Děčín RunFest 2021 – Děčínský JAW.cz půlmaraton a další běhy

Termín 29.8.2021 09:00
Místo Děčín – Mariánská louka – Labská cyklostezka
Výsledky
Trať Hlavní závod Děčínský půlmaraton - Labská cyklostezka a Mariánská louka rychlý asfaltový povrch (95%) - rovina,  běh na 5 km - Labská cyklostezka a Mariánská louka (50%-50%), dětské běhy a rodinný běh - městský park na Mariánské louce.
Kategorie Chlapci, Děti, Dívky, Muži 1 (M1) 16-39 let, Muži 2 (M2) 40-59 let, Muži 3 (M3) 60 let a více, NW (Nordic Walking), Rodinný tým, štafeta dvojic, Ženy 1 (Z1) 16-39 let, Ženy 2 (Z2) 40-59 let, Ženy 3 (Z3) 60 let a více
Startovné Startovné pro všechny on line přihlášené závodníky do 26.8.2021 12:00 s uhrazeným startovným pouze : Hlavní závod Děčínský půlmaraton 299,- Kč/ štafeta 499,- Kč (limit počtu běžců je 200), běh na 5 Km 99,-Kč (limit běžců je 100), dětské závody 40,-Kč (půjde na charitativní účely 🙂), rodinný běh - 2-4 členné tým rodiny přihlášený pod jedním jménem 120,-Kč (půjde na charitativní účely 🙂) Dále na místě za zvýšené startovné dle možností pořadatele (půlmaraton 500,-Kč, štafeta 700,- Kč, 5 km 300,-Kč, dětské běhy 70,-Kč, rodinný běh 200,-Kč)
Přihlášených závodníků Celkem - 132
1500 m
Chlapci - 4
200 m
Chlapci - 8
Dívky - 4
5 km
Muži 1 (M1) 16-39 let - 15
Muži 2 (M2) 40-59 let - 5
Ženy 1 (Z1) 16-39 let - 12
Ženy 2 (Z2) 40-59 let - 7
750 m
Chlapci - 7
Dívky - 4
půlmaraton
Muži 1 (M1) 16-39 let - 19
Muži 2 (M2) 40-59 let - 23
NW (Nordic Walking) - 2
štafeta dvojic - 4
Ženy 1 (Z1) 16-39 let - 9
Ženy 2 (Z2) 40-59 let - 7
Rodinný běh
Rodinný tým - 2
Přihlášky Přihlášky byly uzavřeny
Prezentace 08.30 – 12.55 hod., dle jednotlivých startů, nejpozději 20 minut před vlastním závodem ve stanu na Mariánské louce
Ceny Hlavní závod půlmaraton – ženy a muži – celkové pořadí 1.místo 1.000,-Kč, 2.místo 500,-Kč, 3.místo 300,-Kč. První tři v jednotlivých kategoriích diplom a věcné ceny od partnerů závodu. Účastnické medaile pro všechny závodníky včetně štafet (pro půlmaraton kovové + účastnické tričko)
Občerstvení Občerstvení hlavní závod – cca 5,5 km, 10.5 km, 15,5 km – voda, iontové nápoje, ovoce, v případě teplého počasí houbičky, v cíli všechny závody čaj popř. voda, sušenky a ovoce
Pojištění Závodníci běží na vlastní nebezpečí a náklady

 

Přihlášení závodníci

1500 m
Chlapci
Jakub Kremla STG Děčín 2010 zaplaceno
Matěj Naumovič 2010 zaplaceno
Tadeáš Naumovič 2008 zaplaceno
Václav Sedláček Konkordia Děčín 2008 zaplaceno
200 m
Chlapci
Augustýn Vávrů TJ VTŽ Chomutov 2015 nezaplaceno
Daniel Zdvihal 2016 zaplaceno
Kryštof Lanč 2015 zaplaceno
