VitaSport desítka

Termín 7.3.2020 11:00
Místo cyklostezka u fotbalového hřiště TJ Svádov-Olšinky, Ústí nad Labem. GPS startu: 50.6618783°N, 14.0899603°E
Výsledky
Trať Shodná trať s tratí závodu VitaSport maraton s obrátkou na 2,5 km (trať úředně změřena měřičem IAAF/AIMS).
Kategorie Muži 60+, Muži do 39 let, Muži do 49 let, Muži do 59 let, Ženy 50+, Ženy do 39 let, Ženy do 49 let
Startovné V ceně startovného jsou kvalitní české kompresní návleky ve velikosti S/M-L/XL nebo funkční běžecké ponožky ve velikosti S-XL nebo tubus nebo obdobný běžecký sortiment + medaile v cíli. Při platbě předem - 150 Kč, při platbě na místě v den závodu - 300 Kč. Platba předem na účet 2601221350/2010 výhradně dle pokynů v potvrzovacím e-mailu nebo hotově na místě v den závodu od 8:30 do 10:00 hodin.
Přihlášky Přihlášky byly uzavřeny
Přihlášených závodníků Celkem - 146
Muži 60+ - 7
Muži do 39 let - 41
Muži do 49 let - 35
Muži do 59 let - 11
Ženy 50+ - 8
Ženy do 39 let - 22
Ženy do 49 let - 22
Prezentace V den závodu od 8:30 do 10:30 hodin (pozor, neuhrazené registrace pouze do 10:00 hodin).
Ceny Diplomy a věcné ceny pro první 3 v každé kategorii.
Občerstvení Po závodě (voda, čaj, káva), Otevřena bude i restaurace na hřišti s možností zakoupení drobného občerstvení a nápojů.

Zde uvedená data a informace slouží pro zpracování přihlášek pro přípravu externí ČASOMÍRY pro tento závod.

Pořadatel závodu je: VitaSport, z.s.

Detailní informace zde: https://ustecky-vitasport-maraton.webnode.cz/vitasport-desitka/ 

