Jarní kros na Kváďáku

,
Termín 18.4.2019 17:00
Místo Děčín – lesopark Kvádrberk - start/cíl - lavička Milenecké hlavy (GPS 50.7845189N, 14.2349889E)
Výsledky
Trať 5,4 km dva značené žluté okruhy (Vyhlídky) , povrch lesní cesty a pěšiny
Kategorie Muži do 49 let, Muži od 50 let, Muži se psem, Ženy do 39 let, Ženy od 40 let, Ženy se psem
Startovné 30,-Kč přihláška předem do 17.4.2019 15:00, na místě 50,-Kč
Přihlášky Přihlášky byly uzavřeny
Přihlášených závodníků Celkem - 63
Muži do 49 let - 28
Muži od 50 let - 6
Muži se psem - 1
Ženy do 39 let - 14
Ženy od 40 let - 8
Ženy se psem - 6
Prezentace od 16:00 v prostoru startu a cíle u lavičky Milenecké hlavy, poslední prezentace 15 minut před startem
Ceny diplomy a věcné ceny pro první tři závodníky v každé kategorii
Občerstvení v cíli čaj a sušenky
Pojištění závodníci běží na vlastní nebezpečí a náklady

Přihlášení závodníci

Muži do 49 let
Adam Miškovský SK APD Děčín 2006
Adam Musil SK APD Děčín 2008
Albert Neumann ASK Děčín 2005
Filip Cícha 2007
Jakub Nedvěd MaMiKu 1981
Jakub Zeman 1976
Jan Miškovský SK APD Děčín 2007
Jiří Diviš JWP 1977
Josef Baco 1976
Josef Cícha 1973
Josef Eliáš AK Duchcov 2008
Lukáš Pivoňka DRMONOK 1981
Lukáš Eliáš BK Běkodo Teplice 1980
Lukáš Krumpl Měď Povrly 1980
Martin Zeman 2004
Milan Šafařík CAO Děčín 1972
Miloš Hruška MHUL 1970
Miroslav Neumann ASK Děčín 1973
Miroslav Seiler HC Biolit 1976
Ondřej Baco SK APD Děčín 2007
Ota Parlesák BOHEMIA CARGO 1974
Petr Miškovský SK APD Děčín 2003
Petra Barvínková 1991
Stanislav Vobnášil Ski team DŽ 1971
Tomáš Křeček Klub Kilo 1988
Tomáš Kremla Brutal team Děčín 1977
Václav Spilka Malá Veleň 1994
Vojta Miškovský SK APD Děčín 2010
Muži od 50 let
Jaroslav Živný Konkordia Děčín 1965
Karel Klinkáček Děčín 1967
Martin Měkota DC PANELÁK STARÁK 1969
Tomáš Janík SPONA Teplice 1968
Vladimír Růžička Ústí nad Labem 1962
Zdeněk Bufka AC Česká Lípa 1957
Muži se psem
Martin Penc 1986
Ženy do 39 let
Alena Hozáková Děčín 2004
Dagmar Málková Konkordia Děčín 1993
Dagmar Musilová Jílové 1983
Jana Lapackova 1991
Jana Litovčenková 1991
Kristyna Petelova 1992
Lenka Berrouche USK Provod 1980
Lydie Zoubková Kraslice 1990
Martina Malíková KONKORDIA Děčín 1990
Michaela Sedláčková Happy Lopp team 1988
Oldřiška Pavlišová 1982
Tereza Černecká Hnízdilová Happy Lopp team 1987
Terezka Miškovská SK APD Děčín 2001
Zdeňka Matajová 1987
Ženy od 40 let
Jana Bartáková Česká Lípa 1977
Jana Bošková 1968
Jarmila Sobecká USK Provod 1977
Katarína Kučerová KONKORDIA Děčín 1963
Lucie Vlasáková 1975
Marie Živná Konkordia Děčín 1971
Martina Šestořádová HC Biolit 1976
Veronika Vágnerová VitaSport.cz 1973
Ženy se psem
Dominika Ševčíková 1992
Lena Turčeková 1977
Linda Mrázková 1980
Markéta Vastlová 2005
Tereza Luštincová 1998
Valerie Rusová 2002