Martin Lukš 2018 nezaplaceno
Ondřej Pomichálek SK APD Děčín 2015 zaplaceno
Patrik Tadic 2017 nezaplaceno
Viktor Kadora 2019 zaplaceno
Vojtěch Koštíř 2015 zaplaceno
Dívky
Ella Horkuličová 2019 nezaplaceno
Julie Drbalová 2017 zaplaceno
Liliana Vávrů TJ VTŽ Chomutov 2019 nezaplaceno
Rosalie Jirchářová 2016 zaplaceno
5 km
Muži 1 (M1) 16-39 let
Adam Janele Konkordia 2012 zaplaceno
Adam Miškovský SK Atletika pro děti 2006 zaplaceno
Dominik Vlček 1998 zaplaceno
Idmar Janele Konkordia 2007 zaplaceno
Jakub Drbal 1991 zaplaceno
Jakub Ježek SK APD Děčín 2007 zaplaceno
Jaroslav Kanich 1987 zaplaceno
Jenda Miškovský SK Atletika pro děti 2007 zaplaceno
Leopold Fryc 1992 zaplaceno
Marek Peterka Trade Decin 2007 zaplaceno
Petr Šafařík 2007 zaplaceno
Tomáš Křeček Klub Kilo 1988 zaplaceno
Václav Hladík Provodín 1993 nezaplaceno
Václav Spilka 1994 zaplaceno
Vojtík Miškovský SK Atletika pro děti 2010 zaplaceno
Muži 2 (M2) 40-59 let
Jan Mataj 1978 zaplaceno
Marek Peterka Triade Decin 1970 zaplaceno
Michal Paur 1977 zaplaceno
Petr Šafařík 1978 zaplaceno
Zdeněk Jahoda BK BĚKODO TEPLICE 1977 zaplaceno
Ženy 1 (Z1) 16-39 let
Barbora Procházková ZMETEK 2001 zaplaceno
Elizaveta Watzlova 1990 zaplaceno
Iva Kadlecová 1984 zaplaceno
Kateřina Luňáková Geny z Keni 1993 zaplaceno
Lenka Antonie Machačová 1989 zaplaceno
Lucie Kleinová 2004 nezaplaceno
Michaela Pešková Holany gang 1984 zaplaceno
Michaela Šmaterová 1984 zaplaceno
Romana Pomichálková SK APD Děčín 2005 zaplaceno
Valerie Rusová Musher's klub Děčín 2002 zaplaceno
Veronika Kadorová 1989 zaplaceno
Zdeňka Matajová 1987 zaplaceno
Ženy 2 (Z2) 40-59 let
Jana Paurová 1976 zaplaceno
Jaroslava Naumovičová 1978 zaplaceno
Katarína Kučerová KONKORDIA Děčín 1963 zaplaceno
Kateřina Kolářová Geny z Keni 1978 zaplaceno
Martina Procházková ZMETEK 1973 zaplaceno
Petra Zárubová Benešov nad Ploučnicí 1980 zaplaceno
Yveta Peterková Hromparta 1971 zaplaceno
750 m
Chlapci
Antonín Kříž SK APD Děčín 2011 zaplaceno
Dan Kremla STG Děčín 2012 zaplaceno
Jáchym Kříž SK APD Děčín 2014 zaplaceno
Jaromír Kanich DDM Florbal Děčín 2011 zaplaceno
Lukáš Maixner ASK Děčín 2009 zaplaceno
Martin Ježek SK APD Děčín 2013 zaplaceno
Štěpán Václav Kvasnička SK APD Děčín 2013 zaplaceno
Dívky
Dana Vetešníková TJ Jiskra Nový Bor 2013 zaplaceno
Eva Škodová 2011 zaplaceno
Lenka Janelová Konkordia 2011 zaplaceno
NOEMI WEISOVÁ 2013 nezaplaceno
půlmaraton
Muži 1 (M1) 16-39 let
Jakub Kubásek Děčín 1993 zaplaceno
Jakub Merle KILPI KOME KLUB 1987 nezaplaceno
Jiří Hasman 1982 zaplaceno
Jiří Holeček - vodič 1:50 Běžci Chomutov 1986 zaplaceno
Josef Štěrba 1984 zaplaceno
Julius Horvat 2003 zaplaceno
