Přes Ostrý pro ostrý

, ,
Termín 30.6.2021 18:00
Místo Benešov n.Pl. - Františkov n.Pl. (GPS 50.7295408N, 14.3256261E)
Výsledky
Trať 5,0 km značený okruh, povrch smíšený polní a lesní cesty, částečně asfalt
Kategorie Muži do 49 let, Muži od 50 let, Ženy do 39 let, Ženy od 40 let
Startovné 30,-Kč přihláška předem do 29.6.2021 15:00, na místě 50,-Kč. Úhrada startovného i z on-line přihlášek až na místě.
Přihlášených závodníků Celkem - 53
Muži do 49 let - 27
Muži od 50 let - 5
Ženy do 39 let - 11
Ženy od 40 let - 10
Přihlášky Přihlášky byly uzavřeny
Prezentace od 17:00 v prostoru startu a cíle u fotbalového hřičtě FK Františkov n.Pl. prezentace 15 minut před startem
Ceny diplomy a věcné ceny pro první tři závodníky v každé kategorii
Občerstvení v cíli čaj a sušenky
Pojištění závodníci běží na vlastní nebezpečí a náklady

Přihlášení závodníci

Muži do 49 let
Adam Miškovský SK Atletika pro děti 2006
Albert Neumann ASK DĚČÍN 2005
Hynek Nikolič KSCZ running idiots 1992
Jan Musil BK Pekelni bezci cyklospinn Sosnova 1973
Jenda Miškovský SK Atletika pro děti 2007
Jiří Klouček 1983
Leopold Fryc 1992
Lukáš Nevečeřal Laky Lůzrs 1979
Lukáš Eliáš BK Běkodo Teplice 1980
Martin Růžička 1986
Michal Semenský 1992
Michal Vacek KONKORDIA Děčín 1974
Milan Šafařk KOB Děčín 1972
Miroslav Neumann ASK DĚČÍN 1973
Ondřej Plechatý Konkordia Děčín 2007
Patrik Kadraba KSCZ running idiots 1990
Pavel Brož JL TRI Coaching 1990
Pavel Budín Děčín 1993
Petr Kubera Pivní Strejc 1979
Petr Štěpán KOB Děčín 1973
Slávek Kolář Rozběháme Kamenici 1983
Tomáš Charvát Kajak Děčín 1973
Tomáš Křeček Klub Kilo 1988
Tomáš Škach KONKORDIA Děčín 2006
Uwe Bradavka Laky Lůzrs 1975
Václav Spilka Malá Veleň 1994
Vojtík Miškovský SK Atletika pro děti 2010
Muži od 50 let
Bretislav Kalvoda Munro sprint Cvjkov 1955
Miloš Hruška MHUL 1970
Petr Watzke VitaSport team / Teplice 1966
Zdeněk Bufka AC Česká Lípa 1957
Živný Jaroslav Konkordia Děčín 1965
Ženy do 39 let
Alena Charvátová Kajak Děčín 1982
Anna Burdová 2007
Eliška Jíchová JK Libertas 2001
Jana Nováková Rozběháme Kamenici 1993
Kateřina Roučková 1984
Lydie Zoubková 1991
Marcela Kašová CrossFit Děčín 1983
Marcela Kožená 1990
Saša Vaňková KOB Děčín 1985
Valerie Rusová Musher's klub Děčín/Rozběháme Děčín 2002
Veronika Hernychová Jílové 1982
Ženy od 40 let
Anna Němcová Lysečinteam 1978
Blanka Burdová 1977
Jana Bartáková Česká Lípa 1977
Katarína Kučerová KONKORDIA Děčín 1963
Linda Mrázková 1980
Marie Živná Konkordia Děčín 1971
Martina Šestořádová Hrom parta 1976
Petra Zárubová Benešov nad Ploučnicí 1980
Soňa Přivřelová 1979
Veronika Vágnerová VitaSport team 1973