Podzimní kros na Sokolím vrchu

,
Termín 7.10.2020 17:00
Místo Dobrná - rozhledna Sokolí vrch – start/cíl (GPS 50.7804789N, 14.2711186E)
Výsledky
Trať 5,6 km - 2 okruhy (2,8km), povrch střídavě louky a polní cesty
Kategorie Muži do 49 let, Muži od 50 let, Muži se psem, Ženy do 39 let, Ženy od 40 let, Ženy se psem
Startovné 30,-Kč přihláška předem do 6.10.2020 15:00, na místě 50,-Kč
Přihlášky Přihlášky byly uzavřeny
Přihlášených závodníků Celkem - 46
Muži do 49 let - 18
Muži od 50 let - 7
Muži se psem - 0
Ženy do 39 let - 7
Ženy od 40 let - 9
Ženy se psem - 5
Prezentace od 16:00 v prostoru startu a cíle před rozhlednou Sokolí vrch, poslední prezentace 15 minut před startem
Ceny diplomy a věcné ceny pro první tři závodníky v každé kategorii
Občerstvení v cíli čaj a sušenky
Pojištění závodníci běží na vlastní nebezpečí a náklady

Na základě vývoje a aktuální situace doplňujeme tento závod i variantou Virtuálního závodu. 

Dle výkladu nařízení umožníme start 7.10.2020 max. počtu 130 závodníků, trénérů a realitačního týmu !!!

Do poháru MODRÉ STUHY 2020 budou započítány pouze výsledky hlavního závodu.

 

Proposice virtuálního závodu

Přihlášení závodníci

Muži do 49 let
Adam Miškovský SK Atletika pro děti 2006
Branislav Švirloch Biatlon Jílové 1973
Jakub Ježek SK APD Děčín 2007
Jenda Miškovský SK Atletika pro děti 2007
Jiří Vlček VitaSport. cz 1973
Josef Novotný ASK Děčín 1979
Kateřina Šoltysová Hrom parta 1976
Lukáš Eliáš BK Běkodo Teplice 1980
Mainhart Čabajka Ofbike.cz 1975
Michal Vacek KONKORDIA Děčín 1974
Milan Jančovič Povrly 1982
Milan Šafařík Děčín 1972
Pavel Vokůrka HC Biolit 1975
Slávek Kolář Rozběháme Kamenici 1983
Tomáš Charvát Kajak Děčín 1973
Tomáš Křeček Klub Kilo 1988
Tomáš Škach KONKORDIA Děčín 2006
Václav Spilka Malá Veleň 1994
Muži od 50 let
Martin Stránský 1968
Miloš Hruška MHUL 1970
Pavel Barcal Konkordia Děčín 1966
Pavel Růžička Český běžecký klub 1966
Petr Watzke VitaSport team / Teplice 1966
Tomáš Plaček ASK Děčín 1963
Zdeněk Bufka AC Česká Lípa 1957
Ženy do 39 let
Adéla Řehanková ASK Děčín 2006
Alena Charvátová Kajak Děčín 1982
Alena Hozáková KONKORDIA Děčín 2004
Dagmar Musilová Jílové 1983
Jana Nováková Rozběháme Kamenici 1993
Martina Malíková Konkordia Děčín 1990
Veronika Hernychová Jílové 1982
Ženy od 40 let
Jana Ptáčková Už tam budeeem!? 1980
Jitka Mrhalová 1974
Katarína Kučerová KONKORDIA Děčín 1963
Ludmila Saidlová 1976
Martina Šestořádová Hrom parta 1976
Milada Barcalová Konkordia Děčín 1968
Petra Zárubová Benešov nad Ploučnicí 1980
Veronika Vágnerová VitaSport.cz 1973
Yveta Peterková Hrom parta 1971
Ženy se psem
Květoslava Bartošová Kůže-Bartoš 1966
Linda Mrázková Děčín 1980
Olga Rážová 1976
Tereza Jelínková 1989
Valerie Rusová Musher's klub Děčín 2002