RUNŠTEJN 2021 (3. ročník nadačního běhu)

Termín 3.10.2021 09:00
Místo Rabštejn u České Kamenice GPS 50.8013N, 14.3781E
Výsledky
Trať 200 - 10000 m dle kategorií, hlavní závod - měřeno RFID čipy
Kategorie Dorostenci (2004-2005), Dorostenky (2004-2005), Drobotina chlapci (2016 a ml.), Drobotina dívky (2016 a ml.), Junioři, Juniorky, Mladší chlapci (2010-2012), Mladší dívky (2010-2012), Muži 60+, Muži do 39 let, Muži do 59 let, Přípravka chlapci (2013-2015), Přípravka dívky (2013-2015), Rodinný běh, Starší chlapci (2006-2009), Starší dívky (2006-2009), Vytrvalci 10 km (bez rozdílu věku a pohlaví), Ženy do 39 let, Ženy od 40 let
Startovné Drobotina 0 Kč | Děti do 6-18 let 50 Kč | Dospělí 150 Kč - od 3.6.2021 veškeré platby bezhotovostně. Na místě pouze po dohodě. Přihlášením on-line urychlíte svou prezentaci. DĚKUJEME !!!
Přihlášených závodníků Celkem - 147
Dorostenci (2004-2005) - 1
Dorostenky (2004-2005) - 1
Drobotina chlapci (2016 a ml.) - 10
Drobotina dívky (2016 a ml.) - 12
Junioři - 0
Juniorky - 0
Mladší chlapci (2010-2012) - 5
Mladší dívky (2010-2012) - 3
Muži 60+ - 2
Muži do 39 let - 11
Muži do 59 let - 5
Přípravka chlapci (2013-2015) - 10
Přípravka dívky (2013-2015) - 7
Rodinný běh - 27
Starší chlapci (2006-2009) - 8
Starší dívky (2006-2009) - 2
Vytrvalci 10 km (bez rozdílu věku a pohlaví) - 12
Ženy do 39 let - 16
Ženy od 40 let - 15
Přihlášky Přihlášky byly uzavřeny
Prezentace Drobotina - 09:00 - 09:30, ostatní 30min. před startem své kategorie v prostoru cíle.
Ceny Dětské kategorie - drobotina, přípravka a mladší dívky/chlapci se vyhlašují všichni, ostatní kategorie vždy první 3 - medaile, diplom, věcná cena.
Občerstvení Je zajištěno v místě konání sladké i slané, pivo i limo.
Pojištění Každý účastník běží na vlastní nebezpečí. Pořadatel pojištění nezajišťuje.

Pořadatel závodu :

Spolek rozběháme Kamenici

Časový program :

10:00 drobotina dívky 2016 a mladší 200 m
10:15 drobotina chlapci 2016 a mladší 200 m
10:30 přípravka dívky 2015 - 2013 660 m
10:45 přípravka chlapci 2015 - 2013 660 m
11:00 mladší dívky 2012 - 2010 660 m
11:15 mladší chlapci 2012 - 2010 660 m
11:30 starší dívky a chlapci 2009 - 2006 2400 m
12:00 rodinný běh 2500 m
13:00 dorostenky, dorostenci 2005 - 2004 5000 m
13:00 junioři, juniorky 2003 - 2002 5000 m
13:00 ženy,muži ( do 39 let ) 5000 m
13:00 ženy ( nad 39 let ) 5000 m
13:00 muži ( 40-59 let ) 5000 m
13:00 muži ( nad 59 let ) 5000 m
13:00 vytrvalci (bez rozdílu věku a pohlaví) 10000 m

