Výsledky - Běh Milana Varcholy

Celkové
Po kategoriích
Hlavní závod

Hlavní závod

Poř. St. č Jméno Příjmení Kategorie Klub Ročník Čas Diplom
1 147 Jan Karko M49 AC Česká Lípa 1992 0:16:10
2 154 Martin Přibyl M49 KONKORDIA Děčín 1993 0:16:25
3 5 Václav Šlechta M49 Olešnice 1998 0:16:46
4 14 Tomáš Charvát M49 Kajak Děčín 1973 0:16:53
5 129 Jan Vaníček M49 STG Česká Lípa 1997 0:16:56
6 150 Josef Novotný M49 ASK Děčín 1979 0:17:02
7 33 Martin Horkulič M49 Happy Loop 1981 0:17:09
8 8 Čestmír Dvořák M49 Kajak Děčín 2002 0:17:21
9 69 Lukáš Eliáš M49 BK BĚKODO TEPLICE 1980 0:17:26
10 107 Petr Škála M49 Crossfit Děčín 1985 0:17:40
11 68 Zdeněk Jahoda M49 BK BĚKODO TEPLICE 1977 0:17:45
12 125 Lukáš Krumpl M49 Měď Povrly a.s. 1980 0:17:50
13 81 Jarmila Sobecká Z40+ USK Provod 1977 0:17:50
14 40 Petr Watzke M50+ VitaSport.cz / Teplice 1966 0:17:53
15 139 Ronald Honz M49 Triade Děčín 1989 0:18:00
16 9 Heřman Florián M49 Kajak Děčín 2003 0:18:01
17 135 Tomáš Kremla M49 Predator Workout Děčín 1977 0:18:05
18 42 Ladislav Vetešník M49 Jiskra Nový bor 1982 0:18:08
19 112 Pavel Brož M49 Predator Workout Dečín 1990 0:18:09
20 98 Karel Klinkáček M50+ Crossfit Děčín 1967 0:18:11
21 137 Miroslav Nádvorník M49 Pivní Strejc 1981 0:18:14
22 149 Milan Šafařík M49 CAO Děčín 1972 0:18:17
23 99 Václav Spilka M49 Malá Veleň 1994 0:18:25
24 20 Jan Šulitka M49 Kajak Děčín 2002 0:18:30
25 44 Albert Neumann M49 ASK Děčín 2005 0:18:30
26 97 Pavel Kužel M49 Děčín 1984 0:18:39
27 174 Marek Peterka M50+ Triade Děčín 1970 0:18:50
28 133 Petr Dycka M49 Podrážek 1982 0:18:55
29 92 Jakub Hercík M49 Zlobři z bažin 2000 0:18:56
30 155 Jiří Havránek M49 BikeroRun Bynov 1987 0:18:58
31 138 Tomáš Křeček M49 Klub Kilo 1988 0:19:02
32 29 Veronika Hernychová Z39 Jílové 1982 0:19:03
33 24 Eda Tržil M49 Kajak Děčín 2007 0:19:03
34 95 Miroslav Seiler M49 HC Biolit 1976 0:19:05
35 10 Jindřich Florián M49 Kajak Děčín 2006 0:19:07
36 12 Adéla Házová Z39 Kajak Děčín 2002 0:19:08
37 170 Štěpán Klapka M49 Holák 1980 0:19:14
38 43 Miroslav Neumann M49 ASK Děčín 1973 0:19:24
39 115 Jonáš Kostkuba M49 2003 0:19:25
40 136 Linda Mrázková Z40+ Děčín 1980 0:19:28
41 126 Jana Nováková Z39 Rozběháme Kamenici 1993 0:19:36
42 66 Čeněk Jansa M49 KONKORDIA Děčín 2006 0:19:41
43 134 Zdenka Benčíková Z39 Predator Workout Děčín 1994 0:19:43
44 116 Dagmar Musilová Z39 Jílové 1983 0:20:09
45 162 Martin Stránský M50+ 1968 0:20:13
46 30 Jaroslav Živný M50+ KONKORDIA Děčín 1965 0:20:22
47 13 Lenka Hrochová Z39 Kajak Děčín 1981 0:20:28
