Okruh Maxičkami

, ,
Termín 9.3.2022 17:00
Místo Děčín – Maxičky – start/cíl – za hotelem (GPS 50.8067106N, 14.1833831E)
Výsledky
Trať 6,0 km lesní okruh, povrch střídavě lesní cesty a pěšiny a silnice
Kategorie Muži do 49 let, Muži od 50 let, Muži se psem, Ženy do 39 let, Ženy od 40 let, Ženy se psem
Startovné 30,-Kč přihláška předem do 8.3.2022 15:00, na místě 50,-Kč. Úhrada startovného i z on-line přihlášek až na místě, v případě individuálních startů se startovné NEVYBÍRÁ !!!
Přihlášených závodníků Celkem - 82
Muži do 49 let - 35
Muži od 50 let - 10
Muži se psem - 3
Ženy do 39 let - 14
Ženy od 40 let - 15
Ženy se psem - 5
Přihlášky Přihlášky byly uzavřeny
Prezentace od 16:00 v prostoru startu a cíle za hájenkou, poslední prezentace 15 minut před startem, při individuálních startech prezentace neprobíhá.
Ceny diplomy a věcné ceny pro první tři závodníky v každé kategorii
Občerstvení v cíli čaj a sušenky, při individuálních startech občerstvení není
Pojištění závodníci běží na vlastní nebezpečí a náklady

Přihlášení závodníci

Muži do 49 let
Adam Miškovský SK Atletika pro děti 2006
Braňo Švirloch Biatlon Jílové 1973
Daniel Nosek MK - CYKLO DĚČÍN 1978
Jakub Zíval Sigma 2007
Jan Blažek Červený vrch 1974
Jan Litovčenko 1994
Jenda Miškovský SK Atletika pro děti 2007
Jiří Havránek BikeroRun Bynov 1987
Jiří Kramer 1986
Jiří Vlček ASK Děčín 1973
Josef Cícha Predátor Workout Děčín 1973
Josef Vlk 2000
Kryštof Herejk 1996
Kryštof Nosek Děčín 2003
Ladislav Vetešník Tj Jiskra Nový Bor 1982
Ladislav Svoboda TJ Kajak Děčín 1987
Lukáš Eliáš BK Běkodo Teplice 1980
Michal Vacek KONKORDIA Děčín 1974
Miroslav Neumann Ask Děčín 1973
Pavel Budín #neseddoma 1993
Pavel Holeček Konkordia 1973
Pavel Vokůrka HC-Biolit 1975
Petr Škála Crossfit Děčín 1985
Petr Štěpán KOB Děčín 1973
Pome Žilina Laky Lůzrs 1975
Ronald Honz Triade Děčín 1989
Slávek Kolář Rozběháme kamenici 1983
Tomáš Křeček Constellium Děčín 1988
Tomáš Kremla 1977
Tomáš Němec TJ Kajak 1991
Tomáš PROCHÁZKA 1981
Tomáš Škach KONKORDIA Děčín 2006
Václav Hladík AC Česká Lípa 1993
Vladimír Slezák Povrly 1973
Vojta Miškovský SK Atletika pro děti 2010
Muži od 50 let
Břetislav Kalvoda MunroSprint Cvikov 1955
Jan Prikryl AC Chotiměř 1972
Jaroslav Živný Konkordia Děčín 1965
Milan Šafařík KOB Děčín 1972
Miloš Hruška MHUL 1970
Miloslav Bečka Ústí n.L. 1955
Pavel Barcal Konkordia Děčín 1966
Pavel Růžička Ústí nad Labem 1966
Petr Watzke Teplice 1966
Tomáš Plaček ASK Děčín 1963
Muži se psem
David Šuster Běhej se psem 1995
Lukáš Novák Canicross Ústí nad Labem 1993
Tomáš Fanta 1975
Ženy do 39 let
Anna Burdová KONKORDIA Děčín 2007
Dagmar Málková Konkordia Děčín 1993
Dana Gruntová 1984
Dáša Musilová Jílové 1983
Jana Litovčenková 1991
Jana Novaková Rozběháme kamenici 1993
Kateřina Hypšová 1986
Lydie Zoubková 1991
Marcela Kašová 1984
Martina Malíková Konkordia Děčín 1990
Šafaříková Viola Děčín 2003
Saša Vaňková KOB Děčín 1985
Tereza Janušková 2003
Valérie Pisarčiková 1991
Ženy od 40 let
Anna Němcová Lysečinteam 1978
Blanka Burdová 1977
Dita Ryšková Klapý 1979
Jana Bartáková Česká Lípa 1977
Jarmila Sobecká USK Provod 1977
Jitka Mrhalová 1974
Katarína Kučerová KONKORDIA Děčín 1963
Kateřina Šoltysová Hromparta 1976
Lenka Chárová 1964
Linda Mrázková Děčín 1980
Marie Živná Konkordia Děčín 1971
Martina Šestořádová Hromparta 1976
Oldřiška Pavlišová Predátor workout Děčín 1982
Veronika Hernychová Jílové 1982
Veronika Soukupová Rozběháme Kamenici 1980
Ženy se psem
Daniela Horáková MC Český ráj 1995
Karin Straková Musher klub JCC/ Canicross Ústí nad Labem 1995
Tereza Jelínková CataRebels 1989
Tereza Petříková Zero DC Team 1983
Veronika Smutná 1999