Děčínský Volkswagen běh

Termín 13.4.2019 14:45
Místo Děčín – Smetanovo nábřeží (GPS 50.7797042N, 14.2080703E)
Výsledky
Trať 6 km (celkem tři dvoukilometrové okruhy v prostoru Smetanovo nábřeží, Křížová ulice, Děčínský zámek, Mariánská louka, Labská cyklostezka)
Kategorie Muži do 49 let, Muži od 50 let, Ženy do 39 let, Ženy od 40 let
Startovné nevybírá se
Přihlášky Přihlášky byly uzavřeny
Přihlášených závodníků Celkem - 98
Muži do 49 let - 55
Muži od 50 let - 7
Ženy do 39 let - 23
Ženy od 40 let - 13
Prezentace od 13:00 do 14:30 ve stanu KONKORDIA Děčín u ROGALA
Ceny diplomy a věcné ceny pro první tři závodníky v každé kategorii
Pojištění závodníci, jejich doprovod, funkcionáři a diváci se zúčastňují závodů na vlastní nebezpečí a náklady; organizační výbor doporučuje každému vlastní úrazové pojištění

Přihlášení závodníci

Muži do 49 let
Adam Miškovský SK APD Děčín 2006
Adam Musil SK APD Děčín 2008
Antonín Skála KB DDM Děčín 2007
Branislav Švirloch Biatlon Jílové 1973
Čeněk Jansa KB DDM Děčín 2006
Evžen Svěrač Ofbike.cz 1975
Ferdinand Jansa KB DDM Děčín 2004
Filip Mrkos Tenis decin 1982
Jakub Ježek SK APD Děčín 2007
Jakub Kamaryt Predator Workout Ústí n/L 1992
Jan Kysilka 1999
Jan Miškovský SK APD Děčín 2007
Jan Válka KB Jílové 1995
Jaroslav Pros Prosport 1977
Jiří Valenta Brutal team Děčín 1991
Jiří Vlček VitaSport.cz 1973
Josef Černý Hematologie MNUL 1972
Josef Novotný ASK Děčín 1979
Lukáš Krumpl Měď Povrly 1980
Lukáš Pivoňka DRMONOK 1981
Marcel Egrt K-68 1965
Marek Endler Šneci v běhu 1976
Marek Novák Není špatného počasí 1980
Marek Peterka Triade Decin 1970
Martin Devera 1975
Martin Kopejska 1997
Milan Procházka Děčín 1977
Milan Tenkrát DRMONOK 1980
Miloš Hruška MHUL 1970
Miloslav Kunt 1994
Miroslav Matěcha TJ Hvězda Trnovany 1982
Miroslav Neumann ASK Děčín 1973
Ondřej Pevný 2000
Ondřej Plechatý KB DDM Děčín 2007
Otakar Zalabák SK MP Děčín 1974
Patrik Loukotka SAC Bělá pod Bezděze 2008
Patrik Dzurojurko Turbošnek Severu 2007
Petr Kubera Pivní strejc 1979
Petr Miškovský SK APD Děčín 2003
Petr Zuda Ústí nad Labem 1984
Radek Loukotka SAC Bělá pod Bezdězem 1971
Šimon Škaloud KB DDM Děčín 2004
Stanislav Bárta Šneci Severu 1965
Stanislav Vobnášil Ski team DŽ 1971
Tomáš Richter The_Chlumec_Run 1992
Tomáš Stoklasa Není špatného počasí 1981
Tomáš Charvát Kajak Děčín 1973
Tomas Kolarik Cyklorenova Cvikov 1978
Tomáš Křeček Klub Kilo 1988
Tomáš Kučera Ofbike Scott Team 2003
Tomáš Škach KB DDM Děčín 2006
Václav Spilka Malá Veleň 1994
Vojta Miškovský SK APD Děčín 2010
Vojtěch Klopfštok 2001
Zdeněk Botek SK Betyna Kamenický Šenov 1971
Muži od 50 let
Jaroslav Řada Není špatného počasí 1968
Jaroslav Živný Konkordia Děčín 1965
Martin Měkota DC PANELÁK STARÁK 1969
Pavel Barcal Konkordia Děčín 1966
Pavel Vodicka Most 1964
Václav Dius Ústí nad Labem 1960
Zdeněk Král 1966
Ženy do 39 let
Alena Dittrichová Šneci Severu 1988
Alena Hozáková Děčín 2004
Amélie Endlerová Šneci v běhu 2008
Barbora Němečková KB DDM Děčín 2005
Dagmar Musilová Jílové 1983
Eliška Koričarová 2003
Jana Bartáková Česká Lípa 2002
Jana Litovčenková 1991
Jana Nováková Není špatného počasí 1982
Jana Schambergerová Brutal team Děčín 1980
Kateřina Jeníčková Biatlon Strakonice 1995
Kateřina Vokšayová Hematologie MNUL 1981
Lucie Tekulova 1983
Markéta Svatošová Brutal Kruhac Děčín 1990
Michaela Sedláčková Happyloop 1988
Radka Dudová The_Chlumec_Run 1993
Romana Pomichálková SK SPD Děčín 2005
Sabina Hrušková SG Jablonec 2002
Tereza Dzurojurková Šneci Severu 2010
Valerie Kozlova 1996
Veronika Prášilová 1991
Veronika Kadorová 1989
Zuzana Rusínová Happy Loop 1983
Ženy od 40 let
Alena Věrná 1976
Eva Sedláčková 1965
Gabriela Pumerová 1976
Jana Abrahamová Není špatného počasí 1975
Jana Bartáková Česká Lípa 1977
Katarína Kučerová KONKORDIA Děčín 1963
Marcela Semirádová 1978
Markéta Žáčková 1971
Martina Šestořádová Hromparta 1976
Milada Barcalová Konkordia Děčín 1968
Šárka Bártová Šneci Severu 1965
Yveta Peterková Hromparta 1971
Zdeňka Švirlochová Biatlon Jílové 1975