Podzimní kros na Sokolím vrchu

, ,
Termín 6.10.2021 17:00
Místo Dobrná - rozhledna Sokolí vrch – start/cíl (GPS 50.7804789N, 14.2711186E)
Výsledky
Trať 5,6 km - 2 okruhy (2,8km), povrch střídavě louky a polní cesty
Kategorie Muži do 49 let, Muži od 50 let, Muži se psem, Ženy do 39 let, Ženy od 40 let, Ženy se psem
Startovné 30,-Kč přihláška předem do 5.10.2021 15:00, na místě 50,-Kč
Přihlášených závodníků Celkem - 42
Muži do 49 let - 17
Muži od 50 let - 7
Muži se psem - 1
Ženy do 39 let - 5
Ženy od 40 let - 9
Ženy se psem - 3
Přihlášky Přihlášky byly uzavřeny
Prezentace od 16:00 v prostoru startu a cíle před rozhlednou Sokolí vrch, poslední prezentace 15 minut před startem
Ceny diplomy a věcné ceny pro první tři závodníky v každé kategorii
Občerstvení v cíli čaj a sušenky
Pojištění závodníci běží na vlastní nebezpečí a náklady

Přihlášení závodníci

Muži do 49 let
Adam Miškovský SK APD Děčín 2006
Antonín Pavlis Valkeřice 1986
Jan Musil BK Pekelni bezci cyklospinn Sosnova 1973
Jana Lánová Rozběhame Kamenici 1978
Jenda Miškovský SK APD Děčín 2007
Jiří Vlček Ask Děčín 1973
Jiří Havránek BikeroRun Bynov 1987
Josef Baco 1976
Lukáš Eliáš BK Běkodo Teplice 1980
Michal Vacek KONKORDIA Děčín 1974
Milan Šafařík KOB Děčín 1972
Miloslav Kolář Rozběháme Kamenici 1983
Ondřej Baco 2007
Pavel Brož JL TRI Coaching 1990
Tomáš Škach KONKORDIA Děčín 2006
Václav Spilka Malá Veleň 1994
Vojtík Miškovský SK APD Děčín 2010
Muži od 50 let
Bretislav Kalvoda Munro sprint Cvjkov 1955
Jaroslav Živný Konkordia Děčín 1965
Miloš Hruška MHUL 1970
Pavel Barcal Konkordia Děčín 1966
Petr Watzke VitaSport team / Teplice 1966
Tomáš Plaček ASK Děčín 1963
Zdeněk Bufka AC Česká Lípa 1957
Muži se psem
Lukáš Novák 1993
Ženy do 39 let
Dagmar Musilová Jílové 1983
Jana Nováková Rozběháme Kamenici 1993
Lucie Kleinová 2004
Veronika Hernychová Jílové 1982
Viola Šafaříková Děčí 2003
Ženy od 40 let
Anna Němcová Lysečinteam 1978
Eva koblizkova Rozběhame Kamenici 1976
Jarmila Sobecká USK Provod UL 1977
Katarína Kučerová KONKORDIA Děčín 1963
Kateřina Šoltysová Hromparta 1976
Martina Šestořádová Hromparta 1976
Milada Barcalová Konkordia Děčín 1968
Veronika Soukupová Rozběháme Kamenici 1980
Yveta Peterkova Hromparta 1971
Ženy se psem
Karin Straková Musher klub JCC 1995
Linda Mrázková Děčín 1980
Valerie Rusová Musher's klub Děčín 2002