Výsledky - Děčín RunFest 2020 – Děčínský JAW.cz půlmaraton a další běhy

Celkové
Po kategoriích
Děčínský JAW.cz půlmaraton
5km RunFest
200 m RunFest - dětský běh
750 m RunFest - dětský běh
1500 m RunFest - dětský běh
RunFest - rodinný běh

Děčínský JAW.cz půlmaraton

Poř. St. č Jméno Příjmení Kategorie Klub Ročník Čas
1 62 Josef Procházka M2 Děčín 1971 1:19:33
2 43 Jakub Sklenář M1 VK Slavia Děčín 1983 1:19:56
3 30 Jiří Vlček M2 VitaSport. cz 1973 1:25:12
4 54 Martin Vobnášil M2 1974 1:26:04
5 45 Martin Horkulič M1 Happy Loop 1981 1:28:54
6 11 Josef Novotný M2 ASK Děčín 1979 1:28:59
7 33 Milan Jančovič M1 Povrlské Běhny 1982 1:29:50
8 13 Miloš Lambert M2 1969 1:30:47
9 50 Petr Chlumský M1 HH Smíchov 1985 1:31:26
10 59 Václav Spilka M1 Malá Veleň 1994 1:31:52
11 46 Jan Duben M1 Atelier Přípeř Team 1985 1:32:24
12 95 Jarmila Sobecká Z2 USK Provod Ústí nad Labem 1977 1:33:30
13 31 Poledník Ondřej Poledník Jindřich ŠTAM KB Staré město pod Landštejnem 1:34:21
14 77 Milan Šafařík M2 CAO Děčín 1972 1:34:39
15 96 Jeníčková Kateřina Válka Jan ŠTAF 1:34:44
16 64 Vágnerová Veronika Watzke Petr ŠTAF VitaSport team 1:35:18
17 80 Jan Lorinc M2 Ústí nad Labem 1972 1:37:22
18 52 Jan Zach M1 1982 1:39:08
19 20 Veronika Hernychová Z1 Jílové 1982 1:39:38
20 101 Martin Tonder M2 Vesta 1973 1:40:12
21 82 Josef Baco M2 STS Chvojkovice Brod 1976 1:40:28
22 100 Petr Slánský M2 Ferox 1972 1:41:08
23 89 Tomáš Slavata M2 Author 1980 1:42:24
24 26 Saša Vaňková Z1 KOB Děčín 1985 1:43:13
25 65 Jaroslav Živný M2 Konkordia Děčín 1965 1:43:23
26 92 Josef Korbel M1 1982 1:45:25
27 39 Miloš Hruška M2 MHUL 1970 1:45:46
28 37 Michal Vacek M2 KONKORDIA Děčín 1974 1:47:42
29 18 Dagmar Málková Z1 Konkordia Děčín 1993 1:49:22
30 21 Zuzana Vítková Z2 Rozběháme Most 1962 1:49:59
31 81 Jiří Holeček M1 Běžci Chomutov 1986 1:50:00
32 76 Robert Dračka M2 Holany gang 1973 1:51:50
33 44 Martin Konvalinka M2 Kravaře v Čechách 1963 1:53:31
34 47 Ladislav Frisnicz M1 Běžec + 1981 1:53:44
35 42 Petr Řezníček M1 1983 1:53:47
36 98 Dagmar Sasková Z2 1977 1:54:19
37 72 Martina Malíková Z1 Konkordia Děčín 1990 1:54:22
38 99 Lucie Čermáková Z1 PK Děčín 1983 1:55:10
39 38 Jan Blažek M2 Červený Vrch 1974 1:56:58
40 49 Ota Parlesák M2 ProPar 1974 1:57:17
41 16 Michaela Záveská Z1 1981 1:57:45
42 75 Branislav Švirloch M2 Biatlon Jílové 1973 1:58:47
43 94 Martina Holanová Z1 TTC Postřelná 1985 1:59:32
44 69 Kramerová Vladimíra Kramer jiří ŠTAF 1:59:51
45 58 Tomáš Rendl M1 TJ Sokol Trója 1994 1:59:52
46 25 Kučerová Katarina Málek Michal ŠTAF Konkordia Děčín 2:00:35
47 78 Zdeňka Švirlochová Z2 Biatlon Jílové 1975 2:00:58
48 93 Jan Vaněk M1 TTC Postřelná 1983 2:01:24
49 27 Iveta Šustová Z1 1989 2:01:35
50 60 Martin Jůn M1 1989 2:01:36
51 90 Pavlína Slavatová Z1 1982 2:02:49
52 22 Jitka Lišková Z2 1975 2:03:37
53 14 Veronika Kadorová Z1 No stress 1989 2:03:45
54 7 Daniela Starková Z2 1970 2:06:24
55 15 Eva Sedláčková Z2 1965 2:06:41
56 6 Jana Hájková Z2 Rozběháme Teplice 1973 2:08:53
57 12 Svatošová Markéta Semirádová Marcela ŠTAF 2:10:43
58 40 Martin Růžička M1 1986 2:11:54
59 8 Michaela Šindelářová Z1 Rozběháme Roudnici 1986 2:12:13
60 70 Vilém Vilikus M1 1994 2:14:03
61 17 Michaela Šmaterová Z1 Už tam budeem?! 1984 2:14:06
62 5 Jana Štěchová Z2 AK Bílina 1973 2:16:42
63 36 Dagmar Pike Z2 AK Bílina 1976 2:16:43
64 4 Alena Aksamitová Z2 Rozběháme Teplice a okolí 1973 2:16:43
65 24 Pavlína Laube Z2 Rozběháme Teplice 1980 2:17:30
66 2 Jaroslava Frisniczová Z1 Unlimited Nutri Clinic 1985 2:20:14
67 10 Jana Schambergerová Z2 Predátor workout Děčín 1980 2:21:48
68 29 Jitka Fílová Z2 Rozběháme Teplice a okolí 1963 2:21:54
69 97 Ivana Poncová Z1 1981 2:23:41
70 91 Josef Jančar NW Dynamo Lindava 1981 3:11:40
71 85 Slávek Kolář NW Rozběháme Kamenici 1983 3:14:12
72 56 Miroslav Bárta NW KONKORDIA Děčín 1940 3:14:39
73 87 Darina Maule NW Rozběháme Kamenici 1978 3:16:12
74 9 Olga Šrámková NW Konkordia Děčín 1973 3:18:27
75 41 Adam Přibyl NW KONKORDIA Děčín 1991 3:35:46
999999 71 Alena Hozáková Z1 KONKORDIA Děčín 2004 0:00:00

