Přes Ostrý pro ostrý

,
Termín 1.7.2020 18:00
Místo Benešov n.Pl. - Františkov n.Pl. (GPS 50.7295408N, 14.3256261E)
Výsledky
Trať 5,0 km značený okruh, povrch smíšený polní a lesní cesty, částečně asfalt
Kategorie Muži do 49 let, Muži od 50 let, Ženy do 39 let, Ženy od 40 let
Startovné 30,-Kč přihláška předem do 30.6.2020 15:00, na místě 50,-Kč
Přihlášky Přihlášky byly uzavřeny
Přihlášených závodníků Celkem - 47
Muži do 49 let - 20
Muži od 50 let - 7
Ženy do 39 let - 8
Ženy od 40 let - 12
Prezentace od 17:00 v prostoru startu a cíle u fotbalového hřičtě FK Františkov n.Pl. prezentace 15 minut před startem
Ceny diplomy a věcné ceny pro první tři závodníky v každé kategorii
Občerstvení v cíli čaj a sušenky
Pojištění závodníci běží na vlastní nebezpečí a náklady

Nový závod seriálu MODRÁ STUHA 2020.

Přihlášení závodníci

Muži do 49 let
Adam Musil SK APD Děčín 2008
Albert Neumann ASK Děčín 2005
František Vacenovský 1987
Jakub Musil SK APD Děčín 2011
Josef Novotný ASK Děčín 1979
Lukáš Eliáš BK Běkodo Teplice 1980
Marek Ledvina KRB Chrudim 1982
Marek Peterka ASK Decin 2007
Martin Růžička 1986
Martin Volavka 1990
Michal Vacek KONKORDIA Děčín 1974
Milan Šafařík Děčín 1972
Miroslav Neumann ASK DĚČÍN 1973
Miroslav Seiler HC-Biolit 1976
Pavel Schayna Ústí nad Labem 1976
Pavel Vokůrka HC-Biolit 1975
Petr Škála CrossFit Děčín 1985
Ronald Honz Triade Děčín 1989
Tomáš Křeček Klub Kilo 1988
Václav Spilka Malá Veleň 1994
Muži od 50 let
Jaroslav Živný Konkordia Děčín 1965
Karel Klinkáček CrossFit Děčín 1967
Miloš Hruška MHUL 1970
Pavel Barcal Konkordia Děčín 1966
Pavel Růžička Český běžecký klub 1966
Petr Watzke VitaSport.cz / Teplice 1966
Zdeněk Bufka AC Česká Lípa 1957
Ženy do 39 let
Alena Charvátová Kajak Děčín 1982
Alena Hozáková KONKORDIA Děčín 2004
Dagmar Málková Konkordia Děčín 1993
Dagmar Musilová Jílové 1983
Kristýna Hůlová Crossfit Děčín 1992
Martina Malíková Konkordia Děčín 1990
Veronika Hernychová Jílové 1982
Viola Šafaříková Děčín 2003
Ženy od 40 let
Jarmila Sobecká USK Provod 1977
Katarína Kučerová KONKORDIA Děčín 1963
Kateřina Majerová 1979
Kateřina Šoltysová Hromparta 1976
Linda Jirásková Hromparta 1979
Linda Mrázková 1980
Magdaléna Chladilová 1976
Martina Šestořádová Hromparta 1976
Milada Barcalová Konkordia Děčín 1968
Petra Zárubová Benešov nad Ploučnicí 1980
Veronika Vágnerová VitaSport team 1973
Yveta Peterková Hromparta 1971