Jarní kros na Kváďáku

,
Termín 14.4.2021 18:00
Místo Děčín – lesopark Kvádrberk - start/cíl - lavička Milenecké hlavy (GPS 50.7845189N, 14.2349889E)
Výsledky
Trať 5,4 km dva značené žluté okruhy (Vyhlídky) , povrch lesní cesty a pěšiny
Kategorie Muži do 49 let, Muži od 50 let, Muži se psem, Ženy do 39 let, Ženy od 40 let, Ženy se psem
Startovné 30,-Kč přihláška předem do 13.4.2021 15:00, na místě 50,-Kč. Úhrada startovného i z on-line přihlášek až na místě, v případě individuálních startů se startovné NEVYBÍRÁ !!!
Přihlášených závodníků Celkem - 59
Muži do 49 let - 23
Muži od 50 let - 8
Muži se psem - 1
Ženy do 39 let - 13
Ženy od 40 let - 11
Ženy se psem - 3
Přihlášky Přihlášky byly uzavřeny
Prezentace od 16:00 v prostoru startu a cíle u lavičky Milenecké hlavy, poslední prezentace 15 minut před startem
Ceny diplomy a věcné ceny pro první tři závodníky v každé kategorii
Občerstvení v cíli čaj a sušenky, při individuálních startech občerstvení není
Pojištění závodníci běží na vlastní nebezpečí a náklady

Pokyny k organizaci a vlastní účasti na soutěži  v době opatření:

 Soutěž se koná jako individuální, bezkontaktní.

Přihlášky do soutěže jen on-line do 12.4. 2021 do 10.00, na místě nelze.

Každý přihlášený obdrží nejpozději den před závodem detailní informace včetně přiděleného startovního čísla.

 

Pravidla závodu :

Každý závodník absolvuje závod individuálně.

Výsledek je zaznamenáván pomocí RFID technologie a to průběhem přes anténní koberce v prostoru startu a cíle.

Odstartovat musí závodník samostatně libovolně v rámci časového okna 16.00-18.00. Start před a ani po tomto čase nebude zaznamenán.

Závodník musí být označen v přední části těla startovním číslem po celou dobu závodu.

Závodník musí dodržet trasu závodu, která je označena směrovkami a případně i šipkami a koresponduje s mapou závodu.

Předběžné výsledky po doběhu budou k dispozici na www.online.konkordia-decin.cz

Protesty a případné další připomínky lze zaslat na e-mail: konkordiadc@gmail.com

Vyhodnocení závodu bude provedeno na některém dalším závodě v následujícím období, až situace dovolí

 

KROKEM ZA KROKEM K BEZPEČNÉMU A BEZPROBLÉMOVÉMU BĚHU:

  1. Zkontrolujte si (od pondělí 15.3. 2021 od 10:30 hod) své startovní číslo ZDE
  2. Detailně se seznamte s pravidly závodu, prostudujte si mapu závodu. Vše je zveřejněno na našem webu a FCB.
  3. Rodinu a kamarády tentokrát nechejte doma.
  4. Sami si vyzvedněte v předstartovním prostoru svoje startovní číslo na kterém je připevněn i závodní čip. POZOR, čísla musí odpovídat tomu ve startovní listině. Zkontrolujte si!
  5. Každý závodník si sám upevní své startovní číslo s čipem viditelně na přední část těla.
  6. Přijďte sami kdykoli na start v čase 16:00-18:00 a ihned odstartujte (v tomto označeném prostoru, při první reakci čipu vám automaticky běží čas)
  7. Trasa je kompletně připravena a vytyčena.
  8. Po doběhu do cíle závodník tento prostor závodník opustí a dále se v něm nezdržuje, ani se do tohoto prostoru nevrací.
  9. Startovní číslo s čipem se nevrací a zůstává Vám pro účast v dalších závodech měřenými KONKORDIA Děčín.
  10. Po doběhu si můžete zkontrolovat svůj předběžný výsledek ZDE.
  11. Den po závodě vyhlásíme konečné výsledky ZDE.

