Ústecký VitaSport maraton (a půlmaraton + pětka)

Termín 26.10.2019 11:00
Místo Cyklostezka u fotbalového hřiště TJ Svádov-Olšinky, Ústí nad Labem. GPS startu: 50.6618783°N, 14.0899603°E
Trať Klasický maraton, půlmaraton a 5 km (úředně změřeno měřičem IAAF/AIMS).
Kategorie Muži 60+, Muži do 39 let, Muži do 49 let, Muži do 59 let, Ženy 50+, Ženy do 39 let, Ženy do 49 let
Startovné Startovné různé - maraton/půlmaraton/5km. V ceně startovného jsou kvalitní české kompresní návleky ve velikosti S/M-L/XL nebo funkční běžecké ponožky ve velikosti S-XL nebo tubus nebo obdobný běžecký sortiment + mediale v cíli + servis viz níže. Při on-line registraci do 30.4.2019 a platbě předem do 7 dní - 300/200/200 Kč, při on-line registraci do 30.9.2019 a platbě předem do 7 dní - 400/300/200 Kč, při on-line registraci do 25.10.2019 a platbě předem do 25.10.2019 nebo hotově na místě v den závodu - 600/500/400 Kč. Platba předem na účet 2700913977/2010 výhradně dle pokynů v potvrzovacím e-mailu nebo hotově na místě v den závodu od 8:30 do 10:30 hodin. Platba hotově pouze pro on-line registrované od 1.10.2019 do 25.10.2019, starší neuhrazené registrace mohou být automaticky zrušeny.
Přihlášky
Přihlásit se online
Přihlášených závodníků Celkem - 144
5 km
Muži 60+ - 1
Muži do 39 let - 9
Muži do 49 let - 12
Muži do 59 let - 3
Ženy 50+ - 4
Ženy do 39 let - 20
Ženy do 49 let - 11
maraton
Muži 60+ - 0
Muži do 39 let - 7
Muži do 49 let - 7
Muži do 59 let - 8
Ženy 50+ - 1
Ženy do 39 let - 2
Ženy do 49 let - 1
půlmaraton
Muži 60+ - 4
Muži do 39 let - 14
Muži do 49 let - 14
Muži do 59 let - 5
Ženy 50+ - 5
Ženy do 39 let - 11
Ženy do 49 let - 5
Prezentace V den závodu od 8:30 do 10:30 hodin, půlmaraton a závod na 5km do 11:00 hodin (pozor, neuhrazené registrace pouze do 10:30 hodin).
Ceny Závodník, který dokončí závod v časovém limitu, obdrží v cíli medaili. Diplomy, poháry a věcné ceny pro první 3 v každé kategorii. Při počtu 50 doběhnuvších závodníků na trati maratonu a půlmaratonu budou závodníci obodováni v žebříčku na behej.com.
Občerstvení Po závodě (voda, čaj, káva, polévka s pečivem). Otevřena bude i restaurace na hřišti s možností zakoupení drobného občerstvení a nápojů.

Zde uvedená data a informace slouží pro zpracování přihlášek pro přípravu externí ČASOMÍRY pro tento závod.

Pořadatel závodu je: Veronika Vágnerová, e-mail: usteckymaraton@seznam.cz, www.usteckymaraton.cz, mobil: 777 609 600

Detailní informace zde: https://ustecky-vitasport-maraton.webnode.cz/ustecky-vitasport-maraton/

