VitaSport desítka na Větruši

Termín 22.6.2019 11:00
Místo Větruše, Fibichova ul., Ústí nad Labem GPS : 50.6542264N, 14.0376633E
Trať 10km, 55% trail, 41% vedlejší silnice a 4% stará panelka. Start/cíl 211m n.m., nejvyšší bod 453 m n.m.
Kategorie Muži 60+, Muži do 39 let, Muži do 49 let, Muži do 59 let, Ženy 50+, Ženy do 39 let, Ženy do 49 let
Startovné V ceně startovného jsou kvalitní české kompresní návleky ve velikosti S/M-L/XL nebo funkční běžecké ponožky ve velikosti S-XL nebo tubus nebo obdobný běžecký sortiment + medaile v cíli. Při platbě předem - 120 Kč, při platbě na místě v den závodu - 300 Kč. Platba předem na účet 2700913977/2010 výhradně dle pokynů v potvrzovacím e-mailu nebo hotově na místě v den závodu od 9:00 do 10:00 hodin.
Přihlášky Přihlášky byly uzavřeny
Přihlášených závodníků Celkem - 65
Muži 60+ - 4
Muži do 39 let - 12
Muži do 49 let - 20
Muži do 59 let - 9
Ženy 50+ - 5
Ženy do 39 let - 6
Ženy do 49 let - 9
Prezentace V den závodu od 9:00 do 10:30 hodin (pozor, neuhrazené registrace pouze do 10:00 hodin).
Ceny Diplomy a věcné ceny pro první 3 v každé kategorii.
Občerstvení Po závodě (voda, melouny). V objektu tenisových kurtů možnost zakoupení občerstvení.

Zde uvedená data a informace slouží pro zpracování přihlášek pro přípravu ČASOMÍRY pro tento závod.

Pořadatel závodu je: Veronika Vágnerová, e-mail: usteckymaraton@seznam.cz, www.usteckymaraton.cz, mobil: 777 609 600

Detailní informace zde: https://ustecky-vitasport-maraton.webnode.cz/vitasport-desítka-na-vetrusi/

Přihlášení závodníci

Muži 60+
Jiří Vyšín Karlovy Vary 1959 zaplaceno
Miloslav Bečka Ústí nad Labem 1955 zaplaceno
Miroslav Glier Ústí nad Labem 1949 zaplaceno
Zdeněk Bufka AC Česká Lípa 1957 zaplaceno
Muži do 39 let
Adam Slezák #rozbehamelitomerice 1987 nezaplaceno
Jiří Zelenka TJ Sokol Domoušice 2000 zaplaceno
Josef Kafka Team RaidLight 1983 nezaplaceno
Juraj Šimon 1984 nezaplaceno
Ladislav Vojtěchovský VitaSport.cz 1980 zaplaceno
Lukáš Eliáš BK Běkodo Teplice 1980 zaplaceno
Lukáš Heřman SPONA Teplice 1980 zaplaceno
Martin Horkulič Happy Loop 1981 zaplaceno
Pavel Stuchlý Brozany nad Ohří 1990 zaplaceno
Pavel Vacek SPONA Teplice 1983 zaplaceno
Tomáš Richter The_Chlumec_Run 1992 zaplaceno
Vít Petřík Trmice 1993 zaplaceno
Muži do 49 let
Daniel Kadleček WeTriDa 1975 zaplaceno
Ivo Feix Teplice 1974 zaplaceno
Ján Lorinc Ústí nad Labem 1972 zaplaceno
Jan Plíšek Rozběháme Ústí 1978 zaplaceno
Jiří Vlček VitaSport.cz 1973 zaplaceno
Karel Filas 1978 zaplaceno
Martin Klouček Žatec 1971 zaplaceno
Martin Mikulka Ústí nad Labem 1977 zaplaceno
Milan Toman Savojáček 1978 zaplaceno
Miloš Hruška MHUL 1970 zaplaceno
Miroslav Svoboda Komastav DS 1971 zaplaceno
Miroslav Unger Most 1978 zaplaceno
Miroslav Volf Běžci Chomutov 1973 zaplaceno
Petr Pohůnek USK Provod Ústí nad Labem 1974 zaplaceno
Stanislav Ouzký Jirkov 1974 zaplaceno
Tomáš Diart Česká Lípa 1977 zaplaceno
Vladimír Slezák Povrly 1973 zaplaceno
Vladimír Veselý Hasiči Neratovice 1971 zaplaceno
ZBYNĚK BAŘTIPÁN LosKafos Ústí nad Labem 1973 zaplaceno
Zdeněk Jahoda BK BĚKODO TEPLICE 1977 zaplaceno
Muži do 59 let
Ivan Elischer AC Ústí nad Labem 1960 zaplaceno
Karel Klinkáček Děčín 1967 zaplaceno
Milan Krausz VSK ČVÚT Stavební Fakulta Praha 1967 zaplaceno
Pavel Chrz Šachový klub Ústí n.L. 1967 zaplaceno
Pavel Vodička Most 1964 zaplaceno
Pavel Vorlik Stadice 1966 zaplaceno
Petr Pabišta BKJ MOST 1968 nezaplaceno
Petr Watzke VitaSport.cz / Teplice 1966 zaplaceno
Vladimír Brodský Jičínští draci 1968 nezaplaceno
Ženy 50+
Anita Veselá SDH Chloumek 1965 zaplaceno
Hana Špinerová Polabské želvy 1956 zaplaceno
Iveta Vyšínová Karlovy Vary 1961 zaplaceno
Taťána Kusebauchová Chaba 1969 zaplaceno
Zuzana Vítková Most 1962 zaplaceno
Ženy do 39 let
Aneta Tvrdíková Litoměřice 1995 zaplaceno
Ivana Vávrů TJ VTŽ Chomutov 1988 zaplaceno
Jana Pavlicová 1980 zaplaceno
Jaroslava Bredlová VitaSport.cz 1987 zaplaceno
Lenka Tvrdíková Litoměřice 1989 zaplaceno
Michaela Šindelářová Roudnice nad Labem 1986 zaplaceno
Ženy do 49 let
Alena Bouchnerová Česká Lípa 1974 nezaplaceno
Dagmar Procházková 1976 zaplaceno
Dana Sukdoláková SPONA Teplice 1973 zaplaceno
Helena Souchová SPONA Teplice 1974 zaplaceno
Jiřina Pecková Ústí nad Labem 1973 zaplaceno
Lucie Susserová TT Krušnoman Litvínov 1976 zaplaceno
Marcela Hladíková už tam budeeem?! 1972 zaplaceno
Renata Fišerová BK Běkodo 1975 zaplaceno
Renata Válečková BKJ MOST 1977 nezaplaceno