Jarní kros na Kváďáku

, ,
Termín 13.4.2022 18:00
Místo Děčín – lesopark Kvádrberk - start/cíl - lavička Milenecké hlavy (GPS 50.7845189N, 14.2349889E)
Výsledky
Trať 5,4 km dva značené žluté okruhy (Vyhlídky) , povrch lesní cesty a pěšiny
Kategorie Muži do 49 let, Muži od 50 let, Muži se psem, Ženy do 39 let, Ženy od 40 let, Ženy se psem
Startovné 30,-Kč přihláška předem do 12.4.2022 15:00, na místě 50,-Kč. Úhrada startovného i z on-line přihlášek až na místě, v případě individuálních startů se startovné NEVYBÍRÁ !!!
Přihlášených závodníků Celkem - 81
Muži do 49 let - 37
Muži od 50 let - 13
Muži se psem - 3
Ženy do 39 let - 10
Ženy od 40 let - 13
Ženy se psem - 5
Přihlášky Přihlášky byly uzavřeny
Prezentace od 16:00 v prostoru startu a cíle u lavičky Milenecké hlavy, poslední prezentace 15 minut před startem
Ceny diplomy a věcné ceny pro první tři závodníky v každé kategorii
Občerstvení v cíli čaj a sušenky, při individuálních startech občerstvení není
Pojištění závodníci běží na vlastní nebezpečí a náklady

Přihlášení závodníci

Muži do 49 let
Adam Musil Kajak Děčín 2008
Braňo Švirloch Biatlon Jílové 1973
Daniel Nosek MK - CYKLO DĚČÍN 1978
Evžen Marton ATLETICA 3V ITA 1974
Filip Cícha STG Děčín Sokol Maxičky 2007
Jakub Hendl STG Děčín Sokol Maxičky 2010
Jakub Kremla Kajak Děčín 2010
Jakub Kubásek Děčín 1993
Jakub Musil Kajak Děčín 2011
Jakub Zíval Sigma 2007
Jan Blažek Červený vrch 1974
Jiří Hasman 1982
Jiří Kramer 1986
Jiří Vlček ASK Děčín 1973
Josef Cícha Predátor Workout Děčín / STG Děčín 1973
Ladislav Vetešník Cvikov 1982
Ladislav Svoboda Kajak Děčín 1987
Matěj Novotný STG Děčín Sokol Maxičky 2009
Matouš Mansfeld STG Děčín Sokol Maxičky 2007
Michal Gallerach STG Děčín Sokol Maxičky 2008
Michal Vacek KONKORDIA Děčín 1974
Ondřej Fúsek TOM Mikulášovice 2007
Otakar Zalabák STK Varnsdorf 1974
Pavel Budín #neseddoma 1993
Petr Řezníček 1983
Petr Škála Crossfit Děčín 1985
Roman Pomichálek Pomíci 1973
Ronald Honz Crossfit Děčín 1989
Tadeáš Vávra STG Děčín Sokol Maxičky 2006
Tomáš Janda Šneci v běhu 1992
Tomáš Knepr STG Děčín Sokol Maxičky 2005
Tomáš Křeček Constellium Děčín 1988
Tomáš Kremla Predator workout / STG Děčín 1977
Tomáš Škach KONKORDIA Děčín 2006
Václav Hladík AC Česká Lípa 1993
Václav Spilka Malá Veleň 1994
Vladislav Bezhevets CrossFit Dechin 2005
Muži od 50 let
Bretislav Kalvoda Munro sprint Cvjkov 1955
Jan Prikryl AC Chotiměř 1972
Jaroslav Živný Konkordia Děčín 1965
Karel Klinkáček Crossfit Děčín/UL-TRAIL 1967
Marek Peterka Triade Decin 1970
Milan Šafařík KOB Děčín 1972
Miloš Hruška MHUL 1970
Pavel Barcal Konkordia Děčín 1966
Pavel Bulva ASK Děčín 1970
Petr Watzke Teplice 1966
Tomáš Fúsek TOM Mikulášovice 1966
Tomáš Plaček ASK Děčín 1963
Zdeněk Bufka AC Česká Lípa 1957
Muži se psem
David Šuster Běhej se psem 1995
Martin Roubínek 1990
Petr Štěpán KOB Děčín 1973
Ženy do 39 let
Adriana Gallerachová STG Děčín Sokol Maxičky 2008
Anna Marie Hendlová STG Děčín Sokol Maxičky 2006
Dana Vetešníková Cvikov 2013
Dáša Musilová Jílové 1983
Julie Kratochvílová STG Děčín Sokol Maxičky 2006
Kateřina Hypšová 1986
Kristyna Petelova 1992
Romana Pomichálková Pomíci 2005
Saša Vaňková KOB Děčín 1985
Vladimíra Kramerová 1988
Ženy od 40 let
Anna Němcová Lysečinteam 1978
Jana Bartáková Česká Lípa 1977
Jitka Mrhalová 1974
Katarína Kučerová KONKORDIA Děčín 1963
Kateřina Kneprová STG Děčín Sokol Maxičky 1981
Kateřina Šoltysová Hromparta 1976
Linda Jirásková Hromparta 1979
Martina Šestořádová Hromparta 1976
Renata Prokopová Ludvikovice 1968
Veronika Hernychová Jílové 1982
Veronika Soukupová Rozběháme Kamenici 1980
Yveta Peterkova Hromparta 1971
Zdeňka Švirlochová Biatlon Jílové 1975
Ženy se psem
Daniela Horáková Běhej se psem 1995
Karin Straková Musher klub JCC 1995
Tereza Jelínková CataRebels 1989
Valerie Rusová Musher's klub Děčín 2002
Zuzana Rosendorfová 1992