Přihlásit se

Přihlášení závodníci

5 km
Muži 60+
Miloslav Bečka Ústí nad Labem 1955 zaplaceno
Muži do 39 let
Adam Slezák #rozbehamelitomerice 1987 zaplaceno
Jakub Šlais Běžci Chomutov 1995 zaplaceno
Jan Hladký 1989 zaplaceno
Martin Růžička Little Rose Team 1983 zaplaceno
Michal Junek 1999 nezaplaceno
Oldrich Johan 1983 zaplaceno
Štěpán Růžička Lokomotiva Teplice 1998 nezaplaceno
Václav Šlechta Olešnice 1998 zaplaceno
Vít Štrougal Fitness by Věra 1991 zaplaceno
Muži do 49 let
František Hrdlička Pivnice u Hrdličků 1979 zaplaceno
František Šára TJ Chemička Ústí n/L-rychlostní kanoistika 1976 zaplaceno
Ján Lorinc Ústí nad Labem 1972 zaplaceno
Jan Stejskal Pivnice u Hrdličků 1973 zaplaceno
Jaroslav Vorlíček Velké Březno 1978 zaplaceno
Milan Ranš Ústí nad Labem 1974 zaplaceno
Miroslav Svoboda Komastav DS 1971 zaplaceno
Pavel Gondek Už tam budeeem?! 1978 zaplaceno
Stanislav Vobnášil Ski Team Dolní Žleb 1971 zaplaceno
Václav Bašek FAN KLUB MILEŠOVKA 1974 zaplaceno
Václav Šlechta Olešnice 1976 zaplaceno
Zdeněk Jahoda BK BĚKODO TEPLICE 1977 zaplaceno
Muži do 59 let
František Vodička Litoměřice 1966 zaplaceno
Jiří Košťál Dux 1966 zaplaceno
Pavel Stehlíček 1967 zaplaceno
Ženy 50+
Eva Sedláčková 1965 nezaplaceno
Jitka Šrůmová 1966 zaplaceno
Lenka Bucharová Ústí nad Labem 1969 nezaplaceno
Taťána Kusebauchová Chabařovice 1969 zaplaceno
Ženy do 39 let
Adriana Duškova 1993 zaplaceno
Dana Gruntova 1984 zaplaceno
Eliška Balcárková Kanoistika Ústí 1998 zaplaceno
Eliška Myková 1984 zaplaceno
Eva Němečková 1985 zaplaceno
Ilona Dušková 1989 zaplaceno
Ivana Vávrů TJ VTŽ Chomutov 1988 zaplaceno
Jana Ptáčková Už tam budeeem?! 1980 zaplaceno
Jana Mladá 1983 zaplaceno
Jaroslava Bredlová VitaSport.cz 1987 zaplaceno
Lenka Stehlíčková 1983 zaplaceno
Marie Burkhardtová AK Bílina 1988 zaplaceno
Marie Šárová TJ Chemička Ústí n/L-rychlostní kanoistika 1981 zaplaceno
Nikola Focke 1991 zaplaceno
Petra Zárubová 1980 zaplaceno
Šárka Doležalová Ledvice 2000 zaplaceno
Veronika Jezberová 1992 zaplaceno
Veronika Grosová 1992 zaplaceno
Veronika Kadorová 1989 zaplaceno
Zuzana Růžičková Little Rose Team 1985 zaplaceno
Ženy do 49 let
Daniela Starková 1970 zaplaceno
Hana Groulíková Ústí nad Labem 1973 zaplaceno
Lenka Jílková 1979 zaplaceno
Lucie Nováková Roudnice nad Labem 1970 zaplaceno
Martina Vábererová 1973 zaplaceno
Michaela Doležalová Ledvice 1976 zaplaceno
Miroslava Stejskalová Pivnice u Hrdličků 1977 zaplaceno
Petra Sladká Litvínov 1975 zaplaceno
Radka Vorlíčková Velké Březno 1979 zaplaceno
Šárka Stumpfová Stumpfíci UL 1971 zaplaceno
Veronika Vágnerová VitaSport.cz 1973 zaplaceno
maraton
Muži do 39 let
Bradley Bowers 1986 nezaplaceno
Marek Pleskač New Roll Runners 1983 zaplaceno
Michal Škvor Zelený mor 2000 zaplaceno
Miloslav Tauche 1981 zaplaceno
Ondřej Švejda TJ Sokol Unhošť 1994 zaplaceno
Pavel Rusňák TJ Sokol Unhošť 1981 zaplaceno
Ronald Honz Triade Děčín 1989 nezaplaceno
Muži do 49 let
Adam Placek 1979 zaplaceno
Lubomír Čapek Železničáři 1974 zaplaceno
Michal Kvasna Horni Krupka 1979 zaplaceno
Petr Nejedlý Praha 5 1974 nezaplaceno
Václav Groulík Ústí nad Labem 1974 zaplaceno
