VitaSport půlmaraton (a pětka)

Termín 6.6.2020 11:00
Místo cyklostezka u fotbalového hřiště TJ Svádov-Olšinky, Ústí nad Labem. GPS startu: 50.6618783°N, 14.0899603°E
Výsledky
Trať Shodná trať s tratí závodu VitaSport maraton (trať úředně změřena měřičem IAAF/AIMS).
Kategorie Muži 60+, Muži do 39 let, Muži do 49 let, Muži do 59 let, Ženy 50+, Ženy do 39 let, Ženy do 49 let
Startovné V ceně startovného jsou kvalitní české kompresní návleky ve velikosti S/M-L/XL nebo funkční běžecké ponožky ve velikosti S-XL nebo tubus nebo obdobný běžecký sortiment + medaile v cíli. Při platbě předem - 200 / 150 Kč, při platbě na místě v den závodu - 500 / 300 Kč. Platba předem na účet 2700913977/2010 výhradně dle pokynů v potvrzovacím e-mailu nebo hotově na místě v den závodu od 8:30 do 10:00 hodin.
Přihlášených závodníků Celkem - 133
5 km
Muži 60+ - 5
Muži do 39 let - 12
Muži do 49 let - 7
Muži do 59 let - 10
Ženy 50+ - 3
Ženy do 39 let - 11
Ženy do 49 let - 15
půlmaraton
Muži 60+ - 2
Muži do 39 let - 24
Muži do 49 let - 18
Muži do 59 let - 9
Ženy 50+ - 2
Ženy do 39 let - 6
Ženy do 49 let - 9
Přihlášky Přihlášky byly uzavřeny
Prezentace v den závodu od 8:30 do 10:30 hodin (pozor, neuhrazené registrace pouze do 10:00 hodin).
Ceny Diplomy a věcné ceny pro první 3 v každé kategorii. Při počtu 50 doběhnuvších závodníků budou závodníci obodováni v žebříčku na behej.com.
Občerstvení Po závodě (voda, čaj, káva),. Otevřena bude i restaurace na hřišti s možností zakoupení drobného občerstvení a nápojů.

Zde uvedená data a informace slouží pro zpracování přihlášek pro přípravu externí ČASOMÍRY pro tento závod.

Pořadatel závodu je: Veronika Vágnerová

Detailní informace zde: https://ustecky-vitasport-maraton.webnode.cz/vitasport-pulmaraton/

