RUNŠTEJN 2020 (2. ročník nadačního běhu)

Termín 4.10.2020 09:00
Místo Rabštejn u České Kaminice GPS 50.8013N, 14.3781E
Výsledky
Trať 200 - 5000 m dle kategorií, hlavní závod - měřeno RFID čipy
Kategorie Dorostenci (2003-2004), Dorostenky (2003-2004), Drobotina chlapci (2015 a ml.), Drobotina dívky (2015 a ml.), Junioři (2001-2002), Juniorky (2001-2002), Mladší chlapci (2009-2011), Mladší dívky (2009-2011), Muži 60+, Muži do 39 let, Muži do 59 let, Přípravka chlapci (2012-2014), Přípravka dívky (2012-2014), Rodinný běh, Starší chlapci (2005-2008), Starší dívky (2005-2008), Ženy do 39 let, Ženy od 40 let
Startovné Drobotina 0 Kč | Děti do 6-18 let 50 Kč | Dospělí 150 Kč - veškeré platby na místě prezentace. Přihlášením on-line urychlíte svou prezentaci. DĚKUJEME !!!
Přihlášky Přihlášky byly uzavřeny
Přihlášených závodníků Celkem - 181
Dorostenci (2003-2004) - 6
Dorostenky (2003-2004) - 1
Drobotina chlapci (2015 a ml.) - 11
Drobotina dívky (2015 a ml.) - 19
Junioři (2001-2002) - 2
Juniorky (2001-2002) - 0
Mladší chlapci (2009-2011) - 6
Mladší dívky (2009-2011) - 20
Muži 60+ - 0
Muži do 39 let - 16
Muži do 59 let - 16
Přípravka chlapci (2012-2014) - 3
Přípravka dívky (2012-2014) - 5
Rodinný běh - 29
Starší chlapci (2005-2008) - 10
Starší dívky (2005-2008) - 5
Ženy do 39 let - 20
Ženy od 40 let - 12
Prezentace Drobotina - 09:00 - 09:30, ostatní 30min. před startem své kategorie v prostoru cíle.
Ceny Dětské kategorie - drobotina, přípravka a mladší dívky/chlapci se vyhlašují všichni, ostatní kategorie vždy první 3 - medaile, diplom, věcná cena.
Občerstvení Je zajištěno v místě konání sladké i slané, pivo i limo.
Pojištění Každý účastník běží na vlastní nebezpečí. Pořadatel pojištění nezajišťuje.

Pořadatel závodu :

Spolek rozběháme Kamenici

Časový program :

10:00 drobotina dívky 2015 a mladší 200 m
10:15 drobotina chlapci 2015 a mladší 200 m
10:30 přípravka dívky 2014 - 2012 660 m
10:45 přípravka chlapci 2014 - 2012 660 m
11:00 mladší dívky 2011 - 2009 660 m
11:15 mladší chlapci 2011 - 2009 660 m
11:30 starší dívky a chlapci 2008 - 2005 2400 m
12:00 rodinný běh 2500 m
13:00 dorostenky, dorostenci 2004 - 2003 5000 m
13:00 junioři, juniorky 2002 - 2001 5000 m
13:00 ženy,muži ( do 39 let ) 5000 m
13:00 ženy ( nad 39 let ) 5000 m
13:00 muži ( 40-59 let ) 5000 m
13:00 muži ( nad 59 let ) 5000 m

