Běh na Chlum

,
Termín 21.11.2021 11:00
Místo Děčín - Křešice před hasičskou zbrojnicí v Děčíně - Křešicích (GPS 50.7518192N, 14.2006406E)
Výsledky
Trať hlavní závod cca 8 km nahoru k rozhledně na Chlumu a zpět, převýšení 370m, povrch střídavě lesní cesty a asfalt, dětské tratě od 100m po asfaltových cestách
Kategorie Děti do 3 let, Děti do 5 let, Dorostenci, Dorostenky, Junioři, Juniorky, Mladší žáci, Mladší žákyně, Muži do 39 let, Muži do 49 let, Muži do 59 let, Muži do 69 let, Muži veteráni, Starší žáci, Starší žákyně, Žáci do 11 let, Žáci do 7 let, Žáci do 9 let, Žákyně do 11 let, Žákyně do 7 let, Žákyně do 9 let, Ženy do 39 let, Ženy do 59 let, Ženy veteránky
Startovné platí se na místě pro přihlášky on-line do 19.11.2021 15:00 - dospělí 70,-Kč, mládež 50,-Kč, (výjímky na místě se souhlasem řed.závodu 100,- resp 70,-Kč
Přihlášených závodníků Celkem - 91
Děti do 3 let - 4
Děti do 5 let - 4
Dorostenci - 2
Dorostenky - 2
Junioři - 0
Juniorky - 1
Mladší žáci - 4
Mladší žákyně - 6
Muži do 39 let - 13
Muži do 49 let - 11
Muži do 59 let - 4
Muži do 69 let - 3
Muži veteráni - 0
Starší žáci - 4
Starší žákyně - 4
Žáci do 11 let - 1
Žáci do 7 let - 2
Žáci do 9 let - 0
Žákyně do 11 let - 3
Žákyně do 7 let - 1
Žákyně do 9 let - 4
Ženy do 39 let - 9
Ženy do 59 let - 9
Ženy veteránky - 0
Přihlášky Přihlášky byly uzavřeny
Prezentace od 08.30 před hasičskou zbrojnici v Děčíně - Křešicích, poslední prezentace 30 minut před startem kategorie
Ceny diplomy a věcné ceny pro první tři závodníky v každé kategorii
Občerstvení zajištěno v cíli pro všechny závodníky dle možností a opatření(čaj, sušenky, polévka, chléb se sádlem nebo marmeládou)
Pojištění závodníci a jejich trenéři se zúčastňují závodů na vlastní nebezpečí a náklady; organizační výbor doporučuje každému vlastní úrazové pojištění

 

Proposice ke stažení : https://konkordia-decin.cz/wp-content/uploads/2021/10/Proposice-2021.pdf

