I přes všechny obtíže se opět běželo kolem ZOO

Pavel BUDÍN nedal nikomu šanci

 

Už to začíná být pomalu tradicí, doba nám nepřeje, a tak jsme zase museli upravit systém a nasadit další individuální běžecký závod. Letos již třetí. A aby toho nebylo málo, tak i počasí ukázalo svou nevlídnou tvář a pustilo na nás několik dešťových přeháněk. Toto vše ale neodradilo účastníky, kteří se v rámci individuálních startů zúčastnili letošního Běhu kolem ZOO, který jek bývá zvykem pořádala Konkordia Děčín. Na startu se nakonec představilo 57 sportovců, kteří zdolali nástrahy lesního okruhu kolem děčínské ZOO.

Letošnímu ročníku dominoval děčínský závodník Pavel BUDÍN, který zvítězil s obrovským náskokem před Lukášem ELIÁŠEM z Běkodo Teplice (vítěz předchozího závodu na Kváďáku) a Václavem SPILKOU z Malé Veleně (vítěz prvního letošního závodu na Maxičkách). Vítězství v ženské kategorii naopak patřilo stejně jako v předchozích dvou závodech Veronice HERNYCHOVÉ z Jílového.

Pořadatelé z KONKORDIA Děčín věří, že toto byl na dlouhou dobu poslední závod individuální formou a s dalšími opatřeními. Připravují proto a zvou k maximální možné účasti všechny sportovce poslední červnovou středu tj. 30.6. do 18.00 na hřiště do Františkova nad Ploučnicí, kde bude odstartován třetí závod letošní MODRÉ STUHY 2021 –  a to běh „Přes Ostrý pro ostrý“. Vzhledem k tomu, že se sportovci dlouho neviděli, tak po soutěži bude pro všechny účastníky příjemné posezení u táboráku s drobným občerstvením.