Železný knedlík – Iron Dumpling 2021

Termín 7.8.2021 13:30
Místo Děčín, Smetanovo nábřeží
Výsledky
Trať Terenní triatlon - Plavání: 450 m (neopren povolen dle aktuálních podmínek) Kolo: 15 km horské kolo – důležité upozornění – trasa cyklistické č. vede částečně po soukromých pozemcích a je plně průjezdná pouze v den závodu, tj. prosím respektujte práva majitelů dotčených pozemků (jedná se hlavně o průjezd přes pastviny) a tento úsek v tréninku vynechte. Děkujeme! Běh: 5 km – městský „terén“
Kategorie Junioři (2003-2004), Juniorky (2003-2004), Muži 60+, Muži do 39 let, Muži do 49 let, Muži do 59 let, Štafeta firmy, Štafeta muži nad 100kg, Štafeta ženy, XXL - nad 100kg, Ženy do 39 let, Ženy od 40 let
Startovné Do 28.7.činí startovné v kat. jednotlivců 300,- Kč, po tomto termínu a na místě 350,- Kč. Startovné za štafetu je 450 Kč, po termínu a na místě 500 Kč.
Přihlášených závodníků Celkem - 52
Junioři (2003-2004) - 0
Juniorky (2003-2004) - 1
Muži 60+ - 1
Muži do 39 let - 18
Muži do 49 let - 13
Muži do 59 let - 6
Štafeta firmy - 1
Štafeta muži nad 100kg - 0
Štafeta ženy - 2
XXL - nad 100kg - 2
Ženy do 39 let - 4
Ženy od 40 let - 4
Přihlášky Přihlášky byly uzavřeny
Prezentace 10.00 – 12.30 hod. v prostoru závodiště
Ceny Jedlé a tekuté hodnotné ceny

     Amatérský závod v terénním triatlonu. 

Kompletní proposice pořadatele

Konkordia Děčín zajišťuje pouze časomíru.

Přihlášení závodníci

Juniorky (2003-2004)
Jarmila Nováková Triclub česká lípa 2007 nezaplaceno
Muži 60+
Josef Vlk Atelier Přípeř 1958 zaplaceno
Muži do 39 let
Adam Košik SK vodní pólo 2005 nezaplaceno
Bohdan Lisačenko Kajak Děčín 1995 zaplaceno
Filip Gablík 1993 zaplaceno
Jakub Merle KILPI KOME KLUB 1987 nezaplaceno
Jakub Vaněk RD Vinařice 1996 zaplaceno
Jakub Žáček Ticho před bouří 2002 zaplaceno
Jan Kotva Triade 1984 nezaplaceno
Jan Slavík Ticho před bouří 2002 zaplaceno
Kamil Kopecký 1992 nezaplaceno
Michal Záruba Ticho před bouří 2002 zaplaceno
Oliver Tonder RK Vesta 2001 nezaplaceno
Ondřej Beytler 1990 zaplaceno
Ondřej Schmidt 1994 zaplaceno
Pavel Kubera Pivní strejc 1984 zaplaceno
Petr Vaněk RD Vinařice 1989 nezaplaceno
Radek Štulc Ticho před bouří 2001 zaplaceno
Štěpán Krejčí Ticho před bouří 2002 nezaplaceno
Tomáš Novotný Beast OCR Varnsdorf 1992 zaplaceno
Muži do 49 let
Alexander Závěrka Děčínští Ledo-Borci 1973 zaplaceno
Jaroslav Hejný TJ Soběšín 1978 zaplaceno
Jaroslav Kolin 1972 nezaplaceno
Jaroslav Kolín 1972 nezaplaceno
Jiří Jordano Duben Atelier Přípeř team 1981 zaplaceno
Kamil Javůrek Děčínští Ledo-Borci 1981 nezaplaceno
Marcel Polák Transco 1972 zaplaceno
Michal Košik SK vodní pólo 1974 nezaplaceno
Milan Houštecký Transco 1972 zaplaceno
Miroslav Fridrichovský SbK Teplice 1975 zaplaceno
Ota Parlesák Konkordia 1974 zaplaceno
Otakar Zalabák STK Varnsdorf 1974 zaplaceno
Tomáš Jon Arlaplast 1972 nezaplaceno
Muži do 59 let
Beckert Erik BSG Ostsächsische Sparkasse Dresden 1966 nezaplaceno
Jan Vaněk RD Vinařice 1961 zaplaceno
Luboš Sádovský 1965 nezaplaceno
Marek Peterka Triade Decin 1970 nezaplaceno
Martin Veselka 1967 zaplaceno
Milan Kvasnik 1968 zaplaceno
Štafeta firmy
Nina Parlesakova
Štěpán Turek
Lenka Polívková
Cybi nezaplaceno
Štafeta ženy
Kateřina Roučková
Kateřina Dubnová
Markéta Kodadová
2K+eM nezaplaceno
Terka Hošková
Eva Hueberová
Míša Lukešová
Holky z Olešky nezaplaceno
XXL - nad 100kg
Jaroslav Pros Prosport 1977 zaplaceno
Petr Adamec SbK Teplice 1968 zaplaceno
Ženy do 39 let
Hanka Fridrichovská SbK Teplice 1984 zaplaceno
Kristýna Kulišová 2005 nezaplaceno
Lucie Horová 1991 zaplaceno
Radka Devátá 1992 zaplaceno
Ženy od 40 let
Ilona Škálová TJ Sokol Maxičky 1963 nezaplaceno
Ivana Loubková Cyklolive team 1980 nezaplaceno
Jarmila Nováková Nový Bor 1974 zaplaceno
Michaela Kolínová 1979 nezaplaceno