Bludičkový běh na cyklostezce

, ,
Termín 3.11.2021 18:00
Místo Děčín - Labská cyklostezka - start/cíl - prezentace před loděnicí Kajak Děčín (GPS 50.7707978N, 14.2119756E)
Výsledky
Trať 4,6 km po cyklostezce na otočku k zahradnictví HIT FLORA v Křešicích a zpět, povrch asfalt, dlažba
Kategorie Muži do 49 let, Muži od 50 let, Ženy do 39 let, Ženy od 40 let
Startovné 30,-Kč přihláška předem do 2.11.2021 10:00, na místě 50,-Kč. Úhrada startovného i z on-line přihlášek až na místě.
Přihlášených závodníků Celkem - 147
Muži do 49 let - 67
Muži od 50 let - 14
Ženy do 39 let - 32
Ženy od 40 let - 34
Přihlášky Přihlášky byly uzavřeny
Prezentace od 17:00 v prostoru startu a cíle u hřiště Kajak Děčín, poslední prezentace 15 minut před startem
Ceny diplomy a věcné ceny pro první tři závodníky v každé kategorii
Občerstvení v cíli čaj a sušenky
Pojištění závodníci běží na vlastní nebezpečí a náklady
Ahoj všem, situace je jaká je.
Aktuálně běžíme standardně.
KAPACITA závodu maximálně 200 závodníků !!!

DOPORUČENÍ :  Vezměte si s sebou čelovku !!!

