Tomáš Popek Tatranska strela 1994 zaplaceno
Václav Šlechta Olešnice 1998 zaplaceno
Vít Štrougal Fitness by Věra 1991 zaplaceno
Vladimir Jakub Mitura 1989 nezaplaceno
Vojtěch Hlatký 2001 zaplaceno
Muži do 49 let
Antonín Růžička 1974 zaplaceno
Jan Plíšek 1978 zaplaceno
Jaroslav Mareš železničáři (muži 40+) 1973 zaplaceno
Jaroslav Vorlíček Velké Březno 1978 zaplaceno
Jiří Šarše Dlouhá míle 1978 zaplaceno
Jiří Zachař železničáři (muži 40+) 1971 zaplaceno
Michal Ippoldt 1975 zaplaceno
Milan Dufek Už tam budeeem?! 1978 zaplaceno
Miloš Hruška MHUL 1970 zaplaceno
Miroslav Doležal 1976 zaplaceno
Petr Sochůrek Už tam budeeem?! 1976 zaplaceno
Václav Bašek Fan Klub Milešovka 1974 zaplaceno
Václav Sklenář 1974 nezaplaceno
ZBYNĚK BAŘTIPÁN Los Kafos Ústí nad Labem 1973 zaplaceno
Muži do 59 let
Milan Hruboš železničáři (muži 40+) 1967 zaplaceno
Pavel Růžička Ústí nad Labem 1966 zaplaceno
Petr Watzke VitaSport.cz / Teplice 1966 zaplaceno
Radek Kalita železničáři (muži 40+) 1969 zaplaceno
Ženy 50+
Eva Ernestová Spona Teplice 1963 zaplaceno
Jitka Oslejová Už tam budeeem?! 1967 zaplaceno
Karla Suková Povrlské běhny 1969 zaplaceno
Lenka Barancová 1967 zaplaceno
Radka Miturová železničáři (ženy 40+) 1965 zaplaceno
Renata Linhartová 1965 zaplaceno
Romana Bašková železničáři (ženy 40+) 1969 zaplaceno
Taťána Kusebauchová železničáři (ženy 40+) 1969 zaplaceno
Ženy do 39 let
Alexandra Hulkova 1983 nezaplaceno
Barbora Kršmaru Hammer Team 1988 zaplaceno
Barbora Pilařová 2000 zaplaceno
Dana Gruntová Běhny 1984 zaplaceno
Eliška Balcárková 1998 zaplaceno
Eva Sedláčková 1989 zaplaceno
Eva Fousová Aces team Karlovy Vary 1982 zaplaceno
Jaroslava Lacinová 1985 zaplaceno
Kamila Turková Ústí nad Labem 1988 zaplaceno
Kristýna Látalová 1994 zaplaceno
Lenka Berrouche USK Provod 1980 zaplaceno
Lenka Šarše Už tam budeeem?! 1986 zaplaceno
Miroslava Ernestová Spona Teplice 1988 zaplaceno
PETRA ZÁRUBOVÁ 1980 zaplaceno
Renata Glierová železničáři (ženy 39-) 1985 zaplaceno
Šárka Hápová železničáři (ženy 39-) 1982 zaplaceno
Stanislava Rybáčková Trenovanibehu.cz 1980 zaplaceno
Tereza Masopustová AC Rumburk 1980 zaplaceno
Tereza Vlčková Povrlské běhny 1995 zaplaceno
Vendulka Ryšavá AC Česká Lípa 2001 zaplaceno
Veronika Kadorová 1989 zaplaceno
Veronika Slezáková 1987 zaplaceno
Veronika THOMANNOVÁ 1991 zaplaceno
Veronika Vrzalová Povrly 1994 zaplaceno
Zuzana Stiblíková 1980 zaplaceno
Ženy do 49 let
Bohdana Růžičková Dubí Běhánky 1970 nezaplaceno
Eva Bělohoubková železničáři (ženy 40+) 1975 zaplaceno
Jana Hlavacká železničáři (ženy 40+) 1971 zaplaceno
Jana Hofrichterová Hošnice 25 1974 zaplaceno
Jarmila Sobecká USK Provod 1977 zaplaceno
Jitka Čáslavová 1975 zaplaceno
Kateřina Hořešovská Už tam budeeem?! 1977 zaplaceno
Kateřina Hlatká 1979 zaplaceno
Lenka Ziková železničáři (ženy 40+) 1979 zaplaceno
Lucie Nováková Roudnice nad Labem 1970 zaplaceno
Marcela Hladíková Už tam budeeem?! 1972 zaplaceno
Michaela Doležalová 1976 zaplaceno
Mirka Maděrová Rozběháme Most 1972 zaplaceno
Miroslava Kalitová 1977 zaplaceno
Petra Prášková železničáři (ženy 40+) 1979 zaplaceno
Simona Toužimská 1974 zaplaceno
Stanislava Pincová Třebenice 1970 zaplaceno
Veronika Vágnerová VitaSport.cz 1973 zaplaceno
Zdeňka Ippoldtová 1974 zaplaceno