Přihlášení závodníci

Muži 60+
Jiří HAVLÍN 1960 zaplaceno
Karel Filip Nové Strašecí 1955 zaplaceno
Luboš Švácha Sokol Mšeno 1959 zaplaceno
Miloslav Bečka Ústí n.L. 1955 zaplaceno
Miroslav Glier Ústí nad Labem 1949 zaplaceno
Václav Dius SK Krematorim Střekov 1960 nezaplaceno
Zdeněk Kacíř LOUČNÁ 956 1956 zaplaceno
Muži do 39 let
Adam Slezák #rozbehamelitomerice 1987 zaplaceno
Aleš Filingr AK Most 1992 nezaplaceno
Daniel Kobrle Mělník 1987 zaplaceno
David Sirůček Multisport team 1987 zaplaceno
David Vecek STG Česká Lípa 1993 zaplaceno
Jakub Kubásek Děčín 1993 zaplaceno
Jakub Šlais Běžci Chomutov (Vodič na 60:00) 1995 zaplaceno
Jan Vaněk SK ZŠ Jablonné v Podještědí 1983 zaplaceno
Jan Vaníček STG Česká Lípa 1997 zaplaceno
Jan Lodin 1992 nezaplaceno
Jaroslav Kříž 1996 zaplaceno
Jiří Havránek BikeroRun Bynov 1987 zaplaceno
Jiří Holeček Běžci Chomutov (Vodič na 50:00) 1986 zaplaceno
Jiří Marek SPONA Teplice 1981 zaplaceno
Jiří Pelc Triatlet KV 1984 zaplaceno
Josef Hradský Fan Klub Milešovka 1985 zaplaceno
Josef Rajchert 1998 zaplaceno
Ladislav Vetešník Jiskra Nový bor 1982 zaplaceno
Ladislav Zábrodský Veslování Ústí nad Labem 1996 zaplaceno
Marek Kučera Tatranská strela 1994 zaplaceno
Martin Horkulič Happy Loop 1981 zaplaceno
Martin Grežo B&G Running Team 1990 zaplaceno
Martin Jůn 1989 zaplaceno
Martin Nováček Happy Loop 1988 zaplaceno
Michal Luxa Běžci Chomutov 1990 zaplaceno
Michal Oppelt Krušnoman TT 1983 nezaplaceno
Milan Jančovič Povrlské běhny 1982 zaplaceno
Miloslav Tauche Valtířov 1981 zaplaceno
Oldrich Johan 1983 zaplaceno
Ondřej Litresits Mimoňští Sršni 1986 nezaplaceno
Pavel Budín Děčín 1993 zaplaceno
Petr Dušek TJ Rumburk 2001 zaplaceno
Petr Hollick 1998 zaplaceno
Petr Hron New Roll Runners 1990 zaplaceno
Petr Pešek Ústí nad Labem 1982 zaplaceno
Richard Wenzel 1981 zaplaceno
Tibor Kapoun LITERA Jazykové centrum 1984 zaplaceno
Tomáš Křeček Klub Kilo 1988 zaplaceno
Tomáš Šálek Sportovní škola boxu Lukáše Konečného 1998 zaplaceno
Václav Šlechta Olešnice 1998 zaplaceno
Zdeněk Langmaier TJ Chemička Ústí nad Labem 2001 zaplaceno
Muži do 49 let
Aleš Bobek Mattoni FreeRun Ústí nad Labem 1974 zaplaceno
Ivan Humhej 1977 zaplaceno
Ivo Feix Teplice 1974 zaplaceno
Jan Chott koloshop 1976 zaplaceno
Ján Lorinc Ústí nad Labem 1972 zaplaceno
Jan Mataj 1978 zaplaceno
Jan Plíšek Rozběháme Ústí 1978 zaplaceno
Jaroslav Dřevikovský Jirkovan on the run! (Vodič na 45:00) 1978 zaplaceno
Jaroslav Dvorak SK Hostovice 1976 zaplaceno
Jaroslav Rybáček trenovanibehu.cz 1976 zaplaceno
Jaroslav Vorlíček Velké Březno 1978 zaplaceno
Jiří Blecha Teplice 1976 zaplaceno
Jiří Vlček VitaSport team 1973 zaplaceno
Josef Černý Mattoni FreeRun Ústí nad Labem - Střekov 1977 zaplaceno
Julián Seberse Ofbike.cz 1975 zaplaceno
Květoslav Kolařík 1972 zaplaceno
Ladislav Lukšík Dlouhá Míle 1978 zaplaceno
Lukáš Pavlovský Veslování Ústí nad Labem 1979 zaplaceno
Martin Janda Rozběháme Most 1974 zaplaceno
Martin Klouček Žatec 1971 zaplaceno
Milan Dufek Už tam budeeem?! 1978 zaplaceno
Miroslav Svoboda Komastav DS 1971 zaplaceno
Miroslav Volf Běžci Chomutov 1973 zaplaceno
Pavel Dvořáček 1977 nezaplaceno
Pavel Gondek vytisknuti.cz 1978 zaplaceno
Petr Elis 1973 zaplaceno
