Sokol Rapto(c)r

Termín 11.9.2020 14:00
Místo Děčín – Smetanovo nábřeží (GPS 50.7798375N, 14.2081489E)
Výsledky
Trať 3,5 km +, 10+ překážek
Kategorie Chlapci 12-16 let, Chlapci 6-8 let, Chlapci 9-11 let, Dívky 12-16 let, Dívky 6-8 let, Dívky 9-11 let, Malé děti do 5 let + doprovod, Ostatní nad 16 let
Startovné základní startovné 150,- Kč
Přihlášených závodníků Celkem - 37
Chlapci 12-16 let - 7
Chlapci 6-8 let - 7
Chlapci 9-11 let - 5
Dívky 12-16 let - 8
Dívky 6-8 let - 0
Dívky 9-11 let - 1
Malé děti do 5 let + doprovod - 4
Ostatní nad 16 let - 5
Přihlášky Přihlášky byly uzavřeny
Prezentace od 13:00 - 13:45 v prostoru startu. Start 14:00 5 let, Chlapci 6-8:14:05, Dívky 12-16 let 14:10,Chlapci 12-16 let:14:15,Dívky 9-11 let:14:20, Chlapci 9-11 let:14:25, Ostatní nad 16 let:14:55, Handicapovaní: 16:45
Ceny Medaile pro všechny, ceny pro první tři závodníky v každé kategorii
Pojištění závodníci jsou pojištěni prostřednictvím úrazového pojištění u Kooperativa, a.s., Vienna Insurance Group

KONKORDIA Děčín zajišťuje pouze časomíru.

POZOR !!!

Kapacita jednotlivých kategoriií je max. 15 závodníků.

Pořadatelem akce je T. J. Sokol Maxičky

Přihlášení závodníci

Chlapci 12-16 let
Adam Musil Kajak Děčín 2008 zaplaceno
Aleš Řehánek TJ Spartak Boletice n. L. 2007 zaplaceno
Filip Cícha Sokol Maxičky Spartan OCR 2007 zaplaceno
Jakub Ježek SK APD Děčín 2007 zaplaceno
Lukáš Zelinger TJ Spartak Boletice n. L. 2006 zaplaceno
Matej Novotný 2009 zaplaceno
Tomáš Knepr Sokol Maxičky Spartan OCR 2005 zaplaceno
Chlapci 6-8 let
Dan Kremla Sokol Maxičky Spartan OCR 2012 zaplaceno
David Hakl SK APD 2014 zaplaceno
Jakub Stehlík ASK Děčín 2012 zaplaceno
Jiří Wicherek STG Děčín TJ Sokol Maxičky 2012 zaplaceno
Matyáš Turek Predátor workout Děčín 2013 zaplaceno
Ondřej Turek Predátor workout Děčín 2013 zaplaceno
Viktor Běhunek 2014 zaplaceno
Chlapci 9-11 let
Jakub Musil Kajak Děčín 2011 zaplaceno
Jakub Hendl Sokol Maxičky Spartan OCR 2009 zaplaceno
Jakub Kremla Sokol Maxičky Spartan OCR 2010 zaplaceno
Tomáš Filip Sokol Maxičky Spartan OCR 2008 zaplaceno
Vojtěch Šedivý 2010 zaplaceno
Dívky 12-16 let
Adéla Řehánková ASK Děčín 2006 zaplaceno
Anna Marie Hendlová Sokol Maxičky Spartan OCR 2006 zaplaceno
Elena Ilieva TJ Spartak Boletice n. L. 2006 zaplaceno
Julia Kratochvílová Sokol Maxičky Spartan OCR 2006 zaplaceno
Nela Šnajdová TJ Spartak Boletice n. L. 2006 zaplaceno
Petra Prokschova Sokol Maxičky Spartan OCR 2007 zaplaceno
Romana Pomichálková SK APD Děčín 2005 zaplaceno
Tereza Kneprová Sokol Maxičky Spartan OCR 2007 zaplaceno
Dívky 9-11 let
Michaela Jelačičová 2010 zaplaceno
Malé děti do 5 let + doprovod
Jan Holeček Sokol Maxičky Spartan OCR 2018 zaplaceno
Lukas Pavlata Sokol Maxičky Spartan OCR 2015 zaplaceno
Marek Wicherek STG Děčín TJ Sokol Maxičky 2014 zaplaceno
Tomas Pavlata Sokol Maxičky Spartan OCR 2016 zaplaceno
Ostatní nad 16 let
Jiří Wicherek STG Děčín TJ Sokol Maxičky 1982 zaplaceno
Josef Cícha 1973 zaplaceno
Josef Pavlata SRTG Decin 1979 zaplaceno
Michaela Záveská 1981 zaplaceno
Simona Cíchová 1979 zaplaceno