Zbyněk Bařtipán Los Kafos Ústí nad Labem 1973 zaplaceno
Zdeněk Rež SPONA Teplice 1972 nezaplaceno
Muži do 59 let
Jiří Jirásek 1967 zaplaceno
Karel Karas Most 1966 zaplaceno
Martin Vodrážka Železničáři 1968 zaplaceno
Miroslav Kučera Železničáři 1967 zaplaceno
Pavel Novotný Železničáři 1967 zaplaceno
Pavel Vorlík Železničáři 1966 zaplaceno
Petr Watzke VitaSport.cz / Teplice 1966 zaplaceno
Tomáš Halama 1964 zaplaceno
Ženy 50+
Hana Breburdová Maraton klub Kladno 1961 zaplaceno
Ženy do 39 let
Jana Syručková SRTG Praha - Zelený Mor 1990 zaplaceno
Petra Šmerhová Radim 1980 nezaplaceno
Ženy do 49 let
Jana Burianová 1977 zaplaceno
půlmaraton
Muži 60+
Jindřich Šesták ASP 1956 zaplaceno
Karel Červenka Hora Svaté Kateřiny 1941 zaplaceno
Miroslav Glier Ústí nad Labem 1949 zaplaceno
Vladimír Klail Most 1954 zaplaceno
Muži do 39 let
Daniel Kobrle Mělník 1987 zaplaceno
Dawid Gubała 1990 zaplaceno
Jiří Holeček Běžci Chomutov (vodič na 2:00) 1986 zaplaceno
Jiří Willner ASK Lovosice 1984 zaplaceno
Josef Hradský Fan Klub Milešovka 1985 zaplaceno
Ladislav Vojtěchovský VitaSport.cz 1980 zaplaceno
Ladislav Zábrodský Veslování Ústí nad Labem 1996 zaplaceno
Martin Jůn 1989 zaplaceno
Martin Moravčík Dneboh 1982 zaplaceno
Michal Luxa Běžci Chomutov (vodič na 1:45) 1990 zaplaceno
Milan Jančovič 1982 zaplaceno
Pavel Růžička 1990 nezaplaceno
Stanislav Ludvík PPPL+L 1984 zaplaceno
Vladislav Trnka Chlumec 1989 zaplaceno
Muži do 49 let
Aleš Bobek Sršni severu 1974 zaplaceno
Jan Pavliš Semčice 1974 zaplaceno
Jan Plíšek Rozběháme Ústí 1978 zaplaceno
Jaroslav Dřevikovský Jirkovan on the run! (vodič na 1:50) 1978 zaplaceno
Jaroslav Rybacek trenovanibehu.cz 1976 zaplaceno
Jiří Vlček VitaSport.cz 1973 zaplaceno
Jiří Blecha Teplice 1976 zaplaceno
Lukáš Pavlovský Veslování Ústí nad Labem 1979 zaplaceno
Martin Kumžák 1971 zaplaceno
Michal Šandera AC Rumburk 1976 zaplaceno
Miroslav Volf Běžci Chomutov 1973 zaplaceno
Petr Svacina COMPSYS 1976 zaplaceno
Vítězslav Gazda 1977 zaplaceno
Zdenek Kreml Sokolov 1975 nezaplaceno
Muži do 59 let
Martin Konvalinka Kravaře v Čechách 1963 zaplaceno
Pavel Vodička Most 1964 nezaplaceno
Vilém Liebig 1965 zaplaceno
Vladimír Nesvadba Chmel Žatec 1966 zaplaceno
Zdeněk Havlíček Jirkovan on the run! (vodič na 1:40) 1965 zaplaceno
Ženy 50+
Hana Špinerová Polabské želvy 1956 zaplaceno
Lenka Pavlovská Veslování Ústí nad Labem 1967 zaplaceno
Lubica Machalická Sky4Run 1955 zaplaceno
Martina Kozlová Prostě běž 1968 zaplaceno
Zuzana Vítková Rozběháme Most 1962 zaplaceno
Ženy do 39 let
Dagmar Tučková sky4run.cz 1986 zaplaceno
Eliška Krobová BTT Libochovice 2001 nezaplaceno
Eliška Nesvadbová Žatec 1988 zaplaceno
Gubała Monika 1992 zaplaceno
Isabel Ibasco 1991 nezaplaceno
Iveta Šustová 1989 zaplaceno
Jana Moravcová 1995 nezaplaceno
Michaela Šindelářová 1986 zaplaceno
Miroslava Škoríková Sky4Run 1989 zaplaceno
Šárka Nesnídalová 1987 nezaplaceno
Veronika Babinčáková Chomutov 1987 nezaplaceno
Ženy do 49 let
Ála Krumbholzová jinej gang 1973 zaplaceno
Barbora Čáslavková sky4run.cz 1970 zaplaceno
Jana Megelová Sky4run 1973 nezaplaceno
Jiřina Pecková 1973 zaplaceno
Radka Liebigová Klírová 1978 zaplaceno