Přihlášení závodníci

Děti do 3 let
Jonáš Conk 2019
Valérie Spilková Malá Veleň 2020
Věruška Skřivánková 2019
Viola Šafaříková Děčín 2003
Děti do 5 let
Adam Koštíř 2017
Oliver Spilka Malá Veleň 2017
slávek kolář rozběháme kamenici 2018
Valerie Řehánková SK APD Děčín 2017
Dorostenci
Denis Chvojka Konkordia Děčín 2010
Tomáš Škach KONKORDIA Děčín 2006
Dorostenky
Mariana Pintaudi ASK Děčín 2008
Natálka Ludvíková KB Mikulášovice 2007
Juniorky
Alena Hozáková Konkordia Děčín 2004
Mladší žáci
Filip Kučera Fk Ústí nad Labem 2009
Jáchym Ehrlich klub biatlonu Manušice p.s. 2009
Jan Salava Fk Ústí nad Labem 2009
Vojta Miškovský SK Atletika pro děti 2010
Mladší žákyně
Barbora Mancová Angels Křešice 2009
Elena Kutílková ASK Lovosice 2008
Eliška Hauznerová ASK Děčín 2008
Eliška Vlčková ASK Děčín 2008
Sofie Zachová klub biatlonu Manušice p.s. 2009
Tereza Šacová klub biatlonu Manušice p.s. 2008
Muži do 39 let
Adam Musil Kajak Děčín 2008
Antonín Pavlis Valkeřice 1986
Jan Karko AC Česká Lípa 1992
Ladislav Vetešník Jiskra Nový Bor 1982
Leopold Fryc 1992
Martin Bednařík 1990
Martin Brabec 1992
miloslav kolář rozběháme kamenici 1982
Oto Ottenschläger ORLEN Unipetrol RPA 1995
Pavel Kolorenč ASK Děčín 1986
Radek Novák Rozběhej Litvínov 1991
Václav Spilka Malá Veleň 1994
Vít Baldinus VK Slavia Děčín 2002
Muži do 49 let
Branislav Švirloch Biatlon Jílové 1973
Daniel Nosek MK - CYKLO DĚČÍN 1978
Jiří Bernášek Stadion Nový Bor 1981
Jiří Vlček Ask Děčín 1973
Josef Novotný ASK Děčín 1979
Lukáš Nevečeřal Laky Lůzrs 1979
Michal Vacek KONKORDIA Děčín 1974
Milan Šafařík KOB Děčín 1972
Pan Obličej Laky Lůzrs 1975
zbyněk Bařtipán Los kafos Ústí nad Labem 1973
Zdeněk Kubíček Eleven Head Cyklolive 1972
Muži do 59 let
Jan Bašta 1966
Luboš Sádovský 1965
Miloš Hruška MHUL 1970
Pavel Chrz Šachový klub Ústí n.L. 1967
Muži do 69 let
Bretislav Kalvoda Munro sprint Cvjkov 1955
Miloslav Bečka Ústí n. L. 1955
Zdeněk Bufka AC Česká Lípa 1957
Starší žáci
Adam Miškovský SK Atletika pro děti 2006
Jan Sahula ASK Děčín 2007
Jenda Miškovský SK Atletika pro děti 2007
Ondřej Plechatý Konkordia Děčín 2007
Starší žákyně
Anna Burdová KONKORDIA Děčín 2007
Anna Patrná klub biatlonu Manušice p.s. 2007
Kateřina Sobecká USK Provod UL 2007
Romana Pomichálková SK APD Děčín 2005
Žáci do 11 let
Jakub Musil Kajak Děčín 2011
Žáci do 7 let
Tomáš Hájek 2015
Vojtěch Koštíř 2015
Žákyně do 11 let
Alexandra Králová klub biatlonu Manušice p.s. 2010
Karolína Mancová Angels Křešice 2011
Marie Grubrová SK APD Děčín 2011
Žákyně do 7 let
sofie kolářová rozběháme kamenici 2015
Žákyně do 9 let
Agáta Ehrlichová KB Manušice 2012
Dana Vetešníková Jiskra Nový Bor 2013
Petra Hájková 2013
Terezka Sobecká USK Provod UL 2013
Ženy do 39 let
Dáša Musilová Jilové 1983
Hana Brabcová 1983
Iva Zahálková 1995
Jana Nováková rozběháme kamenici 1993
Martina Malíková Konkordia Děčín 1990
Sabina Hrušková Klub biatlonu Liberec 2002
Tereza Petříková Zero DC Team 1983
Veronika Hernychová Jílové 1982
Viola Šafaříková Děčín 2003
Ženy do 59 let
Alena Vrátná Krušnoman triatlon Team Litvínov 1965
darina maule rozběháme kamenici 1979
Jarmila Sobecká USK Provod UL 1977
Katarína Kučerová KONKORDIA Děčín 1963
Katarína Ludvíková KB Mikulášovice 1979
Linda Jirásková Hromparta 1979
Linda Mrázková Děčín 1980
Martina Šestořadova Hromparta 1976
Zdeňka Švirlochová Biatlon Jílové 1975