RUNŠTEJN 2021 (3. ročník nadačního běhu)

Termín 3.10.2021 10:00
Místo Rabštejn u České Kamenice GPS 50.8013N, 14.3781E
Trať 200 - 10000 m dle kategorií, hlavní závod - měřeno RFID čipy
Kategorie Dorostenci (2004-2005), Dorostenky (2004-2005), Drobotina chlapci (2016 a ml.), Drobotina dívky (2016 a ml.), Junioři, Juniorky, Mladší chlapci (2010-2012), Mladší dívky (2010-2012), Muži 60+, Muži do 39 let, Muži do 59 let, Přípravka chlapci (2013-2015), Přípravka dívky (2013-2015), Rodinný běh, Starší chlapci (2006-2009), Starší dívky (2006-2009), Vytrvalci 10 km (bez rozdílu věku a pohlaví), Ženy do 39 let, Ženy od 40 let
Startovné Drobotina 0 Kč | Děti do 6-18 let 50 Kč | Dospělí 150 Kč - od 3.6.2021 veškeré platby bezhotovostně. Na místě pouze po dohodě. Přihlášením on-line urychlíte svou prezentaci. DĚKUJEME !!!
Přihlášených závodníků Celkem - 65
Dorostenci (2004-2005) - 3
Dorostenky (2004-2005) - 0
Drobotina chlapci (2016 a ml.) - 6
Drobotina dívky (2016 a ml.) - 5
Junioři - 0
Juniorky - 0
Mladší chlapci (2010-2012) - 3
Mladší dívky (2010-2012) - 0
Muži 60+ - 0
Muži do 39 let - 2
Muži do 59 let - 3
Přípravka chlapci (2013-2015) - 6
Přípravka dívky (2013-2015) - 2
Rodinný běh - 5
Starší chlapci (2006-2009) - 2
Starší dívky (2006-2009) - 1
Vytrvalci 10 km (bez rozdílu věku a pohlaví) - 9
Ženy do 39 let - 10
Ženy od 40 let - 8
Přihlášky
Přihlásit se online
Prezentace Drobotina - 09:00 - 09:30, ostatní 30min. před startem své kategorie v prostoru cíle.
Ceny Dětské kategorie - drobotina, přípravka a mladší dívky/chlapci se vyhlašují všichni, ostatní kategorie vždy první 3 - medaile, diplom, věcná cena.
Občerstvení Je zajištěno v místě konání sladké i slané, pivo i limo.
Pojištění Každý účastník běží na vlastní nebezpečí. Pořadatel pojištění nezajišťuje.

Pořadatel závodu :

Spolek rozběháme Kamenici

Časový program :

10:00 drobotina dívky 2016 a mladší 200 m
10:15 drobotina chlapci 2016 a mladší 200 m
10:30 přípravka dívky 2015 - 2013 660 m
10:45 přípravka chlapci 2015 - 2013 660 m
11:00 mladší dívky 2012 - 2010 660 m
11:15 mladší chlapci 2012 - 2010 660 m
11:30 starší dívky a chlapci 2009 - 2006 2400 m
12:00 rodinný běh 2500 m
13:00 dorostenky, dorostenci 2005 - 2004 5000 m
13:00 junioři, juniorky 2003 - 2002 5000 m
13:00 ženy,muži ( do 39 let ) 5000 m
13:00 ženy ( nad 39 let ) 5000 m
13:00 muži ( 40-59 let ) 5000 m
13:00 muži ( nad 59 let ) 5000 m
13:00 vytrvalci (bez rozdílu věku a pohlaví) 10000 m