48 91 Martin Měkota M50+ DC PANELÁK STARÁK 1969 0:20:36
49 4 Miloš Hruška M50+ MHUL 1970 0:20:41
50 96 Pavel Vokůrka M49 HC Biolit 1975 0:20:45
51 58 Michal Vacek M49 KONKORDIA Děčín 1974 0:20:48
52 41 Břetislav Kalvoda M50+ Munro sprint Cvikov 1955 0:20:54
53 21 Tomáš Tonder M49 Kajak Děčín 1976 0:20:59
54 78 Jan Blažek M49 Červený Vrch 1974 0:21:02
55 67 Jana Bartáková Z40+ Česká Lípa 1977 0:21:04
56 49 Martina Ďásková Z40+ Happy Loop 1973 0:21:07
57 168 Jakub Kopiar M49 1992 0:21:33
58 132 Pavel Barcal M50+ KONKORDIA Děčín 1966 0:21:41
59 72 Jakub Ježek M49 SK APD Děčín 2007 0:21:46
60 158 Ota Parlesák M49 ProPar 1974 0:21:51
61 57 Renata Prokopová Z40+ Ludvíkovice 1968 0:21:52
62 83 Martin Grežo M49 1990 0:21:53
63 11 Kristýna Havlová Z39 Kajak Děčín 2001 0:21:56
64 124 Josef Baco M49 1976 0:21:57
65 101 Josef Cícha M49 Falco Děčín 1973 0:21:58
66 151 Vilém Zábranský M49 Aussig - Praha 1979 0:22:02
67 39 Veronika Vágnerová Z40+ VitaSport.cz 1973 0:22:07
68 77 Alžběta Blažková Z39 Plavecký klub Děčín 2009 0:22:11
69 143 Jan Litovčenko M49 1994 0:22:17
70 36 Miroslav Pova M49 1977 0:22:20
71 161 Stanislav Vobnášil M49 SKI team Dolní Žleb 1971 0:22:21
72 100 Filip Cícha M49 2007 0:22:22
73 15 Alena Charvátová Z39 Kajak Děčín 1982 0:22:27
74 171 Ondřej Panák M49 1991 0:22:34
75 169 Tomáš Brabec M49 Nový Bor 1971 0:22:40
76 123 Ondřej Baco M49 SK APD Děčín 2007 0:22:41
77 26 Kateřina Zárubová Z39 Kajak Děčín 2001 0:22:44
78 172 Emír Železo M49 ofbike scott team 1975 0:22:49
79 17 Vojtěch Kopecký M49 Kajak Děčín 2007 0:22:51
80 142 Zdeňka Švirlochová Z40+ Biatlon Jílové 1975 0:22:52
81 108 Dominik Dubec M49 Crossfit Děčín 1990 0:22:52
82 120 Zdeněk Slavík M49 1973 0:22:55
83 89 Barbora Voděrková Z39 2002 0:23:04
84 32 Milan Görl M49 1976 0:23:05
85 2 Jan Majer M49 2002 0:23:06
86 160 Daniela Starková Z40+ Šneci v běhu 1970 0:23:21
87 62 Martina Šestořádová Z40+ Hromparta 1976 0:23:21
88 34 Milan Tenkrát M49 Drmonok 1980 0:23:21
89 110 Kateřina Koštířová Z39 Crossfit Děčín 1996 0:23:24
90 38 Tomáš Plaček M50+ ASK Děčín 1963 0:23:24
91 131 David Vecek M49 STG Česká Lípa 1993 0:23:24
92 82 Petra Baverová Z40+ 1968 0:23:25
93 7 David Cíza M49 Kajak Děčín 2005 0:23:28
94 130 Šimon Ježek M49 BK Armex DC 1990 0:23:30
95 94 Alena Hozáková Z39 KONKORDIA Děčín 2004 0:23:30
96 128 Ludmila Miháliková Z39 STG Česká Lípa 1994 0:23:36
97 60 Linda Jirásková Z40+ Hromparta 1979 0:23:36
98 28 Kateřina Šulitková Z39 Kajak Děčín 2005 0:23:45