Petr Franc Triatlon Mladá Boleslav 1974 zaplaceno
Petr Pohůnek USK Provod Ústí nad Labem 1974 zaplaceno
Stanislav Ouzký Krušnohorci Jirkov 1974 zaplaceno
Tomáš Hrabal Klášterec nad Ohří 1972 zaplaceno
Tomas Jiranek Lawi 1973 zaplaceno
Tomáš Šácha 1976 zaplaceno
Václav Groulík Ústí nad Labem 1974 zaplaceno
Zdeněk Jahoda BK BĚKODO TEPLICE 1977 zaplaceno
Zdeněk Rež SPONA Teplice 1972 zaplaceno
Muži do 59 let
Dušan Oslej Už tam budeeem?! 1968 zaplaceno
František Vodička 1966 zaplaceno
Jaroslav Chramosta Jaboja Team 1966 zaplaceno
Jiří Košťál RTO 1966 zaplaceno
Jiří Štětka rozběháme Mostecko 1970 zaplaceno
Miloš Hruška MHUL 1970 zaplaceno
Pavel Vodička Rozbĕhåme Most 1964 zaplaceno
Pavel Vorlik Stadice 1966 zaplaceno
Petr Watzke VitaSport team / Teplice 1966 zaplaceno
Tomáš Janík SPONA Teplice 1968 zaplaceno
Zdeněk Havlíček Jirkovan on the run! 1965 zaplaceno
Ženy 50+
Daniela Starková Šneci v běhu 1970 zaplaceno
Erika Přibylová KONKORDIA Děčín 1966 zaplaceno
Klára Havlíčková Jirkovan on the run! 1968 zaplaceno
Lenka Jandová Most 1966 zaplaceno
Lenka Bucharová Ústí nad Labem 1969 zaplaceno
Lenka Pavlovská Veslování Ústí nad Labem 1967 zaplaceno
Taťána Kusebauchová Chaba 1969 zaplaceno
Zuzana Vítková Rozběháme Most 1962 zaplaceno
Ženy do 39 let
Anežka Křížová TJ VTŽ Chomutov 1999 zaplaceno
Barbora Vrábelová Veslování Ústí nad Labem 2001 zaplaceno
Eliška Balcárková Kanoistika Ústí 1998 zaplaceno
Eliška Nesvadbová Žatec 1988 zaplaceno
Ivana Vávrů TJ VTŽ Chomutov 1988 zaplaceno
Iveta Šustová 1989 zaplaceno
Jana Pánková Běžci Chomutov 1983 zaplaceno
Jaroslava Banýrová VitaSport team 1987 zaplaceno
Libuše Křížová TJ VTŽ Chomutov 2002 zaplaceno
Lucie Luňáčková 1987 zaplaceno
Alena Jonáková 1983 zaplaceno
Martina Holanová SK ZŠ Jablonné v Podještědí 1985 zaplaceno
Martina Němcová Stg Teplice 1981 zaplaceno
Nina Lapáčková 1986 nezaplaceno
Petra Černá Běžci Chomutov, STG Strupčice 1989 zaplaceno
Petra Firák Bärtlová 1983 zaplaceno
Saša Vaňková KOB Děčín 1985 zaplaceno
Tereza Urbanová Šneci v běhu 1993 zaplaceno
Tereza Vlčková VitaSport team 1995 zaplaceno
Veronika Slezáková #rozbehamelitomericko 1987 zaplaceno
Zuzana Hrabalová Klášterec nad Ohří 1986 zaplaceno
Zuzana Vostřelová 1998 zaplaceno
Ženy do 49 let
Bohdana Martinovcová STG Strupčice 1979 zaplaceno
Dagmar Sasková 1977 zaplaceno
Daniela Humhejová 1978 zaplaceno
Gabriela Kišová Šneci v běhu 1974 zaplaceno
Gabriela Kulišová 1978 zaplaceno
Jana Bartáková Česká Lípa 1977 zaplaceno
Jana Fílová BK Běkodo Teplice 1975 zaplaceno
Jana Nováková Brná n.Labem 1979 zaplaceno
Jana Pfefferová Rozběháme Teplice a okolí 1979 zaplaceno
Jana Ptáčková Už tam budeeem?! 1980 zaplaceno
Jana Štolfová Šneci v běhu 1976 zaplaceno
Katerina Molnarova BDKKADAN 1976 zaplaceno
Marcela Hladíková Už tam budeeem?! 1972 zaplaceno
Marie Tříšková Trenovanibehu.cz 1976 zaplaceno
Martina Šestořádová Hromparta 1976 zaplaceno
Martina Vábererová 1973 zaplaceno
Michaela Doležalová Běžci Ledvice 1976 zaplaceno
Michaela Havlíčková hvězda severu 1973 zaplaceno
Petra Sladká 1975 zaplaceno
Radka Vorlíčková Velké Březno 1979 zaplaceno
Renata Kalčeva STG Chomutov 1974 zaplaceno
Yveta Peterková Hromparta 1971 zaplaceno