Běh na Chlum – NOVÝ termín

Termín 13.12.2020 11:00
Místo Děčín - Křešice před hasičskou zbrojnicí v Děčíně - Křešicích (GPS 50.7518192N, 14.2006406E)
Výsledky
Trať hlavní závod cca 8 km nahoru k rozhledně na Chlumu a zpět, převýšení 370m, povrch střídavě lesní cesty a asfalt, dětské tratě od 100m po asfaltových cestách
Kategorie Děti do 3 let, Děti do 5 let, Dorostenci, Dorostenky, Junioři, Juniorky, Mladší žáci, Mladší žákyně, Muži do 39 let, Muži do 49 let, Muži do 59 let, Muži do 69 let, Muži veteráni, Starší žáci, Starší žákyně, Žáci do 11 let, Žáci do 7 let, Žáci do 9 let, Žákyně do 11 let, Žákyně do 7 let, Žákyně do 9 let, Ženy do 39 let, Ženy do 59 let, Ženy veteránky
Startovné platí se na místě pro přihlášky on-line do 11.12.2020 15:00 - dospělí 70,-Kč, mládež 50,-Kč, (výjímky na místě se souhlasem řed.závodu 100,- resp 70,-Kč
Přihlášených závodníků Celkem - 80
Děti do 3 let - 2
Děti do 5 let - 2
Dorostenci - 2
Dorostenky - 1
Junioři - 0
Juniorky - 0
Mladší žáci - 6
Mladší žákyně - 4
Muži do 39 let - 6
Muži do 49 let - 10
Muži do 59 let - 6
Muži do 69 let - 4
Muži veteráni - 0
Starší žáci - 4
Starší žákyně - 1
Žáci do 11 let - 3
Žáci do 7 let - 2
Žáci do 9 let - 3
Žákyně do 11 let - 3
Žákyně do 7 let - 3
Žákyně do 9 let - 3
Ženy do 39 let - 6
Ženy do 59 let - 9
Ženy veteránky - 0
Přihlášky Přihlášky byly uzavřeny
Prezentace od 08.30 před hasičskou zbrojnici v Děčíně - Křešicích, poslední prezentace 30 minut před startem kategorie
Ceny diplomy a věcné ceny pro první tři závodníky v každé kategorii
Občerstvení zajištěno v cíli pro všechny závodníky dle možností a opatření(čaj, sušenky, polévka, chléb se sádlem nebo marmeládou)
Pojištění závodníci a jejich trenéři se zúčastňují závodů na vlastní nebezpečí a náklady; organizační výbor doporučuje každému vlastní úrazové pojištění

Proposice 2020 Pozor nejsou zcela upraveny, časový program zůstává !!!

 

Z důvodu omezujících opatření aktuálně rušíme původní termín 22.11.2020 !!!

Vzhledem k uvolnění opatření se letošní ročník Běhu na Chlum bude konat v neděli 13.12.2020 v původním časovém rozpisu.

Abychom dodrželi všechny aktuální opatření, tak budou následující omezení :

 

Závod (sportovní soutěž) je přístupná pouze závodníkům a trenérům.

Účast příchozích diváků není povolena.

Pro závodníky nebude k dispozici žádné vnitřní zázemí (šatna),  bude možno využít pouze WC (desinfekce a pod.)

Abychom se zbytečně nezhlukovali,  bude možná účast jen přihlášeným on-line !!! (Výjimky pouze se souhlasem ředitele soutěže)

 

 

 