Přihlášení závodníci

Dorostenci (2003-2004)
Jakub Ježek SK APD Děčín 2007
Jaroslava Chlumská 1991
Kryštof Čerňanský 2013
Slávek Kolář Rozběháme Kamenici 2018
Tomáš Škach KONKORDIA Děčín 2006
Viktorie Čerňanská 2011
Dorostenky (2003-2004)
Alena Hozáková KONKORDIA Děčín 2004
Drobotina chlapci (2015 a ml.)
Alex Honzík 2016
David Hakl SK APD 2014
Eliáš Maněna 2015
Kryštof Maněna 2018
Matěj Kramer 2015
Matyáš Müller 2018
Petr Kováč 2015
Petr Peluňka ŠKOLA KLÍČ 2013
Radek Kulhánek 2018
Richard Kováč 2019
Šimon Barták Rozběháme Kamenici 2019
Drobotina dívky (2015 a ml.)
Aneta Bydžovská 2016
Aneta Mračková 2018
Anna Jeriová TJ KAJAK DĚČÍN 2018
Beata Peluňková ŠKOLA KLÍČ 2015
Christian Laub 2020
Elena Grundová 2018
Eliška Franzová 2018
Eliška Maule Rozbehame Kamenici 2015
Eliška Nejedlová Tj Kajak 2016
Josefina Jandačová 2016
Julie Drbalová 2017
Karolína Honzíková 2016
Kristýna Lesková Rozběháme Kamenici 2015
Markéta Müllerová 2016
Nela Pufferová 2013
Sofie Kolářová Rozběháme Kamenici 2015
Sofie Nováková ŠKOLA KLÍČ 2013
Valerie Řehankova 2017
Viktorie Králová ŠKOLA KLÍČ 2018
Junioři (2001-2002)
Idmar Janele Konkordia Děčín 2007
Ondřej Plechatý Konkordia Děčín 2007
Mladší chlapci (2009-2011)
Ilja Richter ŠKOLA KLÍČ 2010
Jan Balej Rozběháme Kamenici 2010
Jan Červinka Rozběháme Kamenici 2009
Matěj Fišer 2010
Tadeáš Kříž 2010
Vojtík Miškovský SK Atletika pro děti 2010
Mladší dívky (2009-2011)
Alžběta Beranová ŠKOLA KLÍČ 2011
Anežka Halgašová Rozběháme Kamenici 2009
Bára Šliková Rozběháme Kamenici 2009
Daniela Pinekerová ŠKOLA KLÍČ 2010
Ela Šimůnková ŠKOLA KLÍČ 2011
Eliška Budíčková Rozběháme Kamenici 2010
Eliška Kramerová 2011
Ella Šmahelová ŠKOLA KLÍČ 2011
Emma Antošová ŠKOLA KLÍČ 2011
Josefína Kolátorová ŠKOLA KLÍČ 2011
Karolína Horká Česká Kamenice 2011
Karolína Raková ŠKOLA KLÍČ 2009
Kateřina Havlíčková Konkordia Děčín 2010
Kristýna Malochová ŠKOLA KLÍČ 2010
Lenka Janelová Konkordia Děčín 2011
Lucie Soukupová Rozběháme Kamenici 2009
Šárka Střílková Šneci Chřibská 2010
Sofie Kadlečková ŠKOLA KLÍČ 2010
Tereza Mračková 2011
Zuzana Škachová KONKORDIA Děčín 2009
Muži do 39 let
David Kutík Oneballteam 1989
Jakub Drbal 1991
Jan Papajanovský Papa & Doleček 1994
Jenda Miškovský SK Atletika pro děti 2007
Jiří Kramer 1986
Jiří Smola Predator workout Děčín 1995
Martin Brabec 1992
Pavel Špaček TJ Dolní Habartice 1990
Pavel Vasiliak Hasiči ČK 1988
PAVEL KUZEL PRO RADOST 1984
Petr Hynek Hynkove 1989
Štěpán Vlasák TJ Horní Libchava 1985
Tadeáš Stočes Oneballteam 1995
Václav Spilka Malá Veleň 1994
Vojtěch Zavadil Šneci Chřibská 1986
Zdeněk Čermák Hasiči ČK 1996
Muži do 59 let
David Hladík 1976
Jan Musil Nebesti jezdci Cyklo-spinn bike team Sosnova 1973
Jaroslav Živný Konkordia Děčín 1965
Josef Cícha Predátor Workout Děčín 1973
Josef Rejman OK Jiskra Nový Bor 1974
Otto Weigert Rozběháme Kamenici 1979
Pavel Barcal Konkordia Děčín 1966