Přihlášení závodníci

Dorostenci (2004-2005)
Oldřích HANYŠ Sokol Frýdštejn 1959 nezaplaceno
Dorostenky (2004-2005)
Romana Pomichálková SK APD Děčín 2005 zaplaceno
Drobotina chlapci (2016 a ml.)
Alex Honzík 2016 zaplaceno
Kryštof Maněna 2018 zaplaceno
Matěj Kramer 2016 zaplaceno
Matyáš Müller 2018 zaplaceno
Oliver Habich 2019 zaplaceno
Radek Kulhánek 2018 zaplaceno
Richard Kováč 2019 zaplaceno
Šimon Barták Rozběháme kamenici 2019 zaplaceno
Slávek Kolář Rozběháme Kamenici 2018 zaplaceno
Zdeněk Břečka 2019 zaplaceno
Drobotina dívky (2016 a ml.)
Elena Grundová 2018 zaplaceno
Eliška Franzová MŠ Česká Kamenice 2018 zaplaceno
Eliška Nejedlová Tj Kajak 2016 zaplaceno
Ella Kateřina Zemanová 2017 zaplaceno
Emma Břečková 2017 zaplaceno
Josefina Jandačová 2016 zaplaceno
Karolína Honzíková 2016 zaplaceno
Klára Adámková 2018 zaplaceno
Laura Klínská 2019 zaplaceno
Magdaléna Hynková Hynkove 2017 zaplaceno
Markéta Müllerová 2016 zaplaceno
Valerie Řehánková SK APD Děčín 2017 zaplaceno
Mladší chlapci (2010-2012)
Jakub Musil TJ Kajak Děčín 2011 nezaplaceno
Jan Balej Rozběháme Kamenici 2010 nezaplaceno
Jonáš Conk TJ Kajáček Děčín 2011 nezaplaceno
Tomáš John 2010 zaplaceno
Vojtík Miškovský SK APD Děčín 2010 zaplaceno
Mladší dívky (2010-2012)
Eliška Budíčková Rozběháme Kamenici 2010 nezaplaceno
Eliška Kramerová 2011 zaplaceno
Viktorie Čerňanská 2011 nezaplaceno
Muži 60+
Pierluigi Lozzi Jolly motor 1950 nezaplaceno
Zdeněk Pavlíček Triclub Česká Lípa 1954 zaplaceno
Muži do 39 let
Adam Musil TJ Kajak Děčín 2008 nezaplaceno
Adam Miškovský SK APD Děčín 2006 zaplaceno
Filip Gablík 1993 zaplaceno
Jenda Miškovský SK APD Děčín 2007 zaplaceno
Jiří Klouček Benešov 1983 nezaplaceno
Jiří Kramer 1986 zaplaceno
Luboš Světelský 1982 zaplaceno
Pavel Kužel 1984 zaplaceno
Petr Hriadel 1991 zaplaceno
Radek Balent-Novak 1990 nezaplaceno
Václav Spilka Malá Veleň 1994 zaplaceno
Muži do 59 let
Ivan Merkl Adventní běhání 1968 zaplaceno
Jan Ježek 1973 zaplaceno
Marek Jiskra Šneci v běhu 1971 zaplaceno
Pavel Barcal Konkordia Děčín 1966 zaplaceno
Stanislav Bárta Šnek Severu 1965 zaplaceno
Přípravka chlapci (2013-2015)
David Hakl APD Děčín 2014 zaplaceno
Eliáš Maněna 2015 zaplaceno
Martin Ježek SK APD Děčín 2013 zaplaceno
Matyáš Lán Rozběhame Kamenici 2013 zaplaceno
Matyáš Hynek Hynkove 2015 zaplaceno
Ondřej Pomichálek SK APD Děčín 2015 zaplaceno
Petr Kováč 2015 zaplaceno
Štěpán Václav Kvasnička APD Děčín 2013 zaplaceno
Tomáš Hájek 2015 zaplaceno
Vojta Parásek 2014 nezaplaceno
Přípravka dívky (2013-2015)
Aneta Pavlíčková TJ Jiskra Nový Bor 2014 zaplaceno
Anežka Chvapilová SK APD DĚČÍN 2015 zaplaceno
Dana Vetešníková TJ Jiskra Nový Bor 2013 zaplaceno
Eliška Maule Rozběháme Kamenici 2015 zaplaceno
Nela Johnová 2013 zaplaceno
Petra Hájková 2013 zaplaceno
Sofie Kolářová Rozběháme Kamenici 2015 zaplaceno
Rodinný běh
Adélka Řehánková 2006 zaplaceno
Amálie Vlasáková 2008 zaplaceno
Anežka Chvapilová 2015 zaplaceno
Barbora Štická Kavkovi 1972 zaplaceno
Emma Břečková Břečkovi 2017 zaplaceno