99 64 Adéla Ženíšková Z39 DRMONOK 1998 0:23:45
100 73 Romana Pomichálková Z39 SK APD děčín 2005 0:23:46
101 70 Dana Dvořáková Z39 1985 0:23:46
102 90 Adéla Řehánková Z39 ASK Děčín 2006 0:23:48
103 22 Matěj Tonder M49 Kajak Děčín 2007 0:23:59
104 157 Ivana Bašusová Z40+ 1964 0:24:00
105 71 Nela Votápková Z39 1985 0:24:02
106 25 Karolína Válková Z39 Kajak Děčín 2008 0:24:02
107 166 Oldřiška Pavlišová Z39 Predator Workout Děčín 1982 0:24:04
108 46 Gabriela Pumerová Z40+ MCBP 1976 0:24:05
109 153 Radek Hůla M50+ Děčín 1970 0:24:07
110 152 Kristýna Hůlová Z39 Crossfit Děčín 1992 0:24:07
111 156 Libor Bašus M50+ 1965 0:24:21
112 65 Karolína Srbová Z39 DRMONOK 1998 0:24:28
113 127 Miloslav Kolář M49 Rozběháme Kamenici 1983 0:24:30
114 52 Michaela Záveská Z39 1981 0:24:31
115 63 Martin Volavka M49 1990 0:24:37
116 74 Tomáš Škach M49 KONKORDIA Děčín 2006 0:24:39
117 167 Jana Litovčenková Z39 Xxx 1991 0:24:46
118 111 Marcela Katová Z39 Crossfit Děčín 1983 0:25:11
119 61 Kateřina Šoltysová Z40+ Hromparta 1976 0:25:11
120 102 Simona Cíchová Z40+ Falco Děčín 1979 0:25:20
121 140 Jan Miškovský M49 SK APD Děčín 2007 0:25:21
122 19 Thomas Scowen M49 Kajak Děčín 2003 0:25:39
123 23 Zuzana Tonderová Z40+ Kajak Děčín 1976 0:25:49
124 144 Květoslava Bartošová Z40+ Kůže - Bartoš 1965 0:25:50
125 148 Katarína Kučerová Z40+ KONKORDIA Děčín 1963 0:26:02
126 117 Vladimíra Kramerová Z39 1988 0:26:08
127 16 Kryštof Kirschner M49 Kajak Děčín 2007 0:26:09
128 27 Vojtěch Kofroň M49 Kajak Děčín 2007 0:26:15
129 114 Marcela Semirádová Z40+ 1978 0:26:17
130 113 Markéta Svatošová Z39 Predator Workout Děčín 1990 0:26:18
131 121 Jana Cepoušková Z40+ hematologie UL 1970 0:26:38
132 122 Jiří Kramer M49 1986 0:26:38
133 109 Patricie Kacoli Z39 Crossfit Děčín 1993 0:26:59
134 53 Simona Dyrynková Z39 1982 0:27:25
135 80 Julie Kotvová Z39 MCBP 1981 0:27:29
136 79 Jan Kotva M49 Triade Děčín 1984 0:27:34
137 86 Josef Černý M49 Český Červený Kříž UL 1972 0:27:39
138 1 Kateřina Majerová Z40+ 1979 0:27:42
139 45 Dominika Kalendová Z39 MCBP 1995 0:27:48
140 165 Štěpánka Pavlišová Z39 Predator Workout Děčín 2004 0:27:52
141 75 Barbora Němečková Z39 KONKORDIA Děčín 2005 0:27:59
142 18 Albert Rektor M49 Kajak Děčín 2006 0:28:07
143 31 Daniel Pohlreich M49 1995 0:28:14
144 50 Barbora Žáčková Z39 Kajak Děčín 2005 0:28:24
145 37 Květa Povová Z39 Huntířovský běhny 1981 0:28:31
146 93 Jaroslav Hercík M49 Zlobři z bažin 1972 0:28:35
147 103 Lukáš Janů M49 Crossfit Děčín 1998 0:28:40