VitaSport patnáctka (a pětka)

Termín 23.5.2020 09:30
Místo cyklostezka u fotbalového hřiště TJ Svádov-Olšinky, Ústí nad Labem. GPS startu: 50.6618783°N, 14.0899603°E
Výsledky
Trať Shodná trať s tratí závodu VitaSport maraton s obrátkou na 7,5 km / 2,5 km (trať úředně změřena měřičem IAAF/AIMS).
Kategorie Muži 60+, Muži do 39 let, Muži do 49 let, Muži do 59 let, Ženy 50+, Ženy do 39 let, Ženy do 49 let
Startovné V ceně startovného jsou kvalitní české kompresní návleky ve velikosti S/M-L/XL nebo funkční běžecké ponožky ve velikosti S-XL nebo tubus nebo obdobný běžecký sortiment + medaile v cíli. Při platbě předem - 150 Kč, při platbě na místě v den závodu - 300 Kč. Platba předem na účet 2601221350/2010 výhradně dle pokynů v potvrzovacím e-mailu nebo hotově na místě v den závodu od 8:30 do 10:00 hodin.
Přihlášených závodníků Celkem - 129
15 km
Muži 60+ - 3
Muži do 39 let - 18
Muži do 49 let - 19
Muži do 59 let - 4
Ženy 50+ - 1
Ženy do 39 let - 17
Ženy do 49 let - 10
5 km
Muži 60+ - 3
Muži do 39 let - 16
Muži do 49 let - 7
Muži do 59 let - 7
Ženy 50+ - 7
Ženy do 39 let - 10
Ženy do 49 let - 7
Přihlášky Přihlášky byly uzavřeny
Prezentace V den závodu od 8:30 do 09:15, start 5km v 09.30 a 11.00 až 11,45, start 15 km. ve 12.00
Ceny Diplomy a věcné ceny pro první 3 v každé kategorii.
Občerstvení Po závodě (voda, čaj, káva), Otevřena bude i restaurace na hřišti s možností zakoupení drobného občerstvení a nápojů.

Zde uvedená data a informace slouží pro zpracování přihlášek pro přípravu externí ČASOMÍRY pro tento závod.

Pořadatel závodu je: VitaSport. z.s.

Detailní informace zde: https://ustecky-vitasport-maraton.webnode.cz/vitasport-patnactka/