 

ŽÁDÁME O DODRŽOVÁNÍ:

Za každé situace dvoumetrový odstup (před během i po Vašem běhu).

Roušku nebo respirátor používejte VŽDY, pokud nemůžete dodržet dvoumetrový odstup.

Neběžící doprovod tentokrát nechejte doma.

Ke všem popsaný krokům přistupujte prosím ODPOVĚDNĚ - BEZKONTAKTNĚ - SAMOSTATNĚ.

Neshlukujte se, vyhýbejte se většímu seskupení osob.

Ke startu přistupujte vždy individuálně a vždy, když není obsazeno jiným závodníkem.

Přihlášení závodníci

Muži do 49 let
Adam Miškovský SK Atletika pro děti 2006
Albert Neumann ASK Děčín 2005
Antonín Pavlis Valkeřice 1986
Daniel Nosek MK - Cyklo Děčín 1978
Dominik Dubec Crossfit Děčín 1990
Jenda Miškovský SK Atletika pro děti 2007
Josef Novotný ASK Děčín 1979
Lukáš Eliáš BK Běkodo Teplice 1980
Lukas Pivonka Drmonok 1981
Marek Peterka ASK Decin 2007
Michal Vacek KONKORDIA Děčín 1974
Miloslav Kolář Rozběháme Kamenici 1983
Miroslav Neumann ASK Děčín 1973
Ondřej Fúsek TOM Mikulášovice 2007
Petr Řezníček 1983
Petr Škála Crossfit Decin 1985
Petr Štěpán KOB Děčín 1973
Tereza Černecká Hnízdilová Sport&Races- HappyLoop 1987
Tomáš Škach KONKORDIA Děčín 2006
Tomáš Křeček Klub Kilo 1988
Václav Sedláček Konkordia Děčín 2008
Václav Spilka Malá Veleň 1994
Vojtík Miškovský SK Atletika pro děti 2010
Muži od 50 let
Beckert Erik BSG Ostsächsische Sparkasse Dresden 1966
Bretislav Kalvoda Munro sprint Cvjkov 1988
Jaroslav Živný Konkordia Děčín 1965
Miloš Hruška MHUL 1970
Petr Watzke VitaSport team / Teplice 1966
Tomáš Fúsek TOM Mikulášovice 1966
Tomáš Plaček ASK Děčín 1963
Zdeněk Bufka AC Česká Lípa 1957
Muži se psem
Tomáš Fanta 1975
Ženy do 39 let
Adéla Havlová OK Jiskra Nový Bor 1991
Anna Plačková Rafíček team 1996
Dana Dvořáková 1985
Jana Nováková Rozběháme Kamenici 1993
Kateřina Hypšová 1986
Lucie Kleinová 2004
Marcela Kašová CrossFit Děčín 1983
Martina Malíková Konkordia Děčín 1990
Oldřiška Pavlišová Predátor Workout Děčín 1982
Sabina Hrušková KL SG Jablonec nad Nisou 2002
Saša Vaňková KOB Děčín 1985
Valerie Rusová Musher's klub Děčín 2002
Veronika Hernychová Jílové 1982
Ženy od 40 let
Anna Němcová Lysečinteam 1978
Ivana Kopecká MK - Cyklo Děčín 1978
Kateřina Šoltysová Hromparta 1976
Linda Jirásková Hromparta 1978
Linda Mrázková Děčín 1980
Marie Zivna Konkordia Decin 1971
Martina Šestořádová Hromparta 1976
Petra Zárubová Benešov nad Ploučnicí 1980
Veronika Soukupová Rozběháme Kamenici 1980
Veronika Vágnerová VitaSport team 1973
Yveta Peterkova Hromparta 1971
Ženy se psem
Karin Straková MK JCC 1995
Kristýna Hůlová Crossfit Děčín 1992
Tereza Jelínková Rozběháme Česko 1989