Radislav Střílek Šneci Chřibská 1978
Robert Dračka HOLANY GANG 1973
Stanislav Bárta Šnek Severu 1965
Tomáš Plaček ASK Děčín 1963
Tomáš Třešňák Jablonné v Podještědí 1979
Tomáš Vlasák DRMONOK 1980
Václav Doleček Papa & Doleček 1973
Zdeněk Jahoda BK BĚKODO TEPLICE 1977
Zdeněk Müller 1973
Přípravka chlapci (2012-2014)
Adam Janele Konkordia Děčín 2012
Matúš Pavlovič ŠKOLA KLÍČ 2012
Matyáš Lán Rozběháme Kamenici 2013
Přípravka dívky (2012-2014)
Amálie Křížová 2014
Amélie Králová ŠKOLA KLÍČ 2012
Dana VETEŠNÍKOVÁ TJ Jiskra Nový Bor 2013
Ella Kadlečková ŠKOLA KLÍČ 2013
Veronika Gernátová ŠKOLA KLÍČ 2011
Rodinný běh
Alena Ungerová 1994
Amálie Vlasáková DRMONOK 2008
Daniela Pinekerová ŠKOLA KLÍČ 2010
Ella Kadlečková ŠKOLA KLÍČ 2013
Eva Pácalová Česká Kamenice 1946
Hana Šemíková ČKSD 1954
Ilona Pinekerová ŠKOLA KLÍČ 1981
Iva Muchnová ČKSD 2009
Jana Muchnová ČKSD 2006
Jiřina Kováčová 1991
Kamila Kadlečková ŠKOLA KLÍČ 1977
Karel Pácal Česká Kamenice 1935
Kateřina Chvátalová ČKSD 1999
Kristýna Šemíková ČKSD 1994
Laura Šemíková ČKSD 2010
Lucie Nováková Rozběháme Kamenici 1988
Lucie Soukupová Rozběháme Kamenici 2009
Martin Soukup Rozběháme Kamenici 1973
Pavel Kadleček ŠKOLA KLÍČ 1979
Petr Kováč 1989
Roman Janatka 1980
Šárka Jansová 1992
Sebastian Jakl 2011
Simona Muchnová ČKSD 1978
Sofie Kadlečková ŠKOLA KLÍČ 2010
Tomáš Barták 1992
Vladimír Flídr 1943
Vladimíra Jaklová 1987
Zuzana VETEŠNÍKOVÁ TJ Jiskra Nový Bor 1986
Starší chlapci (2005-2008)
Adam Pavlovič ŠKOLA KLÍČ 2007
Adam Miškovský SK Atletika pro děti 2006
Daniel Brož ŠKOLA KLÍČ 2007
Daniel Hladík ZŠ Náměstí Míru Nový Bor 2006
Filip Cícha STG Děčín 2007
Filip Procházka ŠKOLA KLÍČ 2008
Igor Richter ŠKOLA KLÍČ 2008
Jakub Ježek SK APD Děčín 2007
Jenda Miškovský SK Atletika pro děti 2007
Miroslav Podlaha 2008
Starší dívky (2005-2008)
Adéla Řehankova ASK Děčín 2006
Klára Hajná Česká Kamenice 2006
Leona Šimůnková ŠKOLA KLÍČ 2007
Romana Pomichálková SK APD Děčín 2005
Tereza Zemanová Česká Kamenice 2006
Ženy do 39 let
Adéla Kubíčková 1995
Alena Ungerová 1994
Andrea Mihalíková 1988
Eliška Šindelářová 1981
Eva Málková 1990
Hana Brabcová 1983
Hana Krejčiříková TJ Dolní Habartice 1986
Jana Horáčková 1996
Jaroslava chlumská 1991
Kateřina Pražská 1986
Lenka Zachariášová 1981
Martina Malíková Konkordia Děčín 1990
Michaela Pešková HOLANY GANG 1984
Nikola Filipová 1994
Nikola Richterová 1999
Pája Stará Oneballteam 1991
Sára Kassasová 1999
Štěpánka Hynková Hynkove 1987
Zdeňka Klingerová 1986
Zuzana Vyhnálková Oneballteam 1998
Ženy od 40 let
Blanka Šachova Kb Manušice 1979
Denisa Kuncova Šneci Chřibska 1974
Jana Ptáčková Už tam budeeem?! 1980
Jitka Mrhalová 1974
Jitka Prouskova Šneci v běhu 1967
Kateřina Kodymová Adient 1975
Lenka Boydová Envirocont 1972
Marie Živná Konkordia Děčín 1971
Martina Fišer Audyová 1976
Milena Střílková Šneci Chřibská 1980
Petra Zárubová Benešov nad Ploučnicí 1980
Šárka Bártová Šnek Severu 1965