Běžecké trasy na Kvádrberku otevřeny

Tradiční pondělní podvečer poslední v měsíci máme vyhrazený měřeným tréninkům. Tentokrát však vše bylo trošku jinak. Sešlo se nás i přes prázdniny a dovolené trošku více. V rámci naší aktivity jsme uspořádali slavnostní HAPPENING ku příležitosti oficiálního otevření “Běžeckých tras na Kvádrberku” včetně prezentace nové mapy. Trasy na Kvádrberku vznikly za spolupráce našeho klubu a Magistrátu města Děčína, který celou akci zaštítil a financoval. Vlastního happeningu se pak zúčastnili jak zástupci Konkordie Děčín, tak i města Děčína v čele s primátorkou paní Marií Blažkovou a dalších sportovců, kteří si přišli okruhy vyzkoušet.
   

 

 

 

 

 

V rámci slavnostního odhalení mapy okruhů pak paní primátorka předala okruhy do užívání a popřála všem zúčastněným i dalším, kteří se v budoucnu na okruhy na Kvádrberku vydají, ať si užijí pohybu v přírodě.

Děkujeme všem, kteří budou okruhy využívat.

V případě zjištění nějakého nedostatku – např. upadlá nebo málo viditelná značka a pod. – prosíme o informaci na náš klubový email: konkordiadc@gmail.com

Komentáře jsou uzavřeny.