Ústecká VitaSport desítka

Termín 2.3.2019 11:00
Místo Cyklostezka u fotbalového hřiště TJ Svádov-Olšinky, Ústí nad Labem. GPS startu: 50.6618783°N, 14.0899603°E
Výsledky
Trať Shodná trať s tratí závodu Ústecký VitaSport maraton s obrátkou na 2,5 km (trať úředně změřena měřičem IAAF/AIMS).
Kategorie Muži 60+, Muži do 39 let, Muži do 49 let, Muži do 59 let, Ženy 50+, Ženy do 39 let, Ženy do 49 let
Startovné V ceně startovného jsou kvalitní české kompresní návleky ve velikosti S/M-L/XL nebo funkční běžecké ponožky ve velikosti S-XL nebo tubus nebo obdobný běžecký sortiment + medaile v cíli. Při platbě předem - 120 Kč, při platbě na místě v den závodu - 300 Kč. Platba předem na účet 2601221350/2010 výhradně dle pokynů v potvrzovacím e-mailu nebo hotově na místě v den závodu od 8:30 do 10:00 hodin.
Přihlášky Přihlášky byly uzavřeny
Přihlášených závodníků Celkem - 126
Muži 60+ - 6
Muži do 39 let - 24
Muži do 49 let - 34
Muži do 59 let - 14
Ženy 50+ - 10
Ženy do 39 let - 23
Ženy do 49 let - 15
Prezentace V den závodu od 8:30 do 10:30 hodin (pozor, neuhrazené registrace pouze do 10:00 hodin).
Ceny Diplomy a věcné ceny pro první 3 v každé kategorii. Při počtu 50 doběhnuvších závodníků budou závodníci obodováni v žebříčku na behej.com.
Občerstvení Po závodě (voda, čaj, káva). Otevřena bude i restaurace na hřišti s možností zakoupení drobného občerstvení a nápojů.

Zde uvedená data a informace slouží pro zpracování přihlášek pro přípravu externí ČASOMÍRY pro tento závod.

Pořadatel závodu je: VitaSport, z.s., e-mail: usteckymaraton@seznam.cz, www.usteckymaraton.cz

Detailní informace zde: https://ustecky-vitasport-maraton.webnode.cz/ustecka-vitasport-desitka/