Ladislav Vetešník Jiskra Nový Bor 1982 zaplaceno
Martin Drahoňovský STG Děčín 1983 zaplaceno
Michal Havel KOB Děčín 1989 zaplaceno
Michal Řeřicha 1992 zaplaceno
Pavel Brož - vodič 1:40 JL TRI Coaching 1990 zaplaceno
Pavel Budín 1993 zaplaceno
Petr Řezníček 1983 zaplaceno
Radek Liška - vodič 2:00 Teplice 1983 zaplaceno
Robin Osvald Courtyard by Marriott Prague City 1988 zaplaceno
Ronald Honz - vodič 2:10 Triade Děčín 1989 zaplaceno
Tomáš Baum 1982 zaplaceno
Václav Hladík Provodín 1993 nezaplaceno
Václav Knotek 1992 zaplaceno
Muži 2 (M2) 40-59 let
Erzsi Mrskvrň Laky Lůzrs 1975 nezaplaceno
Igor Tadic 1978 nezaplaceno
Jan Blažek Červený vrch 1974 zaplaceno
Jaroslav Živný KONKORDIA Děčín 1965 zaplaceno
Jiří Marek SPONA Teplice 1981 zaplaceno
Luděk Kohout Nová Ves u Českých Budějovic 1965 zaplaceno
Martin Konvalinka Kravaře v Čechách 1963 zaplaceno
Martin Řezníček AC Jirny 1975 zaplaceno
Michal Burda 1968 zaplaceno
Michal Vacek KONKORDIA Děčín 1974 zaplaceno
Miloš Hruška MHUL 1970 zaplaceno
Miroslav Bulín CK Hydrant 1976 zaplaceno
Ondřej Zajíc Praha 4 1970 zaplaceno
Ota Parlesák Konkordia 1974 zaplaceno
Pavel Chrz Šachový klub Ústí n.L. 1967 nezaplaceno
Petr Danko SKMPD box Duchcov 1976 zaplaceno
Petr Ježek PJ TEAM 1970 zaplaceno
Petr Ryšavý 1975 zaplaceno
Robert Dračka Holany gang 1973 zaplaceno
Stanislav Vobnášil Ski team dolní Žleb 1971 zaplaceno
Tomáš Brabec Illegal Pedal 1971 zaplaceno
Tomáš Kremla Děčín 1977 zaplaceno
Tomáš Slavata Author 1980 zaplaceno
NW (Nordic Walking)
Hana Krejčiříková 1986 zaplaceno
Miloslav (Slávek) Kolář Rozběháme Kamenici 1983 zaplaceno
štafeta dvojic
Josef Cícha / Simona Cíchová
Simona Cíchová
zaplaceno
Marie Živná / Michal Málek
Michal Málek
KONKORDIA Děčín zaplaceno
Martina Šestořádová / Linda Jirásková
Linda Jirásková
Hromparta zaplaceno
Pavel Kužel / Jiří Kramer
Jiří Kramer
zaplaceno
Ženy 1 (Z1) 16-39 let
Adéla Novotná Sokol Bělehrad 1999 zaplaceno
Eliška Makovcová 1999 zaplaceno
Iva Zahálková 1995 zaplaceno
Ivana Vávrů TJ VTŽ Chomutov 1988 nezaplaceno
Marie Fejfarová 1985 zaplaceno
Nikola Růžičková Šneci v běhu 2002 zaplaceno
Pavlína Slavatová 1982 zaplaceno
Terezie Zelenková 1997 zaplaceno
Valérie Pisarčiková 1991 zaplaceno
Ženy 2 (Z2) 40-59 let
Jana Řezníčková AC Jirny 1975 zaplaceno
Jarmila Sobecká USK Provod UL 1977 zaplaceno
Michaela Záveská 1981 zaplaceno
Silvia Jokuty Svojkov 1979 nezaplaceno
Soňa Přivřelová 1979 zaplaceno
Vlastimila Švejcarová 1973 zaplaceno
Zuzana Vítková Rozběháme Most 1962 zaplaceno
Rodinný běh
Rodinný tým
Elizaveta Watzlova 1990 zaplaceno
Václav Jirchář 1985 nezaplaceno