Přihlásit se

Přihlášení závodníci

Dorostenci (2004-2005)
Jakub Ježek SK APD Děčín 2007 zaplaceno
Jakub Zíval 2007 nezaplaceno
Tomáš Škach KONKORDIA Děčín 2006 nezaplaceno
Drobotina chlapci (2016 a ml.)
Alex Honzík 2016 zaplaceno
Kryštof Maněna 2018 zaplaceno
Radek Kulhánek 2018 zaplaceno
Richard Kováč 2019 zaplaceno
Šimon Barták rozběháme kamenici 2019 zaplaceno
Slávek Kolář Rozběháme Kamenici 2018 zaplaceno
Drobotina dívky (2016 a ml.)
Eliška Nejedlová Tj Kajak 2016 zaplaceno
Josefina Jandačová 2016 nezaplaceno
Karolína Honzíková 2016 zaplaceno
Magdaléna Hynková Hynkove 2017 zaplaceno
Valerie Řehánková SK APD Děčín 2017 zaplaceno
Mladší chlapci (2010-2012)
Jakub Musil TJ Kajak Děčín 2011 nezaplaceno
Jonáš Conk TJ Kajáček Děčín 2011 nezaplaceno
Tomáš John 2010 zaplaceno
Muži do 39 let
Adam Musil TJ Kajak Děčín 2008 nezaplaceno
Václav Spilka Malá Veleň 1994 zaplaceno
Muži do 59 let
Jan Ježek 1973 zaplaceno
Pavel Barcal Konkordia Děčín 1966 zaplaceno
Stanislav Bárta Šnek Severu 1965 nezaplaceno
Přípravka chlapci (2013-2015)
David Hakl APD Děčín 2014 zaplaceno
Eliáš Maněna 2015 nezaplaceno
Martin Ježek SK APD Děčín 2013 zaplaceno
Matyáš Hynek Hynkove 2015 zaplaceno
Petr Kováč 2015 nezaplaceno
Vojta Parásek 2014 nezaplaceno
Přípravka dívky (2013-2015)
Nela Johnová 2013 zaplaceno
Sofie Kolářová Rozběháme Kamenici 2015 zaplaceno
Rodinný běh
Amálie Vlasáková 2008 zaplaceno
Barbora Štická Kavkovi 1972 zaplaceno
Jiřina Kavková Kavkovi 1976 nezaplaceno
Josef Kavka Kavkovi 1971 nezaplaceno
Renata Molová Kavkovi 1969 nezaplaceno
Starší chlapci (2006-2009)
Adam Musil TJ Kajak Děčín 2008 nezaplaceno
Jakub Zíval 2007 nezaplaceno
Starší dívky (2006-2009)
Adélka Řehánková SPARTAK Boletice 2006 zaplaceno
Vytrvalci 10 km (bez rozdílu věku a pohlaví)
Dagmar Musilová Jílové 1983 nezaplaceno
Dagmar Sasková Princezna vole 1977 nezaplaceno
Jan Mataj Mataj team 1978 zaplaceno
Jan Papajanovský 1994 zaplaceno
Jaroslava Urbanova Běhám tedy jsem 1964 zaplaceno
Jitka Šrůmová 1966 zaplaceno
Petr Hynek Hynkove 1989 zaplaceno
Petr Vitovsky Cukrar-běhám tedy jsem 1964 zaplaceno
Veronika Kadorová 1989 zaplaceno
Ženy do 39 let
Andrea Fojtová 1988 zaplaceno
Barbora Hypšová 2000 zaplaceno
Iva Zahálková 1995 zaplaceno
Jana Nováková 1983 nezaplaceno
Jana Tůmová 1982 zaplaceno
Kateřina Kodymová 2000 zaplaceno
Michala Komová Rozběháme Kamenici 1989 zaplaceno
Nikol Roučová 1999 zaplaceno
Štěpánka Hynková Hynkove 1987 zaplaceno
Zdeňka Matajová Mataj team 1987 zaplaceno
Ženy od 40 let
Dagmar Nebuželská 1958 nezaplaceno
Jana Bošková 1968 nezaplaceno
Kateřina Kodymová 1975 zaplaceno
Martina Fišer Audyová 1976 nezaplaceno
Pavla Brabencová 1975 nezaplaceno
Petra Zárubová Benešov nad Plučnicí 1980 zaplaceno
Šárka Bártová Šnek Severu 1965 nezaplaceno
Soňa Přivřelová 1979 zaplaceno