Přihlášení závodníci

Děti do 3 let
Jonáš Conk Kajáček Decin 2019
Oliver Spilka Malá Veleň 2017
Děti do 5 let
Ondřej Pomichálek SK APD Děčín 2015
Sofie Kolářová Rozběháme Kamenici 2015
Dorostenci
Denis Chvojka Konkordia Děčín 2010
Idmar Janele Konkordia Děčín 2007
Dorostenky
Romana Pomichálková SK APD Děčín 2005
Mladší žáci
Adam Janele Konkordia Děčín 2012
Idmar Janele KONKORDIA Děčín 2007
Jenda Miškovský SK Atletika pro děti 2007
Matěj Müller Konkordia Děčín 2007
Ondřej Plechatý Konkordia Děčín 2007
Venda Sedláček Konkordia Děčín 2008
Mladší žákyně
Eliška Vlčková ASK Děčín 2008
Jarmila Nováková Tri club Česká Lípa 2007
Lenka Janelová Konkordia Děčín 2011
Tereza Kneprová STG Děčín Sokol Maxičky 2007
Muži do 39 let
Adam Musil Kajak Děčín 2008
Antonín Pavlis Valkeřice 1986
Bohuslav Matys Bobo běh 1988
Slávek Kolář Rozběháme Kamenici 1983
Tomáš Křeček Klub Kilo 1988
Václav Spilka Malá Veleň 1994
Muži do 49 let
Jorgen Huybrechts 1974
Josef Novotný ASK Děčín 1979
Karel Benák ASPRA Europe 1979
Lukáš Eliáš BK Běkodo Teplice 1980
Marek Vobr OK Bor 1978
Martin Štěpánek Nový Bor 1975
Michal Vacek KONKORDIA Děčín 1974
Petr Kubera Pivní Strejc 1979
Petr Musil Ústí nad Labem 1979
Tomáš Kremla SRTG Děčín 1977
Muži do 59 let
Karel Klinkacek Crossfit Děčín 1967
Luboš Sádovský 1965
Miloš Hruška MHUL 1970
Pavel Barcal Konkordia Děčín 1966
Petr Watzke VitaSport team / Teplice 1966
Tomáš Plaček ASK Děčín 1963
Muži do 69 let
Bretislav Kalvoda Munro sprint Cvjkov 1955
Vladimír Srachta Kv Klic Cvikov 1960
Zdeněk Bufka AC Česká Lípa 1957
Zdeněk Kacíř LOUČNÁ 956 1956
Starší žáci
Adam Musil Kajak Děčín 2008
Adam Miškovský SK Atletika pro děti 2006
Jakub Ježek SK APD Děčín 2007
Tomáš Škach KONKORDIA Děčín 2006
Starší žákyně
Kateřina Sobecká USK Provod 2007
Žáci do 11 let
Filip Kučera FK Teplice 2009
Jakub Kremla SRTG Děčín 2010
Vojtík Miškovský SK Atletika pro děti 2010
Žáci do 7 let
David Hakl SK APD 2014
Martin Ježek SK APD Děčín 2013
Žáci do 9 let
Adam Janele KONKORDIA Děčín 2012
Dan Kremla SRTG Děčín 2012
Jakub Musil Kajak Děčín 2011
Žákyně do 11 let
Linda Vobrová Tri club Česká Lípa 2010
Viktorie Nováková Tri club Česká Lípa 2009
Zuzana Škachová KONKORDIA Děčín 2009
Žákyně do 7 let
Dana Vetešníkova Jiskra Nový Bor 2013
Johanka Konrádová Atletika pro děti 2014
Tereza Sobecká USK Provod 2013
Žákyně do 9 let
Anežka Konrádová Atletika pro děti 2011
Lenka Janelová KONKORDIA Děčín 2011
Lola Vobrová Tri club Česká Lípa 2012
Ženy do 39 let
Dagmar Musilová Jílové 1983
Jana Nováková Rozběháme Kamenici 1993
Kateřina Kneprová STG Děčín Sokol Maxičky 1981
Martina Malíková Konkordia Děčín 1990
Oldřiška Pavlišová Predátor Workout Děčín 1982
Veronika Hernychová Jílové 1982
Ženy do 59 let
Jarmila Nováková Nový Bor 1974
Jarmila Sobecká USK Provod 1977
Jitka Mrhalová 1974
Katarína Kučerová KONKORDIA Děčín 1963
Linda Mrázková 1980
Marie Tříšková Ryjice 1976
Stanislava Šťástková Nový Bor 1972
Veronika Vágnerová VitaSport.cz 1973
Zdeňka Švirlochová Biatlon Jílove 1975