Ústecký VitaSport půlmaraton

Termín 30.3.2019 11:00
Místo cyklostezka u fotbalového hřiště TJ Svádov-Olšinky, Ústí nad Labem. GPS startu: 50.6618783°N, 14.0899603°E
Trať Shodná trať s tratí závodu Ústecký VitaSport maraton (trať úředně změřena měřičem IAAF/AIMS).
Kategorie Muži 60+, Muži do 39 let, Muži do 49 let, Muži do 59 let, Ženy 50+, Ženy do 39 let, Ženy do 49 let
Startovné V ceně startovného jsou kvalitní české kompresní návleky ve velikosti S/M-L/XL nebo funkční běžecké ponožky ve velikosti S-XL nebo tubus nebo obdobný běžecký sortiment + medaile v cíli. Při platbě předem - 200 Kč, při platbě na místě v den závodu - 500 Kč. Platba předem na účet 2601221350/2010 výhradně dle pokynů v potvrzovacím e-mailu nebo hotově na místě v den závodu od 8:30 do 10:00 hodin.
Přihlášky
Přihlásit se online
Přihlášených závodníků Celkem - 61
Muži 60+ - 1
Muži do 39 let - 17
Muži do 49 let - 21
Muži do 59 let - 8
Ženy 50+ - 2
Ženy do 39 let - 7
Ženy do 49 let - 5
Prezentace v den závodu od 8:30 do 10:30 hodin (pozor, neuhrazené registrace pouze do 10:00 hodin).
Ceny Diplomy a věcné ceny pro první 3 v každé kategorii. Při počtu 50 doběhnuvších závodníků budou závodníci obodováni v žebříčku na behej.com.
Občerstvení Po závodě (voda, čaj, káva),. Otevřena bude i restaurace na hřišti s možností zakoupení drobného občerstvení a nápojů.

Zde uvedená data a informace slouží pro zpracování přihlášek pro přípravu externí ČASOMÍRY pro tento závod.

Pořadatel závodu je: VitaSport, z.s., e-mail: usteckymaraton@seznam.cz, www.usteckymaraton.cz

Detailní informace zde: https://ustecky-vitasport-maraton.webnode.cz/usteckz-vitasport-pulmaraton/

Přihlásit se

Přihlášení závodníci

Muži 60+
Miroslav Glier Ústí n.L.-Mojzir 1949 nezaplaceno
Muži do 39 let
David Watzke Teplice 1991 zaplaceno
Jan Dvořák 1991 zaplaceno
Jiří Hála 1985 zaplaceno
Jiří Holeček Běžci Chomutov 1986 zaplaceno
Karel Homolka AC Rumburk 1981 zaplaceno
Ladislav Vojtěchovský VitaSport.cz 1980 zaplaceno
Lukáš Hovorka Lenochod run team 1990 nezaplaceno
Marek Kučera Tatranská strela 1994 zaplaceno
Michal Luxa Běžci Chomutov 1990 nezaplaceno
Michal Oppelt Krušnoman TT 1983 zaplaceno
Michal Pokorný HO tisá 1980 zaplaceno
Michal Stumpf Most v pohybu 1980 zaplaceno
Pavel Vacek SPONA Teplice 1983 nezaplaceno
Stanislav Ludvík Mazda 1984 zaplaceno
Tomáš Brychta Athletic club Ústí nad Labem 1993 zaplaceno
Václav Šlechta Olešnice 1998 zaplaceno
Václav Vachrlon ŠAK Chodov 1982 zaplaceno
Muži do 49 let
Aleš Bobek Sršni severu 1974 zaplaceno
Alois Roučka AR Moto Racing 1974 zaplaceno
František Staněk Le Tour de Cul H.Jiřetín 1976 zaplaceno
Ivo Feix Teplice 1974 nezaplaceno
Ján Lorinc Ústí nad Labem 1972 zaplaceno
Jaroslav Lang Dtrias.rajce.net 1972 nezaplaceno
Jaroslav Rybáček trenovanibehu.cz 1976 zaplaceno
martin froněk praha 11 háje 1973 zaplaceno
Michal Bušil Ledčice 1973 zaplaceno
Miroslav Civín Spona Teplice 1979 zaplaceno
Miroslav Svoboda Komastav DS 1971 zaplaceno
Miroslav Volf Běžci Chomutov 1973 zaplaceno
Otakar Hůrka Bike a běh Ostrov 1976 nezaplaceno
Pavel Brejška Litvínov 1970 zaplaceno
Pavel Vachula Freerun Mattony Jablonec nad Nisou 1974 zaplaceno
Petr Farda SPONA Teplice 1973 zaplaceno
Petr Pohůnek USK Provod Ústí nad Labem 1974 zaplaceno
radek šmejkal 1975 zaplaceno
Róbert Friga 1978 zaplaceno
Tomáš Rychnovský SKP Sever Teplice 1977 zaplaceno
Tomáš Vopálenský Cykloservis Pankrác 1972 nezaplaceno
Muži do 59 let
Dušan Oslej Už tam budeeem?! 1968 zaplaceno
Karel Klinkáček Děčín 1967 zaplaceno
Ladislav Kareš Běžci Chomutov 1965 nezaplaceno
Marcel Mandrysz Harley-Davidson Strakonice 1968 zaplaceno
Miloslav Zítka ŠAK Chodov 1963 zaplaceno
Pavel Vodicka Most 1964 zaplaceno
Petr Watzke VitaSport.cz / Teplice 1966 zaplaceno
Vladimír Nesvadba SK Havran Kryry 1966 zaplaceno
Ženy 50+
Taťána Kusebauchová Chaba 1969 zaplaceno
Zdeňka Karešová Běžci Chomutov 1968 nezaplaceno
Ženy do 39 let
Anna Vodňanská 1997 zaplaceno
Eva Kolaříková Rozběhej Litvínov 1990 zaplaceno
Jaroslava Bredlová VitaSport.cz 1987 zaplaceno
Kateřina Ravčuková Sportovní spolek Poodří 1983 nezaplaceno
Pavla Poláková 1990 zaplaceno
Veronika Pitrová Vegan sport club 1986 zaplaceno
Zuzana Červená Freerun Mattoni Jablonec nad Nisou 1981 zaplaceno
Ženy do 49 let
Lenka Bursíková 1976 zaplaceno
Lenka Longauerová Litvínov 1973 zaplaceno
Marcela Hladíková Už tam budeeem?! 1972 nezaplaceno
Martina Možná 1973 zaplaceno
Michaela havlíčková Triatlet karlovy vary 1973 nezaplaceno