Přihlášení závodníci

Muži 60+
Karel Klofáč 1947 zaplaceno
Karel Linhart 1950 zaplaceno
Miloslav Bečka Ústí nad Labem 1955 nezaplaceno
Miroslav Glier Ústí nad Labem - Mojžíř 1949 zaplaceno
Petr Vácha VAPE Jablonec nad Nisou 1954 zaplaceno
Zdeněk Kacíř LOUČNÁ 956 1956 zaplaceno
Muži do 39 let
Adam Slezák 1987 zaplaceno
David Sirůček Multisport team 1987 zaplaceno
Jan Litovčenko 1994 zaplaceno
Jan Sokol AK Sokolov 1983 nezaplaceno
Jan Zaloudek ELEVEN RUN TEAM 1981 zaplaceno
Jindřich Fischer 1987 zaplaceno
Jiří Holeček Běžci Chomutov 1986 zaplaceno
Jiří Marek SPONA Teplice 1981 zaplaceno
Josef Hradský Fan Klub Milešovka 1985 zaplaceno
Ladislav Freigang Ltm běžci 1987 zaplaceno
Ladislav Vojtěchovský VitaSport.cz 1980 zaplaceno
Lukáš Landovský Jablonec nad Nisou 1994 zaplaceno
Marek Kučera Tatranská strela 1994 zaplaceno
Martin Horkulič Happy Loop 1981 zaplaceno
Martin Růžička Most 1983 zaplaceno
Michal Stumpf Most v pohybu 1980 zaplaceno
Miroslav Duda SKOB Roudnice nad Labem 1980 zaplaceno
Pavel Budín PRWODC 1993 zaplaceno
Pavel Stuchlý Brozany 1990 zaplaceno
Petr Jukl 1982 zaplaceno
Tomáš Brychta Athletic club Ústí nad Labem 1993 zaplaceno
Václav Šlechta Ústí n. L. 1998 zaplaceno
Vasil Dogaru Swahil Beer Team 1981 zaplaceno
Zdeněk Pinc MMB Třebenice 1996 zaplaceno
Muži do 49 let
Alexandr Vítek TK Doksy 1978 zaplaceno
Branislav Švirloch biatlon Jílové 1973 zaplaceno
Daniel Kafka Za sebe 1977 zaplaceno
Ivan Humhej 1977 zaplaceno
Ivo Feix Teplice 1974 zaplaceno
Ján Lörinc Ústí nad Labem 1972 zaplaceno
Jan Plíšek 1978 zaplaceno
Jaroslav Novák 1972 nezaplaceno
Jaroslav Rybáček trenovanibehu.cz 1976 zaplaceno
Jaroslav Vorlíček Velké Březno 1978 zaplaceno
Jiří Blecha 1976 zaplaceno
Jiří Fidler Za sebe 1976 zaplaceno
Jiří Vlček VitaSport.cz 1973 zaplaceno
Josef Unger Litvínov 1978 zaplaceno
Karel Grasl Postoloprty 1971 zaplaceno
Ladislav Beran 1970 zaplaceno
Ladislav Oros SG Malé Žernoseky 1971 zaplaceno
Michal Ippoldt 1975 zaplaceno
Michal Jalovecký SKP Nymburk 1977 zaplaceno
Milan Dufek Už tam budeeem?! 1978 zaplaceno
Miloš Hruška MHUL 1970 zaplaceno
Miroslav Balšánek Za sebe 1975 zaplaceno
Miroslav Daňko Multisport Team 1977 zaplaceno
Miroslav Svoboda Komastav DS 1971 zaplaceno
Miroslav Unger Most 1978 zaplaceno
Miroslav Volf Běžci Chomutov 1973 zaplaceno
Petr Musil 1979 zaplaceno
Petr Pohůnek USK Provod Ústí nad Labem 1974 zaplaceno
Radek Ženíšek Atletika Doksy 1976 zaplaceno
Stanislav Ouzký Jirkov 1974 zaplaceno
Tomáš Rychnovský SKP Sever Teplice 1977 zaplaceno
Tomáš Ovčačík Březno 1972 zaplaceno
Zbyněk Bařtipán Los Kafos Ústí nad Labem 1973 zaplaceno
Zdeněk Jahoda BK BĚKODO TEPLICE 1977 zaplaceno
Muži do 59 let
Dušan Oslej Už tam budeeem?! 1968 zaplaceno
Jan Potrebuješ Chomutov 1966 zaplaceno
Jan Rada Štefko Running Team 1969 zaplaceno
Jiří Kapitán Chabařovice 1962 zaplaceno
Jiří Masorsič Střížák 1963 zaplaceno
Karel Klinkáček Děčín 1967 zaplaceno
Ladislav Kareš Běžci Chomutov 1965 zaplaceno
Luděk Vlk Povrlské běhny 1963 zaplaceno
Michal Hrůza Teplice 1967 zaplaceno
Ondřej Mityska Liběšice 1969 zaplaceno
Pavel Vodicka Most 1964 zaplaceno
Pavel Vorlik Řehlovice, Stadice 1966 zaplaceno
Petr ŠMÍD BANÍK OSEK 1969 zaplaceno
Petr Watzke VitaSport.cz / Teplice 1966 zaplaceno
Ženy 50+
Barbora Radová Štefko running team 1967 zaplaceno
Hana Špinerová Polabské želvy 1956 zaplaceno
Iva Kapitánová Chabařovice 1969 zaplaceno
Jana Vargová Ústí nad Labem 1968 zaplaceno
Lenka Jandová Rozběháme Most 1966 zaplaceno
Lenka Bucharová Ústí nad Labem 1969 zaplaceno
Renata Linhartová 1965 zaplaceno
Taťána Kusebauchová Chaba 1969 zaplaceno
Zdeňka Karešová Běžci Chomutov 1968 zaplaceno
Zuzana Vítková Most 1962 zaplaceno
Ženy do 39 let
Barbora Baláková Ltm běžci 1991 zaplaceno
Ivana Sečanská 1985 zaplaceno
Ivana Vávrů TJ VTŽ Chomutov 1988 zaplaceno
Iveta Hartlová Březno 1987 zaplaceno
Jana Litovčenková 1991 zaplaceno
Jana Ptáčková Už tam budeeem?! 1980 zaplaceno
Jaroslava Bredlová VitaSport.cz 1987 zaplaceno
Kamila Turková Ústí nad Labem 1988 zaplaceno
Lenka Berrouche USK Provod 1980 zaplaceno
Lucie Mánková Povrlské běhny 1983 zaplaceno
Marie Burkhardtová Proboštov 1987 zaplaceno
Michaela Šindelářová 1986 zaplaceno
Miroslava Ernestová Spona Teplice 1988 zaplaceno
Pavla Cveková - 1979 zaplaceno
Pavla Meissnerová Za sebe 1982 zaplaceno
Petra Ouzká Jirkov 1981 zaplaceno
Radana Panclová Roudnice nad Labem 1979 zaplaceno
Tereza Topková 1993 zaplaceno
Tereza Vlčková Povrlské běhny 1995 zaplaceno
Veronika Pitrová Vegan sport club 1986 zaplaceno
Veronika Slezáková 1987 zaplaceno
Zuzana Vostřelová 1998 zaplaceno
Zuzana Růžičková Most 1985 zaplaceno
Ženy do 49 let
Ála Krumbholzová jinej gang 1973 zaplaceno
Iva Hanzálková - 1976 zaplaceno
Jana Bláhová bezpartijní 1976 zaplaceno
Jarmila Sobecká USK Provod 1977 zaplaceno
Jiřina Pecková 1973 zaplaceno
Linda Jirásková Hromparta Děčín 1979 zaplaceno
Marcela Hladíková Už tam budeem?! 1972 zaplaceno
Markéta Šulíková 1977 zaplaceno
Martina Stehlíková Krušnoholka 1977 nezaplaceno
Michaela Havlíčková hvězda severu 1973 zaplaceno
Olga Kantová SPONA Teplice 1979 zaplaceno
Petra Sladká Litvínov 1975 zaplaceno
Radka Vorlíčková Velké Březno 1979 zaplaceno
Yveta Peterková Hromparta 1971 zaplaceno
Zdeňka Švirlochová Biatlon Jílové 1975 zaplaceno