Okruh Maxičkami

Termín 18.3.2020 17:00
Místo Děčín – Maxičky – start/cíl – za hájenkou (GPS 50.8111081N, 14.1854806E)
Výsledky
Trať 5,0 km lesní okruh, povrch střídavě lesní cesty a pěšiny a silnice
Kategorie Muži do 49 let, Muži od 50 let, Muži se psem, Ženy do 39 let, Ženy od 40 let, Ženy se psem
Startovné 30,-Kč přihláška předem do 17.3.2020 15:00, na místě 50,-Kč
Přihlášky Přihlášky byly uzavřeny
Přihlášených závodníků Celkem - 47
Muži do 49 let - 16
Muži od 50 let - 6
Muži se psem - 3
Ženy do 39 let - 7
Ženy od 40 let - 6
Ženy se psem - 9
Prezentace od 16:00 v prostoru startu a cíle za hájenkou, poslední prezentace 15 minut před startem
Ceny diplomy a věcné ceny pro první tři závodníky v každé kategorii
Občerstvení v cíli čaj a sušenky
Pojištění závodníci běží na vlastní nebezpečí a náklady

PŘIHLÁŠKOVÝ SYSTÉM do tohoto závodu POZASTAVEN !!!

ZÁVOD se nebude konat v daném termínu !!!

Rozhodnutí o možných variantách bude uveřejněno podle situace v následujících dnech !!!

Přihlášení závodníci

Muži do 49 let
Antonín Walter 1976
Dominik Kočí 2002
Jáchym Walter 2001
Jakub Ježek SK APD Děčín 2007
Jan Ježek 1973
Jan Litovčenko 1994
Jan Walter 2004
Jiří Havránek BikeroRun Bynov 1987
Marek Kučera Tatranská strela 1994
Michal Vacek KONKORDIA Děčín 1974
Slávek Kolář Rozběháme Kamenici 1983
Štěpán Kremr 1996
Tomáš Křeček Klub Kilo 1988
Tomáš Tesař 1992
Václav Spilka Malá Veleň 1994
Vilém Zábranský Aussig - Praha 1979
Muži od 50 let
Martin Stránský 1968
Miloš Hruška MHUL 1970
Pavel Barcal Konkordia Děčín 1966
Petr Watzke VitaSport.cz / Teplice 1966
Tomáš Janík SPONA Teplice 1968
Zdeněk Bufka AC Česká Lípa 1957
Muži se psem
František Bjalek Rozběháme Ústí nad Labem 1988
Manuel Mandry 1987
Miloslav Brom 1995
Ženy do 39 let
Alena Hozáková KONKORDIA Děčín 2004
Amálie Vlasáková 2008
Anna Kárová TJ Sokol Maxičky 2003
Jana Litovčenková 1991
Jana Nováková Rozběháme Kamenici 1993
Martina Malíková Konkordia Děčín 1990
veronika Hernychová Jílové 1982
Ženy od 40 let
Jarmila Sobecká USK Provod 1977
Katarína Kučerová KONKORDIA Děčín 1963
Michaela Ježková 1977
Milada Barcalová Konkordia Děčín 1968
Petra Zárubová Benešov nad Ploučnicí 1980
Veronika Vágnerová VitaSport.cz 1973
Ženy se psem
Dana Novotná 1977
Lucie Švandová 2000
Markéta Sošková 1989
Monika Doubková 1998
Monika Viduna Hasova 1991
Nikol Pospíšilová 2001
Petra Barvínková 1991
Tereza Hartlová Rozběháme Česko 1989
Veronika Smutná 1999