Běh kolem ZOO

Termín 27.5.2020 18:00
Místo Děčín – Pastýřská stěna – start/cíl – parkoviště u ZOO (GPS 50.7784628N, 14.1998306E)
Výsledky
Trať 5,6 km dva značené okruhy, povrch lesní cesty a pěšiny
Kategorie Muži do 49 let, Muži od 50 let, Ženy do 39 let, Ženy od 40 let
Startovné 30,-Kč přihláška předem do 26.5.2020 15:00, na místě 50,-Kč
Přihlášených závodníků Celkem - 45
Muži do 49 let - 17
Muži od 50 let - 7
Ženy do 39 let - 10
Ženy od 40 let - 11
Přihlášky Přihlášky byly uzavřeny
Prezentace od 17:00 v prostoru startu a cíle na parkovišti u ZOO, poslední prezentace 15 minut před startem
Ceny diplomy a věcné ceny pro první tři závodníky v každé kategorii
Občerstvení v cíli čaj a sušenky
Pojištění běží na vlastní nebezpečí a náklady

Na základě vývoje a aktuální situace tento závod má 2.varianty

 

Virtuální závod probíhá od 1.5.2020 do 26.5.2020.

Upravené proposiceVirtuální běh kolem ZOO.

 

Klasický hromadný závod má změněný pouze termín na 27.5.2020.

PŘIHLÁŠKOVÝ SYSTÉM do tohoto závodu byl obnoven !!!

Zde platí původní proposice, přihláškový systém je aktivní a kapacita závodu je 95 závodníků.

Zde aktuální proposice :  Běh kolem ZOO

 

 

Přihlášení závodníci

Muži do 49 let
Albert Neumann ASK DĚČÍN 2005
Antonín Walter 1976
Branislav Švirloch Biatlon Jílové 1973
Jáchym Walter 2001
Jan Plaček SK Dobkovice 1992
Jan Walter 2004
Lukáš Eliáš BK Běkodo Teplice 1980
Marek Peterka Triade Decin 1970
Michal Vacek KONKORDIA Děčín 1974
Milan Šafařík CAO Děčín 1972
Miroslav Neumann ASK DĚČÍN 1973
Roman Vietze 1984
Tomáš Charvát Kajak Děčín 1973
Tomáš Křeček Klub Kilo 1988
Václav Spilka Malá Veleň 1994
Zdenek Botek SK BETYNA KAMENICKÝ ŠENOV 1971
Zdeněk Jahoda BK BĚKODO TEPLICE 1977
Muži od 50 let
Jaroslav Řada Predator workout Děčín 1968
Miloš Hruška MHUL 1970
Pavel Růžička Český běžecký klub 1966
Petr Watzke VitaSport.cz / Teplice 1966
Tomáš Plaček ASK Děčín 1963
Zdeněk Bufka AC Česká Lípa 1957
Zdeněk Král 1966
Ženy do 39 let
Alena Charvátová Kajak Děčín 1982
Dana Dvořáková 1985
Ines Holečková STG Děčín Sokol Maxičky 1984
Kateřina Kneprová STG Děčín Sokol Maxičky 1981
Lucie Štírková Predator Workout Děčín 1996
Martina Malíková Konkordia Děčín 1990
Oldřiška Pavlišová Predátor Workout Děčín 1982
Štěpánka Pavlišová Predátor Workout Děčín 2004
Veronika Hernychová Jílové 1982
Viola Šafaříková Děčín 2003
Ženy od 40 let
Anna Němcová Lysečinteam 1978
Jana Bartáková Česká Lípa 1977
Jarmila Sobecká USK Provod 1977
Katarína Kučerová KONKORDIA Děčín 1963
Linda Jiraskova Hromparta 1979
Linda Mrázková Děčín 1980
Martina Šestořádová Hromparta 1976
Valentina Čechová 1978
Veronika Vágnerová VitaSport.cz 1973
Yveta Peterková Hromparta 1971
Zdeňka Švirlochová Biatlon Jílové 1975