Přihlášení závodníci

15 km
Muži 60+
Ivan Elischer AC Ústí nad Labem 1960 zaplaceno
Karel Linhart BK REKA 1950 zaplaceno
Miroslav Glier Ústí nad Labem 1949 zaplaceno
Muži do 39 let
Aleš Filingr AK Most 1992 zaplaceno
Daniel Kobrle Mělník 1987 zaplaceno
David Sirůček Multisport team 1987 zaplaceno
Jakub Šlais Běžci Chomutov 1995 zaplaceno
Jiří Holeček Běžci Chomutov 1986 zaplaceno
Jiří Marek SPONA Teplice 1981 zaplaceno
Ladislav Vetešník Jiskra Nový bor 1982 zaplaceno
Martin Horkulič Happy Loop 1981 zaplaceno
Martin Kobík Běžci Chomutov 1987 zaplaceno
Martin Růžička 1983 zaplaceno
Martin Sokol 1981 zaplaceno
Michal Luxa Běžci Chomutov 1990 zaplaceno
Michal Oppelt Krušnoman TT Litvínov 1983 zaplaceno
Milan Jančovič Povrlské běhny 1982 zaplaceno
Pavel Vacek SPONA Teplice 1983 zaplaceno
Richard Wenzel Děčín 1981 zaplaceno
Tomáš Strnad CYCOLOGY NORTH BIKE CLUB 1993 zaplaceno
Václav Šlechta Olešnice 1998 zaplaceno
Muži do 49 let
Evžen Šlechta Šneci v běhu 1972 zaplaceno
Ivo Feix Teplice 1974 zaplaceno
Jan Bláha BTT Libochovice 1978 zaplaceno
Jan Přikryl Chotiměř 1972 zaplaceno
Jaroslav Dřevikovský Jirkovan on the run! 1978 zaplaceno
Jaroslav Novák 1972 zaplaceno
Jaroslav Vorlíček Velké Březno 1978 zaplaceno
Jiří Vlček VitaSport team 1973 zaplaceno
Josef Herejk 1972 zaplaceno
Martin Šťastný HIT OFFICE 1975 zaplaceno
Michal Laube BTT Libochovice 1978 zaplaceno
Michal Šandera AC Rumburk 1976 zaplaceno
Michal Vacek KONKORDIA Děčín 1974 zaplaceno
Peter Potrok AC Rumburk 1973 zaplaceno
Petr Pohůnek USK Provod Ústí nad Labem 1974 zaplaceno
Slávek Švejdar Triatlet Karlovy Vary 1971 zaplaceno
Tomáš Kremla Predátor team Děčín 1977 zaplaceno
Tomáš Šácha Teplice 1976 zaplaceno
Zdeněk Jahoda BK BĚKODO TEPLICE 1977 zaplaceno
Muži do 59 let
František Vodička 1966 zaplaceno
Jiří Štětka rozběháme Mostecko, pokud běžím tak žiju; 1970 zaplaceno
Martin Konvalinka Kravaře v Čechách 1963 zaplaceno
Pavel Vodička Rozbĕhåme Most 1964 zaplaceno
Ženy 50+
Zuzana Vítková Rozběháme Most 1962 zaplaceno
Ženy do 39 let
Barbora Filipová STG Chomutov 1985 zaplaceno
Eliška Nesvadbová Žatec 1988 zaplaceno
Ivana Vávrů TJ VTŽ Chomutov 1988 zaplaceno
Jana Pánková Běžci Chomutov 1983 zaplaceno
Jaroslava Banýrová VitaSport team 1987 zaplaceno
Klára Mirvaldová SportRaces 1993 zaplaceno
Michaela Fauová Běžci Chomutov 1988 zaplaceno
Michaela Šindelářová Rozběháme Roudnici 1986 zaplaceno
Michaela Šmaterová Už tam budeeem?! 1984 zaplaceno
Michala Chaloupská 1991 zaplaceno
Rosemarie Dvořáková 2002 zaplaceno
Tereza Černecká Hnízdilová Happy Lopp team 1987 zaplaceno
Tereza Vlčková VitaSport team 1995 zaplaceno
Veronika Kadorová 1989 zaplaceno
Zdenka Benčíková Predator Workout Děčín 1994 zaplaceno
Zuzana Hrabalová Klášterec nad ohří 1986 zaplaceno
Zuzana Růžičková 1985 zaplaceno
Ženy do 49 let
Andrea Zelenková HIT OFFICE 1975 zaplaceno
Dagmar Sasková Děčín 1977 zaplaceno
Gabriela Kulišová 1978 zaplaceno
Jana Fílová BK BĚKODO TEPLICE 1975 zaplaceno
Kamila Vítová Šneci v běhu 1975 zaplaceno
Katerina Molnarova BDKKADAN 1976 zaplaceno
Olga Kantová SPONA Teplice 1979 zaplaceno
Radka Vorlíčková Velké Březno 1979 zaplaceno
Renata Kalčeva STG Chomutov 1974 zaplaceno
Žaneta Plevová Osek 1979 zaplaceno
5 km
Muži 60+
Miloslav Bečka Ústí n.L. 1955 zaplaceno
Václav Dius Ústí nad Labem 1960 zaplaceno
Zdeněk Bufka AC Česká Lípa 1957 nezaplaceno
Muži do 39 let
Adam Slezák #ROZBEHAMELITOMERICKO 1987 zaplaceno
Jan Hladký 1989 zaplaceno
Jan Linhart 1984 zaplaceno
Jan Šplíchal Tatranská strela 1991 zaplaceno
Jan Walter 2002 zaplaceno
Jiří Kramer 1986 zaplaceno
Leoš Paul Žádná bolest, žádný úspěch 1990 zaplaceno
Marek Kučera Tatranská strela 1994 zaplaceno
Martin Přibyl KONKORDIA Děčín 1993 nezaplaceno
Martin Nováček HappyLoop 1988 zaplaceno
Miroslav Horák AC Rumburk 1998 zaplaceno
Oldřich Johan 1983 zaplaceno
Pavel Ševčík 1982 zaplaceno
Petr Dušek SAK Rumburk 2001 zaplaceno
Petr Hollick 1998 zaplaceno
Vojtěch Hlatký 1900 nezaplaceno
Muži do 49 let
Antonín Walter 1976 zaplaceno
František Šára Kanoistika Ústí nad Labem 1976 zaplaceno
Ján Lörinc 1972 zaplaceno
Jan Ševčík 1978 zaplaceno
Pavel Gondek Vytisknuti.cz - Už tam budeeem?! 1978 zaplaceno
Václav Šlechta Ústí nad Labem 1976 zaplaceno
Vladimír Veselý Chloumek 1971 zaplaceno
Muži do 59 let
Dušan Oslej Už tam budeeem?! 1968 zaplaceno
Jiří Holič AC Rumburk 1964 zaplaceno
Miloš Hruška MHUL 1970 zaplaceno
Pavel Růžička Český běh 1966 zaplaceno
Pavel Vorlik Stadice 1966 zaplaceno
Petr Watzke VitaSport team / Teplice 1966 zaplaceno
Vlastimil Turiščev SAK Rumburk 1967 zaplaceno
Ženy 50+
Anita Veselá SDH Chloumek 1965 zaplaceno
Eva Sedláčková 1965 zaplaceno
Jana Bartošová My to dáme..... 1963 zaplaceno
Jitka Šrůmová 1966 zaplaceno
Lenka Bucharová Ústí nad Labem 1969 zaplaceno
Renata Linhartová BK REKA 1965 zaplaceno
Taťána Kusebauchová 1969 zaplaceno
Ženy do 39 let
Dana Gruntova 1985 zaplaceno
Gabriela Čermáková 1991 zaplaceno
Kateřina Luňáková 1993 zaplaceno
Kateřina Jandová Bike a běh Ostrov 1981 zaplaceno
Máca Butalová AK Husajna 1999 zaplaceno
Nikola Jahůdková 1997 zaplaceno
Nikola Focke 1991 zaplaceno
Petra Ciganíková 1985 zaplaceno
Petra Szalayová 1988 zaplaceno
Simona Nekolová MK Kladno 1985 zaplaceno
Ženy do 49 let
Jana Ptáčková Už tam budeeem?! 1980 zaplaceno
Jarmila Sobecká USK Provod 1977 zaplaceno
Kateřina Hlatká 1979 zaplaceno
Lenka Jílková 1979 zaplaceno
Martina Jančarová 1972 zaplaceno
Šárka Stumpfová Stumpfíci UL 1971 zaplaceno
Tereza Masopustová AC Rumburk 1980 zaplaceno