Hana Brabcová 1983 nezaplaceno
Jan Lanšperk 1993 zaplaceno
Jiřina Kavková Kavkovi 1976 zaplaceno
Josef Kavka Kavkovi 1971 zaplaceno
Josefína Wenzelová 2008 zaplaceno
Kamila Kadlečková MŠ a ZŠ Česká Lípa 1977 zaplaceno
Karolína Chvapilová 2013 zaplaceno
Kristýna Jeništová 2011 nezaplaceno
Martina Zatloukalová 1977 nezaplaceno
Michaela Chvapilová 1982 zaplaceno
Michaela Chvapilová 1982 nezaplaceno
Michaela Kvasničková 1985 zaplaceno
Petra Gruntová 1996 zaplaceno
Renata Molová Kavkovi 1969 zaplaceno
Štěpán Václav Kvasnička 2013 zaplaceno
Valerie Řehánková SK APD Děčín 2017 zaplaceno
Vít Dastych 2009 nezaplaceno
Vladimíra Rehankova 1979 zaplaceno
Zdeněk Břečka Břečkovi 2019 zaplaceno
Zdeněk Břečka Břečkovi 1982 zaplaceno
Zdeňka Břečková Břečkovi 1988 zaplaceno
Zuzana VETEŠNÍKOVÁ Cvikov 1986 zaplaceno
Starší chlapci (2006-2009)
Adam Miškovský SK APD Děčín 2006 zaplaceno
Adam Musil TJ Kajak Děčín 2008 nezaplaceno
Jakub Ježek SK APD Děčín 2007 zaplaceno
Jakub Zíval 2007 nezaplaceno
Jakub Zíval 2007 nezaplaceno
Jenda Miškovský SK APD Děčín 2007 zaplaceno
Tomáš Škach KONKORDIA Děčín 2006 zaplaceno
Vít Světelský 2006 nezaplaceno
Starší dívky (2006-2009)
Adélka Řehánková SPARTAK Boletice 2006 zaplaceno
Bára Šliková Rozběháme Kamenici 2009 zaplaceno
Vytrvalci 10 km (bez rozdílu věku a pohlaví)
Dagmar Musilová Jílové 1983 nezaplaceno
Dagmar Sasková Princezna vole 1977 zaplaceno
Jan Mataj Mataj team 1978 zaplaceno
Jan Papajanovský 1994 zaplaceno
Jaroslav Živný Konkordia Děčín 1965 zaplaceno
Jaroslava Urbanova Běhám tedy jsem 1964 zaplaceno
Jitka Šrůmová 1966 zaplaceno
Petr Hynek Hynkove 1989 zaplaceno
Petr Jüptner SC Alemannia Fuchsberg 1978 zaplaceno
Petr Vitovsky Cukrar-běhám tedy jsem 1964 zaplaceno
Radek Balent-Novak 1990 zaplaceno
Veronika Kadorová 1989 zaplaceno
Ženy do 39 let
Andrea Fojtová 1988 zaplaceno
Barbora Hypšová 2000 zaplaceno
Daniela Světelská Adventní běhání 1983 zaplaceno
Gabriela Penčáková 1989 zaplaceno
Iva Zahálková 1995 zaplaceno
Jana Krejčíková 1984 zaplaceno
Jana Nováková 1983 zaplaceno
Jana Tůmová 1982 zaplaceno
Kateřina Kodymová 2000 zaplaceno
Michaela Kvasničková 1985 zaplaceno
Michala Komová Rozběháme Kamenici 1989 zaplaceno
Nikol Roučová 1999 zaplaceno
Olga Čechová Sokol Frýdštejn 1982 zaplaceno
Štěpánka Hynková Hynkove 1987 zaplaceno
Tereza Urbanová ... Běhám, tedy jsem ... 1993 nezaplaceno
Zdeňka Matajová Mataj team 1987 zaplaceno
Ženy od 40 let
Dagmar Nebuželská 1958 zaplaceno
Helena Vorbová 1977 zaplaceno
Ivana Bašusová ADVENTNÍ BĚHÁNÍ 1964 zaplaceno
Jana Bošková 1968 zaplaceno
Jana Hlavacká ADVENTNÍ BĚHÁNÍ 1971 zaplaceno
Jana Štolfová 1976 zaplaceno
Jitka Nováková ADVENTNÍ BĚHÁNÍ 1975 zaplaceno
Kateřina Kodymová 1975 zaplaceno
Marie Živná Konkordia Děčín 1971 zaplaceno
Martina Fišer Audyová 1976 nezaplaceno
Pavla Brabencová 1975 nezaplaceno
Petra Zárubová Benešov nad Plučnicí 1980 zaplaceno
Šárka Bártová Šnek Severu 1965 zaplaceno
Soňa Přivřelová 1979 zaplaceno
Yveta Lozziova Prato nord 1958 nezaplaceno