Ústecký VitaSport půlmaraton

Termín 30.3.2019 11:00
Místo cyklostezka u fotbalového hřiště TJ Svádov-Olšinky, Ústí nad Labem. GPS startu: 50.6618783°N, 14.0899603°E
Výsledky
Trať Shodná trať s tratí závodu Ústecký VitaSport maraton (trať úředně změřena měřičem IAAF/AIMS).
Kategorie Muži 60+, Muži do 39 let, Muži do 49 let, Muži do 59 let, Ženy 50+, Ženy do 39 let, Ženy do 49 let
Startovné V ceně startovného jsou kvalitní české kompresní návleky ve velikosti S/M-L/XL nebo funkční běžecké ponožky ve velikosti S-XL nebo tubus nebo obdobný běžecký sortiment + medaile v cíli. Při platbě předem - 200 Kč, při platbě na místě v den závodu - 500 Kč. Platba předem na účet 2601221350/2010 výhradně dle pokynů v potvrzovacím e-mailu nebo hotově na místě v den závodu od 8:30 do 10:00 hodin.
Přihlášky Přihlášky byly uzavřeny
Přihlášených závodníků Celkem - 89
Muži 60+ - 1
Muži do 39 let - 28
Muži do 49 let - 29
Muži do 59 let - 11
Ženy 50+ - 2
Ženy do 39 let - 10
Ženy do 49 let - 8
Prezentace v den závodu od 8:30 do 10:30 hodin (pozor, neuhrazené registrace pouze do 10:00 hodin).
Ceny Diplomy a věcné ceny pro první 3 v každé kategorii. Při počtu 50 doběhnuvších závodníků budou závodníci obodováni v žebříčku na behej.com.
Občerstvení Po závodě (voda, čaj, káva),. Otevřena bude i restaurace na hřišti s možností zakoupení drobného občerstvení a nápojů.

Zde uvedená data a informace slouží pro zpracování přihlášek pro přípravu externí ČASOMÍRY pro tento závod.

Pořadatel závodu je: VitaSport, z.s., e-mail: usteckymaraton@seznam.cz, www.usteckymaraton.cz

Detailní informace zde: https://ustecky-vitasport-maraton.webnode.cz/usteckz-vitasport-pulmaraton/

