Podzimní kros na Sokolím vrchu

,
Termín 9.10.2019 17:00
Místo Dobrná - rozhledna Sokolí vrch – start/cíl (GPS 50.7804789N, 14.2711186E)
Výsledky
Trať 5,6 km - 2 okruhy (2,8km), povrch střídavě louky a polní cesty
Kategorie Muži do 49 let, Muži od 50 let, Muži se psem, Ženy do 39 let, Ženy od 40 let, Ženy se psem
Startovné 30,-Kč přihláška předem do 8.10.2019 15:00, na místě 50,-Kč
Přihlášky Přihlášky byly uzavřeny
Přihlášených závodníků Celkem - 61
Muži do 49 let - 22
Muži od 50 let - 4
Muži se psem - 3
Ženy do 39 let - 12
Ženy od 40 let - 8
Ženy se psem - 12
Prezentace od 16:00 v prostoru startu a cíle před rozhlednou Sokolí vrch, poslední prezentace 15 minut před startem
Ceny diplomy a věcné ceny pro první tři závodníky v každé kategorii
Občerstvení v cíli čaj a sušenky
Pojištění závodníci běží na vlastní nebezpečí a náklady

Přihlášení závodníci

Muži do 49 let
Adam Miškovský SK APD Děčín 2006
Filip Cícha SK APD Děčín 2007
Jan Blažek 1974
Jan Litovčenko 1994
Jan Miškovský SK APD Děčín 2007
Jan Vaníček STG Česká Lípa 1997
Jiří Vlček VitaSport. cz 1973
Jiří Havránek BikeroRun Bynov 1987
Jiri Taus 1989
Josef Cícha 1973
Karel Klinkacek Crossfit Decin 1967
Ladislav Vojtěchovský VitaSport.cz 1980
Lukáš Eliáš BK Běkodo Teplice 1980
Lukáš Krumpl Měď Povrly a.s. 1980
Lukas Pivonka DRMONOK 1981
Marek Onik 1992
Milan Šafařík CAO Děčín 1972
Miloš Hruška MHUL 1970
Petr Miškovský SK APD Děčín 2003
Petr Škála Crossfit Děčín 1985
Tomáš Křeček Klub Kilo 1988
Václav Spilka 1994
Muži od 50 let
Jaroslav Živný konkordia děčín 1965
Martin Měkota DC PANELÁK STARÁK 1969
Pavel Barcal Konkordia Děčín 1966
Tomáš Plaček ASK Děčín 1963
Muži se psem
Jan Kotva TRIade 1984
Martin Penc 1986
Ondřej Panák ZKO Valkeřice 1991
Ženy do 39 let
Alena Hozáková KONKORDIA Děčín 2004
Jana Lapackova 1991
Jana Litovčenková 1991
Kateřina Koštířová Crossfit Děčín 1996
Kristyna Petelova 1992
Květa Povová Huntířovský běhny 1981
Lenka Berrouche USK Provod 1980
Lenka Sikorová Musher klub JCC 1986
Lydie Zoubková 1991
Marta Tenkratova Huntířovský běhny 1981
Martina Malíková Konkordia Děčín 1990
Michala Komová 1989
Ženy od 40 let
Jana Bartáková Česká Lípa 1977
Jitka Šrůmová 1966
Katarína Kučerová KONKORDIA Děčín 1963
Marie Živná konkordia děčín 1971
Martina Šestořádová Hromparta 1976
Milada Barcalová Konkordia Děčín 1968
Veronika Vágnerová VitaSport.cz 1973
Yveta Peterková Hromparta 1971
Ženy se psem
Bara Krombholcova Mc Metuje 1990
Eva Fialová MC Děčín 2002
Ilona Škálová Tj Sokol Maxičky 1963
Kateřina Hánová 1993
Lena Turčeková 1977
Linda Mrázková 1980
Markéta Vastlová 2005
Tereza Luštincová 1998
Valerie Rusová 2002
Vendula Rosendorfová ZKO Valkeřice 2002
Věra Rolečková 1992
Zuzana Rosendorfová ZKO Valkeřice 1992