VitaSport desítka

Termín 7.3.2020 11:00
Místo cyklostezka u fotbalového hřiště TJ Svádov-Olšinky, Ústí nad Labem. GPS startu: 50.6618783°N, 14.0899603°E
Trať Shodná trať s tratí závodu VitaSport maraton s obrátkou na 2,5 km (trať úředně změřena měřičem IAAF/AIMS).
Kategorie Muži 60+, Muži do 39 let, Muži do 49 let, Muži do 59 let, Ženy 50+, Ženy do 39 let, Ženy do 49 let
Startovné V ceně startovného jsou kvalitní české kompresní návleky ve velikosti S/M-L/XL nebo funkční běžecké ponožky ve velikosti S-XL nebo tubus nebo obdobný běžecký sortiment + medaile v cíli. Při platbě předem - 150 Kč, při platbě na místě v den závodu - 300 Kč. Platba předem na účet 2601221350/2010 výhradně dle pokynů v potvrzovacím e-mailu nebo hotově na místě v den závodu od 8:30 do 10:00 hodin.
Přihlášky
Přihlásit se online
Přihlášených závodníků Celkem - 62
Muži 60+ - 2
Muži do 39 let - 18
Muži do 49 let - 11
Muži do 59 let - 5
Ženy 50+ - 4
Ženy do 39 let - 10
Ženy do 49 let - 12
Prezentace V den závodu od 8:30 do 10:30 hodin (pozor, neuhrazené registrace pouze do 10:00 hodin).
Ceny Diplomy a věcné ceny pro první 3 v každé kategorii.
Občerstvení Po závodě (voda, čaj, káva), Otevřena bude i restaurace na hřišti s možností zakoupení drobného občerstvení a nápojů.

Zde uvedená data a informace slouží pro zpracování přihlášek pro přípravu externí ČASOMÍRY pro tento závod.

Pořadatel závodu je: VitaSport, z.s.

Detailní informace zde: https://ustecky-vitasport-maraton.webnode.cz/vitasport-desitka/ 

Přihlásit se

Přihlášení závodníci

Muži 60+
Jiří HAVLÍN 1960 zaplaceno
Miroslav Glier Ústí nad Labem 1949 zaplaceno
Muži do 39 let
Adam Slezák #rozbehamelitomerice 1987 zaplaceno
Daniel Kobrle Mělník 1987 zaplaceno
David Sirůček Multisport team 1987 zaplaceno
Jakub Kubásek Děčín 1993 zaplaceno
Jiří Havránek BikeroRun Bynov 1987 zaplaceno
Jiří Holeček Běžci Chomutov 1986 zaplaceno
Jiří Marek SPONA Teplice 1981 zaplaceno
Ladislav Zábrodský Veslování Ústí nad Labem 1996 zaplaceno
Marek Kučera Tatranská strela 1994 zaplaceno
Martin Horkulič Happy Loop 1981 zaplaceno
Martin Nováček Happy Loop 1988 zaplaceno
Michal Luxa Běžci Chomutov 1990 nezaplaceno
Milan Jančovič Povrlské běhny 1982 zaplaceno
Pavel Budín Děčín 1993 zaplaceno
Pavel Vacek SPONA Teplice 1983 zaplaceno
Petr Hollick 1998 zaplaceno
Václav Šlechta Olešnice 1998 zaplaceno
Zdeňek Langmaier Veslování Ústí nad Labem 2001 nezaplaceno
Muži do 49 let
Aleš Bobek Mattoni FreeRun Ústí nad Labem 1974 zaplaceno
Jaroslav Rybáček trenovanibehu.cz 1976 nezaplaceno
Jaroslav Vorlíček Velké Březno 1978 zaplaceno
Jiří Vlček VitaSport.cz 1973 zaplaceno
Lukáš Pavlovský Veslování Ústí nad Labem 1979 zaplaceno
Miroslav Svoboda Komastav DS 1971 zaplaceno
Miroslav Volf Běžci Chomutov 1973 zaplaceno
Petr Elis 1973 zaplaceno
Petr Franc Triatlon Mladá Boleslav 1974 zaplaceno
Petr Pohůnek USK Provod Ústí nad Labem 1974 zaplaceno
Tomáš Hrabal Klášterec nad Ohří 1972 zaplaceno
Muži do 59 let
František Vodička 1966 zaplaceno
Jiří Košťál RTO 1966 zaplaceno
Jiří Štětka rozběháme Mostecko 1970 zaplaceno
Petr Watzke VitaSport.cz / Teplice 1966 zaplaceno
Zdeněk Havlíček Jirkovan on the run! 1965 zaplaceno
Ženy 50+
Klára Havlíčková Jirkovan on the run! 1968 zaplaceno
Lenka Bucharová Ústí nad Labem 1969 zaplaceno
Lenka Pavlovská Veslování Ústí nad Labem 1967 zaplaceno
Zuzana Vítková Rozběháme Most 1962 zaplaceno
Ženy do 39 let
Barbora Vrábelová Veslování Ústí nad Labem 2001 zaplaceno
Eliška Balcárková Kanoistika Ústí 1998 zaplaceno
Eliška Nesvadbová Žatec 1988 zaplaceno
Ivana Vávrů TJ VTŽ Chomutov 1988 zaplaceno
Jaroslava Banýrová VitaSport.cz 1987 zaplaceno
Marie Burkhardtová RTO 1988 zaplaceno
Petra Firák Bärtlová 1983 zaplaceno
Saša Vaňková KOB Děčín 1985 zaplaceno
Zuzana Hrabalová Klášterec nad Ohří 1986 zaplaceno
Zuzana Vostřelová 1998 zaplaceno
Ženy do 49 let
Gabriela Kišová Šneci v běhu 1974 zaplaceno
Gabriela Kulišová 1978 zaplaceno
Jana Bartáková Česká Lípa 1977 zaplaceno
Jana Pfefferová Rozběháme Teplice a okolí 1979 zaplaceno
Jana Ptáčková Už tam budeeem?! 1980 zaplaceno
Martina Vábererová 1973 zaplaceno
Michaela Doležalová Běžci Ledvice 1976 nezaplaceno
Michaela Havlíčková hvězda severu 1973 zaplaceno
Pavlína Laube Rozběháme Teplice 1980 zaplaceno
Petra Sladká 1975 zaplaceno
Radka Vorlíčková Velké Březno 1979 zaplaceno
Veronika Vágnerová VitaSport.cz 1973 zaplaceno