Přihlášení závodníci

Muži 60+
Miroslav Glier Ústí n.L.-Mojzir 1949 zaplaceno
Muži do 39 let
David Watzke Teplice 1991 zaplaceno
Jan Dvořák 1991 zaplaceno
Jan Kreuzer Chomutov 1984 zaplaceno
Jiří Hála 1985 zaplaceno
Jiří Holeček Běžci Chomutov 1986 zaplaceno
Josef Hradský Fan Klub Milešovka 1985 zaplaceno
Karel Homolka AC Rumburk 1981 zaplaceno
Ladislav Štolfa Rozběháme Most / Šneci v běhu 1983 zaplaceno
Ladislav Vojtěchovský VitaSport.cz 1980 zaplaceno
Lukáš Hovorka Lenochod run team 1990 zaplaceno
Marek Kučera Tatranská strela 1994 zaplaceno
Martin Horváth ŠAK Chodov 1985 zaplaceno
Michal Luxa Běžci Chomutov 1990 zaplaceno
Michal Oppelt Krušnoman TT 1983 zaplaceno
Michal Pokorný HO tisá 1980 zaplaceno
Michal Stumpf Most v pohybu 1980 zaplaceno
Milos Maryska Žižkovský Tygři 1981 zaplaceno
Ondřej Knébl Malý Rohozec 1987 zaplaceno
Ondřej Pancl AC Roudnice nad Labem 1980 zaplaceno
Richard Barcal dos amigos 1981 zaplaceno
Stanislav Ludvík Mazda 1984 zaplaceno
Štěpán Šetek 1990 zaplaceno
Tomáš Brychta Athletic club Ústí nad Labem 1993 zaplaceno
Václav Šlechta Olešnice 1998 zaplaceno
Václav Vachrlon ŠAK Chodov 1982 zaplaceno
Vladimir Melichar Luigi Cocotti 1981 zaplaceno
Vojtěch Zavadil Šneci 1986 zaplaceno
Zbyněk Kudrna Enduraining 1980 zaplaceno
Muži do 49 let
Aleš Bobek Sršni severu 1974 zaplaceno
Alois Roučka AR Moto Racing 1974 zaplaceno
Branislav Švirloch Biatlon Jílové 1973 zaplaceno
Dalibor Bartoš LIAZ JABLONEC 1975 nezaplaceno
František Staněk Le Tour de Cul H.Jiřetín 1976 zaplaceno
Ivo Feix Teplice 1974 zaplaceno
Ján Lorinc Ústí nad Labem 1972 zaplaceno
Jaroslav Lang Dtrias.rajce.net 1972 zaplaceno
Jaroslav Rybáček trenovanibehu.cz 1976 zaplaceno
Jaroslav Vorlíček Velké Březno 1978 zaplaceno
Josef Unger Litvínov 1978 zaplaceno
Libor Petrásek Ústí nad Labem 1974 zaplaceno
martin froněk praha 11 háje 1973 zaplaceno
Michal Bušil Ledčice 1973 zaplaceno
Miroslav Civín Spona Teplice 1979 zaplaceno
Miroslav Svoboda Komastav DS 1971 zaplaceno
Miroslav Volf Běžci Chomutov 1973 zaplaceno
Otakar Hůrka Bike a běh Ostrov 1976 zaplaceno
Pavel Brejška Litvínov 1970 zaplaceno
Pavel Vachula Freerun Mattony Jablonec nad Nisou 1974 zaplaceno
Petr Farda SPONA Teplice 1973 zaplaceno
Petr Pohůnek USK Provod Ústí nad Labem 1974 zaplaceno
radek šmejkal 1975 zaplaceno
Róbert Friga 1978 zaplaceno
Stanislav Ouzký Jirkov 1974 zaplaceno
Stanislav Vobnášil Ski team Dolní Žleb 1971 zaplaceno
Tomáš Rychnovský SKP Sever Teplice 1977 zaplaceno
Tomáš Vopálenský Cykloservis Pankrác 1972 zaplaceno
Zbyněk Bařtipán Los Kafos Ústí nad Labem 1973 zaplaceno
Muži do 59 let
Dušan Oslej Už tam budeeem?! 1968 zaplaceno
Jan Pokorny ArtSport 1966 zaplaceno
Jiří Bayer Už tam budeeem?! 1963 zaplaceno
Karel Klinkáček Děčín 1967 zaplaceno
Ladislav Kareš Běžci Chomutov 1965 zaplaceno
Marcel Mandrysz Harley-Davidson Strakonice 1968 zaplaceno
Miloslav Zítka ŠAK Chodov 1963 zaplaceno
Pavel Vodicka Most 1964 zaplaceno
Petr Watzke VitaSport.cz / Teplice 1966 zaplaceno
Přemysl Nigrin Rozběhej Litvínov 1969 zaplaceno
Vladimír Nesvadba SK Havran Kryry 1966 zaplaceno
Ženy 50+
Taťána Kusebauchová Chaba 1969 zaplaceno
Zdeňka Karešová Běžci Chomutov 1968 zaplaceno
Ženy do 39 let
Anna Vodňanská 1997 zaplaceno
Eva Kolaříková Rozběhej Litvínov 1990 zaplaceno
Jana Ptáčková Už tam budeeem?! 1980 zaplaceno
Jaroslava Bredlová VitaSport.cz 1987 zaplaceno
Kateřina Ravčuková Sportovní spolek Poodří 1983 zaplaceno
Miroslava Ernestová Spona Teplice 1988 zaplaceno
Petra Ouzká Jirkov 1981 zaplaceno
Veronika Babinčáková STG Strupčice 1987 zaplaceno
Veronika Pitrová Vegan sport club 1986 zaplaceno
Zuzana Červená Freerun Mattoni Jablonec nad Nisou 1981 zaplaceno
Ženy do 49 let
Jiřina Pecková Ústí nad Labem 1973 zaplaceno
Lenka Bursíková 1976 zaplaceno
Lenka Longauerová Litvínov 1973 zaplaceno
Marcela Hladíková Už tam budeeem?! 1972 zaplaceno
Martina Možná 1973 zaplaceno
Michaela havlíčková Triatlet karlovy vary 1973 zaplaceno
Radana Panclová Polabské želvy 1979 zaplaceno
Radka Vorlíčková Velké Březno 1979 zaplaceno