5km RunFest

Poř. St. č Jméno Příjmení Kategorie Klub Ročník Čas
1 169 Ramil Profeld M2-5 1978 0:20:37
2 194 Václav Dius M1-5 1993 0:21:23
3 189 Václav Dius M3-5 Ústí nad Labem 1960 0:21:28
4 149 Marek Peterka M2-5 Triade 1970 0:21:48
5 156 Marek Peterka M0-5 Triade Děčín 2007 0:23:30
6 150 Idmar Janele M0-5 KONKORDIA Děčín 2007 0:23:45
7 182 Jana Nováková Z1-5 Rozběháme Kamenici 1993 0:23:55
8 193 Kateřina Luňáková Z1-5 Geny z Keni 1993 0:24:17
9 164 Petra Zárubová Z2-5 Benešov nad Ploučnicí 1980 0:24:50
10 165 Pavel Barcal M2-5 KONKORDIA Děčín 1966 0:25:39
11 152 Michal Pech M2-5 Trutnov - Děčín 1967 0:25:51
12 155 Jan Musil M2-5 nebeští jezdci cyklo-spinn bike team sosnová 1973 0:25:55
13 198 Jakub Drbal M1-5 1991 0:27:06
14 197 Daniel Vála M1-5 2001 0:27:09
15 200 Mariana Pintaudi Z0-5 2008 0:27:19
16 186 Jakub Ježek M0-5 SK APD Děčín 2007 0:27:23
17 191 Jan Miškovský M0-5 SK APD Děčín 2007 0:27:32
18 151 Adam Janela M0-5 KONKORDIA Děčín 2011 0:27:34
19 166 Ludmila Saidlová Z2-5 1976 0:27:36
20 180 Vilém Gut M1-5 2003 0:27:44
21 160 Tomáš Plaček M2-5 ASK Děčín 1963 0:28:06
22 167 Jaroslav Turek M2-5 Jednotlivec 1975 0:28:15
23 184 Tomáš Škach M0-5 KONKORDIA Děčín 2006 0:28:24
24 181 Rostislav Gut M0-5 2008 0:28:27
25 171 Julie Kotvová Z1-5 1981 0:31:19
26 199 Jan Kotva M1-5 MCBP 1984 0:31:20
27 190 Vojta Miškovský M0-5 SK APD Děčín 2010 0:32:17
28 192 Adam Miškovský M0-5 SK APD Děčín 2006 0:32:20
29 163 Gabriela Hrušková Z2-5 1980 0:32:22
30 183 Žaneta Veselá Z2-5 1969 0:32:26
31 195 Eliška Janečková Kokešová Z1-5 Geny z Keni 1982 0:32:28
32 173 Iva Táborová Z1-5 1984 0:32:31
33 187 Renata Panenková Z2-5 1977 0:32:42
34 168 Klára Zelenková Z1-5 2002 0:32:56
35 185 Martina Vábererová Z2-5 1973 0:33:23
36 177 Pavla Sadílková Z2-5 1976 0:34:09
37 153 Ywona Bitmanová Z2-5 Cvikov 1968 0:37:20
38 188 Yudha Sutanto M1-5 1993 0:47:34
39 196 Pavla Brandová Z2-5 1978 0:48:07