Přihlášení závodníci

5 km
Muži 60+
Karel Červenka Hora Svaté Kateřiny 1941 zaplaceno
Karel Filip Nové Strašecí 1955 zaplaceno
Miloslav Bečka Ústí n. L. 1955 zaplaceno
Miroslav Glier Ústí nad Labem 1949 zaplaceno
Václav Dius Ústí nad Labem 1960 zaplaceno
Muži do 39 let
Adam Slezák #rozbehamelitomericko 1987 zaplaceno
David Watzke Teplice 1991 zaplaceno
Jan Dvořák Teplice 1991 zaplaceno
Jan Dvořák SportRaces 1984 zaplaceno
Jan Šplíchal Tatranská strela 1991 zaplaceno
Martin Nováček HappyLoop 1988 zaplaceno
Pavel Ševčík 1982 zaplaceno
Petr Pešek 1982 zaplaceno
Petr Dušek SAK Rumburk 2001 zaplaceno
Petr Hollick 1998 zaplaceno
Petr Rýdl Cobram team 1983 zaplaceno
Václav Šlechta Olešnice 1998 zaplaceno
Muži do 49 let
Ján Lörinc 1972 zaplaceno
Jan Plíšek Rozběháme Ústí 1978 zaplaceno
Jan Ševčík 1978 zaplaceno
Jaroslav Vorlíček Velké Březno 1978 zaplaceno
Jiří Vlček VitaSport team 1973 zaplaceno
Pavel Gondek Vytisknuti.cz - Už tam budeeem?! 1978 zaplaceno
Petr Pohůnek USK Provod Ústí nad Labem 1974 zaplaceno
Muži do 59 let
Dušan Oslej Už tam budeeem?! 1968 zaplaceno
Jiří Košťál AK Bílina 1966 zaplaceno
Karel Paul Most 1970 zaplaceno
Ladislav Srb --- 1969 zaplaceno
Miloš Hruška MHUL 1970 zaplaceno
Pavel Růžička Český běžecký klub 1966 zaplaceno
Pavel Vodička Rozbĕhåme Most 1964 zaplaceno
Pavel Vorlik Stadice 1966 zaplaceno
Petr Louda AC Česká Lípa 1964 zaplaceno
Robert Lerche Chomutov 1964 zaplaceno
Ženy 50+
Jitka Šrůmová 1966 zaplaceno
Šárka Bártová Šnek Severu 1965 zaplaceno
Taťána Kusebauchová 1969 zaplaceno
Ženy do 39 let
Anežka Křížová TJ VTŽ Chomutov 1999 zaplaceno
Lenka Kremláčková Znojmo 1996 zaplaceno
Marcela Butalová Lovosice 1999 zaplaceno
Nikola Focke Tatranská strela 1991 zaplaceno
Nikola Merwitzová 1991 zaplaceno
Petra Szalayová 1988 zaplaceno
Simona Nekolová Lovosice 1985 zaplaceno
Tereza Boháčková 1984 zaplaceno
Tereza Kročilová Dycky Most! 1995 zaplaceno
Veronika Čutíková AK Krupka 1993 zaplaceno
Zuzana Renglová Vytisknuti.cz - Už tam budeeem?! 1986 zaplaceno
Ženy do 49 let
Daniela Vrůblová Už tam budeeem? 1971 zaplaceno
Jana Ptáčková Už tam budeeem?! 1980 zaplaceno
Jana Bušová Liberec 1978 zaplaceno
Jarmila Sobecká USK Provod 1977 zaplaceno
Jiřina Němcová Raspenava 1975 zaplaceno
Lenka Láchová 1975 zaplaceno
Lucie Čečrlová Cobram Team 1979 zaplaceno
Marcela Hladíková 1972 zaplaceno
Marie Marková 1971 zaplaceno
Michaela Doležalová Běžci Ledvice 1976 zaplaceno
Naděžda Eigl Košatová 1972 zaplaceno
Petra Nováková 1979 zaplaceno
Petra Zárubová Benešov nad Ploučnicí 1980 zaplaceno
Radka Vorlíčková Velké Březno 1979 zaplaceno
Šárka Stumpfová Stumpfíci UL 1971 zaplaceno
půlmaraton
Muži 60+
Lubomir Svatek 1958 zaplaceno
Miloš Bednář Vegetarian Club 1952 zaplaceno
Muži do 39 let
Filip Hrnčíř SportRaces 1990 zaplaceno
Hugo Pohořalý SKOB Roudnice nad Labem 2001 zaplaceno
Jan Fišer Zrní 1983 zaplaceno
Jiří Holeček Běžci Chomutov 1986 zaplaceno
Jiří Malák Run the World 1991 zaplaceno
Jiří Šeratovský Karlovy Vary 1984 zaplaceno
Jiří Willner ASK Lovosice 1984 zaplaceno
Karel Homolka AC Rumburk 1981 zaplaceno
Libor Blažečka Strakonice 1981 zaplaceno
Libor Šmoldas 1982 zaplaceno
Lukáš Zámiš Běžecký klub České spořitelny 1986 zaplaceno
Marek Kučera Tatranská strela 1994 zaplaceno
Martin Horkulič Happy Loop 1981 zaplaceno
Martin Kobík Běžci Chomutov 1987 zaplaceno
Martin Růžička Little Rose Team 1983 zaplaceno
Martin Štika STIKAman 1985 zaplaceno
Milan Boháček 1981 zaplaceno
Milan Jančovič Povrlské běhny 1982 zaplaceno
Milos Maryska Žižkovský tygři 1981 zaplaceno
Petr Los 1991 zaplaceno
Štěpán Kačena KPMG 1984 zaplaceno
Štěpán Šetek Litoměřice 1990 zaplaceno
Václav Spilka Malá Veleň 1994 zaplaceno
Zdeněk Struška 1992 zaplaceno
Muži do 49 let
Alois Roučka AR MotoRacing Strakonice 1974 zaplaceno
Dalibor Bartoš LIAZ Jablonec 1975 zaplaceno
Jan Chott koloshop team 1976 zaplaceno
Jan Přikryl Chotiměř 1972 zaplaceno
Jaroslav Novák 1972 zaplaceno
Josef Černý Mattoni FreeRun Ústí nad Labem - Střekov 1977 zaplaceno
Martin Borovský Cobram Team 1973 zaplaceno
Michal Laube BTT Libochovice 1978 zaplaceno
Michal Šandera AC Rumburk 1976 zaplaceno
Michal Vacek KONKORDIA Děčín 1974 zaplaceno
Miroslav Svoboda Komastav DS 1971 zaplaceno
Miroslav Unger 1978 zaplaceno
Richard Helcel SKN Brno 1972 zaplaceno
Slávek Švejdar Triatlet Karlovy Vary 1971 zaplaceno
Tomáš Kutmon 1974 zaplaceno
Tomáš Šimeček www.prostebeham.cz 1978 zaplaceno
Tomáš Vopálenský ArtSport Team 1972 zaplaceno
Zdeněk Jahoda BK BĚKODO TEPLICE 1977 zaplaceno
Muži do 59 let
František Vodička 1966 zaplaceno
Jiří Štětka Rozběháme Most 1970 zaplaceno
Martin Konvalinka Kravaře v Čechách 1963 zaplaceno
Petr Drahý CHOMUTOV 1961 zaplaceno
Petr Kašparec LASVIT AJETO Running Team 1962 zaplaceno
Petr Valda Nazdárci 1966 zaplaceno
Petr Watzke VitaSport team / Teplice 1966 zaplaceno
Vilém Liebig Chomutov 1965 zaplaceno
Vladimír Nesvadba Zdravotní klaun 1966 zaplaceno
Ženy 50+
Dana Jiřičná Bonbon Praha 1969 zaplaceno
Zuzana Vítková Rozběháme Most 1962 zaplaceno
Ženy do 39 let
Ivana Vávrů TJ VTŽ Chomutov 1988 zaplaceno
Jana Pánková Běžci Chomutov 1983 zaplaceno
Jitka Dvořáková SKN Brno 1987 zaplaceno
Klára Mirvaldová SportRaces 1993 zaplaceno
Michaela Šmaterová Už tam budeeem?! 1984 zaplaceno
Zuzana Růžičková Little Rose Team 1985 zaplaceno
Ženy do 49 let
Angelika Šimečková www.prostebeham.cz 1980 zaplaceno
Gabriela Kulišová 1978 zaplaceno
Jiřina Pecková Ústí nad Labem 1973 zaplaceno
Michaela Havlíčková Hvězda severu 1973 zaplaceno
Miloslava Baloušková Strakonice 1978 zaplaceno
Pavlína Demuthová 1976 zaplaceno
Petra Ševčíková 1975 zaplaceno
Radka Liebigová Chomutov 1978 zaplaceno
Žaneta Plevová Osek 1979 zaplaceno