Běh kolem ZOO

,
Termín 11.5.2022 18:00
Místo Děčín – Pastýřská stěna – start/cíl – parkoviště u ZOO (GPS 50.7784628N, 14.1998306E)
Výsledky
Trať 5,6 km dva značené okruhy, povrch lesní cesty a pěšiny
Kategorie Muži do 49 let, Muži od 50 let, Ženy do 39 let, Ženy od 40 let
Startovné 30,-Kč přihláška předem do 10.5.2022 15:00, na místě 50,-Kč. Úhrada startovného i z on-line přihlášek až na místě.
Přihlášených závodníků Celkem - 70
Muži do 49 let - 38
Muži od 50 let - 7
Ženy do 39 let - 15
Ženy od 40 let - 10
Přihlášky Přihlášky byly uzavřeny
Prezentace od 17:00 v prostoru startu a cíle na parkovišti u ZOO, poslední prezentace 15 minut před startem
Ceny diplomy a věcné ceny pro první tři závodníky v každé kategorii
Občerstvení v cíli čaj a sušenky
Pojištění běží na vlastní nebezpečí a náklady

 

 

 

Přihlášení závodníci

Muži do 49 let
Adam Miškovský SK Atletika pro děti 2006
Adam Musil Kajak Děčín 2008
Albert Neumann Ask Děčín 2005
Bohuslav Matys Bobo běh 1988
Braňo Švirloch Biatlon Jílové 1973
Filip Cícha Spartan Děčín - Sokol Maxičky 2007
František Dvořák KAJAK Děčín 2008
František Dvořák KAJAK Děčín 2008
Jakub Hendl Spartan Děčín - Sokol Maxičky 2009
Jakub Janda RYKO Děčín 1988
Jakub Kubásek Děčín 1993
Jakub Zíval Sigma 2007
Jan Blažek Červený vrch 1974
Jiří Havránek BikeroRun Bynov 1987
Jiří Bernášek Stadion Nový Bor 1981
Jiří Kramer 1986
Josef Cícha Predátor Workout Děčín 1973
Josef Pavlata Spartan Decin - Sokol Maxicky 1979
Leopold Fryc 1992
Matěj Novotný Spartan Děčín - Sokol Maxičky 2009
Michal Gallerach Spartan Děčín - Sokol Maxičky 2008
Michal Vacek KONKORDIA Děčín 1974
Miroslav Neumann Ask Děčín 1973
Otakar Zalabák STK Varnsdorf 1974
Pavel Budín #neseďdoma 1993
Petr Škála Crossfit Děčín 1985
Petr Štěpán KOB Děčín 1973
Robert Veselý KAJAK Děčín 2008
Ronald Honz Crossfit Děčín 1989
Tadeáš Vávra Spartan Děčín - Sokol Maxičky 2006
Tomáš Knepr Spartan Děčín - Sokol Maxičky 2005
Tomáš Škach KONKORDIA Děčín 2006
Tomáš Charvát Kajak Děčín 1973
Tomáš Procházka Predator Workout Děčín 1981
Václav Hora 1998
Vojtěch Chleborád Predator Workout Děčín 1997
Vojtěch Hora 2003
Vojtěch Kofroň Kajak Děčín 2007
Muži od 50 let
Igor Timošei DD Kostomlaty pod Milešovkou 1969
Karel Klinkáček Crossfit Děčín/UL-TRAIL 1967
Milan Šafařk KOB Děčín 1972
Miloš Hruška MHUL 1970
Pavel Barcal Konkordia Děčín 1966
Petr Skočovský Farma Písečná 1962
Tomáš Plaček ASK Děčín 1963
Ženy do 39 let
Adriana Bořková DD Kostomlaty pod Milešovkou 2005
Adriana Gallerachová Spartan Děčín - Sokol Maxičky 2008
Anna Karvayová DD Kostomlaty pod Milešovkou 2007
Anna Burdová KONKORDIA Děčín 2007
Anna Marie Hendlová Spartan Děčín - Sokol Maxičky 2006
Julie Kratochvílová Spartan Děčín - Sokol Maxičky 2006
Kamila Wenzelova 1992
Lilianna Kotková DD Kostomlaty pod Milešovkou 2006
Natálie Feriová DD Kostomlaty pod Milešovkou 2007
Petra Prokschová Spartan Děčín - Sokol Maxičky 2007
Sabina Hrušková KB Liberec 2002
Saša Vaňková KOB Děčín 1985
Tereza Kneprová Spartan Děčín - Sokol Maxičky 2007
Valerie Balážová DD Kostomlaty pod Milešovkou 2005
Viola Šafaříková Děčín 2003
Ženy od 40 let
Alena Charvátová Kajak Děčín 1982
Anna Němcová Lysečinteam 1978
Jana Bartáková Česká Lípa 1977
Kateřina Kneprová Spartan Děčín - Sokol Maxičky 1981
LENKA HROCHOVÁ KAJAK Děčín 1981
Linda Mrázková Děčín 1980
Michaela Záveská 1981
Oldřiška Pavlišová Predátor Workout Děčín 1982
Veronika Hernychová 1982
Zdeňka Švirlochová Biatlon Jílové 1975