Běh kolem ZOO

Termín 12.5.2021 18:00
Místo Děčín – Pastýřská stěna – start/cíl – parkoviště u ZOO (GPS 50.7784628N, 14.1998306E)
Výsledky
Trať 5,6 km dva značené okruhy, povrch lesní cesty a pěšiny
Kategorie Muži do 49 let, Muži od 50 let, Ženy do 39 let, Ženy od 40 let
Startovné 30,-Kč přihláška předem do 10.5.2021 10:00, na místě 50,-Kč. Úhrada startovného i z on-line přihlášek až na místě. V případě individuálních startů ZDARMA.
Přihlášených závodníků Celkem - 68
Muži do 49 let - 31
Muži od 50 let - 7
Ženy do 39 let - 19
Ženy od 40 let - 11
Přihlášky Přihlášky byly uzavřeny
Prezentace od 17:00 v prostoru startu a cíle na parkovišti u ZOO, poslední prezentace 15 minut před startem
Ceny diplomy a věcné ceny pro první tři závodníky v každé kategorii
Občerstvení v cíli čaj a sušenky
Pojištění běží na vlastní nebezpečí a náklady

Pokyny k organizaci a vlastní účasti na soutěži  v době opatření:

 Soutěž se bude konat jako individuální, bezkontaktní.

Přihlášky do soutěže jen on-line do 10.5. 2021 do 10.00, na místě nelze.

Každý přihlášený obdrží nejpozději den před závodem detailní informace včetně přiděleného startovního čísla.

 

Pravidla závodu :

Každý závodník absolvuje závod individuálně.

Výsledek je zaznamenáván pomocí RFID technologie a to průběhem přes anténní koberce v prostoru startu a cíle.

Odstartovat musí závodník samostatně libovolně v rámci časového okna 16.00-18.00. Start před a ani po tomto čase nebude zaznamenán.

Závodník musí být označen v přední části těla startovním číslem po celou dobu závodu.

Závodník musí dodržet trasu závodu, která je označena směrovkami a případně i šipkami a koresponduje s mapou závodu.

Předběžné výsledky po doběhu budou k dispozici na www.online.konkordia-decin.cz

Protesty a případné další připomínky lze zaslat na e-mail: konkordiadc@gmail.com

Vyhodnocení závodu bude provedeno na některém dalším závodě v následujícím období, až situace dovolí

 

KROKEM ZA KROKEM K BEZPEČNÉMU A BEZPROBLÉMOVÉMU BĚHU:

  1. Zkontrolujte si (od pondělí 10.5. 2021 od 10:30 hod) své startovní číslo ZDE
  2. Detailně se seznamte s pravidly závodu, prostudujte si mapu závodu. Vše je zveřejněno na našem webu a FCB.
  3. Rodinu a kamarády tentokrát nechejte doma.
  4. Sami si vyzvedněte v předstartovním prostoru svoje startovní číslo na kterém je připevněn i závodní čip. POZOR, čísla musí odpovídat tomu ve startovní listině. Zkontrolujte si!
  5. Každý závodník si sám upevní své startovní číslo s čipem viditelně na přední část těla.
  6. Přijďte sami kdykoli na start v čase 16:00-18:00 a ihned odstartujte (v tomto označeném prostoru, při první reakci čipu vám automaticky běží čas)
  7. Trasa je kompletně připravena a vytyčena.
  8. Po doběhu do cíle závodník tento prostor závodník opustí a dále se v něm nezdržuje, ani se do tohoto prostoru nevrací.
  9. Startovní číslo s čipem se nevrací a zůstává Vám pro účast v dalších závodech měřenými KONKORDIA Děčín.
  10. Po doběhu si můžete zkontrolovat svůj předběžný výsledek ZDE.
  11. Den po závodě vyhlásíme konečné výsledky ZDE.

 

ŽÁDÁME O DODRŽOVÁNÍ:

Za každé situace dvoumetrový odstup (před během i po Vašem běhu).