200 m RunFest - dětský běh

Poř. St. č Jméno Příjmení Kategorie Klub Ročník Čas
1 141 Ondřej Pomichálek D SK APD Děčín 2015 0:00:31
2 953 Vojta Koštíř D 2015 0:00:33
3 145 Eliška Nejedlová D 2016 0:00:38
4 132 Julie Drbalova D 2017 0:00:42
5 952 Pepina Korbelová D 2015 0:00:42
6 924 Sebastian Krejčí D 2017 0:00:48
7 922 Tereza Křečková D 2017 0:01:00
8 129 Marek Janeček D 2017 0:01:09
9 146 Anna Jeriová D TJ Kajak Děčín 2018 0:01:12
10 955 Nando Vydra D Alka Wildlife 2018 0:01:14

750 m RunFest - dětský běh

Poř. St. č Jméno Příjmení Kategorie Klub Ročník Čas
1 135 Martin Poledník Mz1 KB Staré město pod Landštejnem 2011 0:02:50
2 9938 Vojta Miškovský Mz1 2010 0:02:56
3 950 Jindřiška Čermáková Zz1 2009 0:03:00
4 927 Tereza Sobecká Zz1 2013 0:03:14
5 996 Kačka Marková Zz1 2010 0:03:21
6 926 Jaroslav Korber Mz1 Draci 2012 0:03:42
7 127 Martin Ježek Mz1 SK APD Děčín 2013 0:04:00
8 925 Klára Zachová Zz1 2013 0:04:03

1500 m RunFest - dětský běh

Poř. St. č Jméno Příjmení Kategorie Klub Ročník Čas
1 974 Elena Kutílková Zz2 2008 0:05:26
2 136 Anežka Poledníková Zz2 KB Staré město pod Landštejnem 2008 0:05:30
3 839 Jakub Ranš Mz2 Ústí nad Labem 2007 0:05:34
4 125 Filip Cícha Mz2 SKAPD Děčín 2007 0:05:42
5 126 Jan Chabada Mz2 TJ Sokol Roudnice nad Labem 2007 0:05:50
6 939 Jan Miškovský Mz2 2007 0:06:03
7 954 Ondřej Plechatý Mz2 2007 0:06:17
8 951 Romana Pomichálková Zz2 2005 0:06:20
9 938 Jakub Ježek Mz2 2007 0:06:24
10 137 Mariana Pintaudi Zz2 2008 0:06:35
11 131 Ellen Markalousová Zz2 2007 0:06:51
12 994 Tereza Procházková Zz2 2008 0:07:00
13 128 Matyáš Kokeš Mz2 Rlba DDM 2007 0:07:10
14 919 Anna Hálková Zz2 2008 0:07:58
15 993 Natálie Maurenová Zz2 2008 0:08:30
16 992 Adam Miškovský Mz2 2006 0:09:08

RunFest - rodinný běh

Poř. St. č Jméno Příjmení Kategorie Klub Ročník Čas
1 140 Milan Ranš RodT Ústí nad Labem 0:03:15
2 130 Eliska Janeckova Kokesova RodT Geni z Keni 0:03:17