Přihlášení závodníci

Muži do 49 let
Adam Miškovský SK APD Děčín 2006
Adam Musil Kajak Děčín 2008
Adam Podzimek Kajak Děčín 2008
Albert Neumann ASK Děčín 2005
Albert Rektor Kajak Děčín 2006
Branislav Švirloch Biatlon Jílové 1973
Daniel Nosek MK - Cyklo Děčín 1978
David Cíza Kajak Děčín 2005
Dominik Dubec Crossfit Děčín 1990
František Dvořák Kajak Děčín 2008
Ivan Šolc Extreme workout 1979
Jakub Fišer Červený vrch 1988
Jakub Ježek SK APD Děčín 2007
Jakub Musil Kajak Děčín 2011
Jan Blažek Červený vrch 1974
Jan Jakeš 2009
Jan Přikryl AC Chotiměř 1972
Jaroslav Rybáček 1976
Jenda Miškovský SK APD Děčín 2007
Jindřich Florián Kajak Děčín 2006
Jiří Hasman 1982
Jiří Kramer 1986
Josef Baco STS Chvojkovice Brod 1976
Josef Novotný ASK Děčín 1979
Josef Vlk 2000
Jürgen Blumenkohlsuppe Laky Lůzrs 1975
Karolína Válková Kajak Děčín 2008
Kryštof Konáš 2009
Kryštof Kirschner Kajak Děčín 2008
Ladislav Svoboda 1987
Ladislav Vetešník Jiskra Nový Bor 1982
Leopold Fryc 1992
Lukáš Eliáš BK Běkodo Teplice 1980
Marek Kotrch 1993
Matěj Tonder Kajak Děčín 2007
Matyáš Doležal Kajak Děčín 2008
Michal Semenský 1992
Michal Huk Crossfit Děčín 1988
Michal Vacek KONKORDIA Děčín 1974
Milan Šafařík KOB Děčín 1972
miloslav kolář rozběháme kamenici 1983
Miroslav Dvoracek 1982
Miroslav Neumann ASK Děčín 1973
Ondřej Baco STS Chvojkovice Brod 2007
Ondřej Panák 1991
Ota Parlesák Konkordia 1974
Pavel Holecek Konkordia 1973
Pavel Brož JL TRI Coaching 1990
Pavel Budín #neseddoma 1993
Petr Řezníček 1983
Petr Škála Crossfit Děčín 1985
Radek Syblík 1972
Robik Veselý Kajak Děčín 2008
Roman Pomichálek Pomíci 1973
Sergiu Matico 2003
Thomas Scowen Kajak Děčín 2003
Tomáš Charvát Kajak Děčín 1973
Tomáš Křeček TT Klub Kilo 1988
Tomáš Škach KONKORDIA Děčín 2006
Václav Sedláček Konkordia Děčín 2008
Václav Šlechta Olešnice 1998
Václav Spilka Malá Veleň 1994
Vilém Zábranský Aussig - Praha 1979
Vít Goldammer Fojtovice Tour 1985
Vojtěch Kofroň Kajak Děčín 2007
Vojtěch Kopecký Kajak Děčín 2007
Vojtík Miškovský SK APD Děčín 2010
Muži od 50 let
Bretislav Kalvoda munro sprint Cvikov 1955
Ivan Merkl Adventní běhání 1968
Jaroslav Řada Predator workout Děčín 1968
Jaroslav Živný Konkordia Děčín 1965
Karel Klinkáček Crossfit Děčín 1967
Libor Bašus 1965
Martin Měkota DC PANELÁK STARÁK 1969
Martin Volavka 1990
Michal Burda HUDY sport 1968
Miloš Hruška MHUL 1970
Pavel Barcal Konkordia Děčín 1966
Pavel Jakeš 1965
Petr Watzke VitaSport team / Teplice 1966
Zdeněk Bufka AC Česká Lípa 1957
Ženy do 39 let
Adela Řehankova ASK Děčín 2006
Alžběta Blažková Plavecký klub Děčín 2009
Amálie Vlasáková 2008
Anežka Dubnová Červený vrch 1993
Anna Burdová KONKORDIA Děčín 2007
Anna Danita Bourová 1990
Anna Řezníčková 2009
Daniela Světelská 1983
Denisa Švirlochová Biatlon Jílové 2001
Ester Konášová 2014
Ester Křížová Kajak Děčín 2007
Ivana Vávrů TJ VTŽ Chomutov 1988
Jana Nováková Rozběháme Kamenici 1993
Josefína Wenzelová 2008
Kateřina Šulitková Kajak Děčín 2005
Kristýna Hůlová Crossfit Děčín 1992
Květoslava Bartošová ml. Kůže-Bartoš 1985
Lucie Kleinová 2004
Marcela Kašová CrossFit Děčín 1983
Mariana Pintaudi ASK Děčín 2008
Markéta Hlavatá Kajak Děčín 2008
Michaela Chvapilová 1982
Michaela Záveská 1982
Monika Suchoňová 1987
Oldřiška Pavlišová Predátor Workout Děčín 1982
Romana Pomichálková SK APD Děčín 2005
Věra Švirlochová Biatlon Jílové 2004
Veronika Hernychová Jílové 1982
Veronika Řezníčková 1982
Viola Šafaříková Děčín 2003
Vladimíra Kramerová 1988
Zdeňka Černíková 1984
Ženy od 40 let
Alena Švihlíková Brutal Gym 1980
Anna Němcová Lysečinteam 1978
Blanka Burdová 1977
Dana Jeřábková BRUTAL GYM Jílové 1976
Ivana Bašusová Adventní běhání 1964
Ivana Kopecká MK - Cyklo Děčín 1978
Jana Blažková 1982
Jana Hlavacká Adventní běhání 1971
Jarmila Sobecká USK Provod Ústí nad Labem 1977
Jitka Nováková 1975
Katarína Kučerová KONKORDIA Děčín 1963
Květoslava Bartošová Kůže-Bartoš 1965
Lenka Hrochová Kajak Děčín 1981
Linda Jirásková Hromparta 1979
Linda Mrázková Děčín 1980
Lucie Bauerová 1981
Marie Tříšková Ryjice 1976
Marie Živná Konkordia Děčín 1971
Martina Šestořádová Hromparta 1976
Michaela Ježková 1977
Olga Cikánová 1971
Olga Rážová 1976
Oxana Matico 1978
Petra Drozdová HUDY sport 1980
Petra Panákova Prostě běž- Děčín 1967
Petra Zárubová Benešov nad Ploučnicí 1980
Soňa Konášová 1978
Terezie Marková Mamča Terča 1976
Veronika Soukupová Rozběháme Kamenici 1980
Veronika Vágnerová VitaSport team 1973
Vladimíra Řeháková 1979
Yveta Peterkova Hromparta 1971
Zdenka Holeckova Konkordia 1974
Zdeňka Švirlochová Biatlon Jílové 1975