Roušku nebo respirátor používejte VŽDY, pokud nemůžete dodržet dvoumetrový odstup.

Neběžící doprovod tentokrát nechejte doma.

Ke všem popsaný krokům přistupujte prosím ODPOVĚDNĚ - BEZKONTAKTNĚ - SAMOSTATNĚ.

Neshlukujte se, vyhýbejte se většímu seskupení osob.

Ke startu přistupujte vždy individuálně a vždy, když není obsazeno jiným závodníkem.

 

 

Přihlášení závodníci

Muži do 49 let
Adam Janele KONKORDIA Děčín 2011
Adam Miškovský SK Atletika pro děti 2006
Albert Neumann ASK Děčín 2005
Bohuslav Matys Bobo běh 1988
Dominik Dubec Crossfit Děčín 1990
Idmar Janele KONKORDIA Děčín 2007
Jakub Bejblik Crossfit Decin 1992
Jan Blažek Červený vrch 1974
Jan Smeták 1989
Jean Claude Vandal Ofbike.cz 1975
Jenda Miškovský SK Atletika pro děti 2007
Josef Novotný ASK Děčín 1979
Ladislav Vetešník Jiskra Nový Bor 1982
Lukáš Eliáš BK Běkodo Teplice 1980
Lukáš Machorek TOM Mikulášovice 2006
michal paur 1977
Michal Vacek KONKORDIA Děčín 1974
Milan Šafařík KOB Děčín 1972
Miroslav Neumann ASK Děčín 1973
Ondřej Fúsek TOM Mikulášovice 2007
Pavel Budín 1993
Petr Řezníček 1983
Petr Škála Ctossfit Decin 1985
Petr Štěpán KOB Děčín 1973
Stanislav Dvořák Crossfit Litvínov 1993
Tomáš Fanta 1972
Tomas Kolarik Cyklorenova Cvikov 1978
Tomáš Škach KONKORDIA Děčín 2006
Václav Sedláček Konkordia Děčín 2008
Václav Spilka Malá Veleň 1994
Vojtík Miškovský SK Atletika pro děti 2010
Muži od 50 let
Bretislav Kalvoda Munro sprint Cvjkov 1955
Jaroslav Živný Konkordia Děčín 1965
Miloš Hruška MHUL 1970
Pavel Barcal Konkordia Děčín 1966
Petr Watzke VitaSport team / Teplice 1966
Tomáš Fúsek TOM Mikulášovice 1966
Zdeněk Král 1966
Ženy do 39 let
Adéla Havlová OK Jiskra Nový Bor 1991
Andrea Fúsková TOM Mikulášovice 2003
Blažková Alžběta Plavecký klub Děčín 2009
Dáša Musilová Jílové 1983
Ita Krafkova Cyklorenova Cvikov 1981
Jakub Kubásek Děčín 1993
Janča Kosinová 1981
Kamila Podzimková Swep Factory Team 1993
Kateřina Hypšová 1986
Kristýna Hůlová Crossfit Děčín 1992
Lenka Janelová KONKORDIA Děčín 2011
Marcela Kašová CrossFit Děčín 1953
Martina Malíková Konkordia Děčín 1990
Michaela Staňková 2003
Renáta Charvátová TOM Mikulášovice 2006
Sabina Hrušková KLSG Jbc 2002
Saša Vaňková KOB Děčín 1985
Tereza Černecká Hnízdilová SportRaces- HappyLoop 1987
Veronika Hernychová Jílové 1982
Ženy od 40 let
Anna Němcová Lysečinteam 1978
Jana Bartáková Česká Lípa 1977
Jana Horáková StájLoučky 1976
jana paurová 1976
Kateřina Šoltysová Hromparta 1976
Linda Jirásková Hromparta 1979
Linda Mrázková Děčín 1980
Marie Živná Konkordia Děčín 1971
Martina Šestořádová Hromparta 1976
Veronika Vágnerová VitaSport team 1973
Yveta Peterkova Hromparta 1971