Děčín RunFest 2020 – Děčínský JAW.cz půlmaraton a další běhy

Termín 30.8.2020 10:00
Místo Děčín – Mariánská louka – Labská cyklostezka
Výsledky
Trať Hlavní závod Děčínský půlmaraton - Labská cyklostezka a Mariánská louka rychlý asfaltový povrch (95%) - rovina,  běh na 5 km - Labská cyklostezka a Mariánská louka (50%-50%), dětské běhy a rodinný běh - městský park na Mariánské louce.
Kategorie Chlapci, Děti, Dívky, Muži 1 (M1) 16-39 let, Muži 2 (M2) 40-59 let, Muži 3 (M3) 60 let a více, NW (Nordic Walking), Rodinný tým, Smíšené dvojice, Ženy 1 (Z1) 16-39 let, Ženy 2 (Z2) 40-59 let, Ženy 3 (Z3) 60 let a více
Startovné Startovné pro všechny on line přihlášené závodníky do 20.8.2020 12:00 s uhrazeným startovným pouze : Hlavní závod Děčínský půlmaraton 299,- Kč/ štafeta 499,- Kč (limit počtu běžců je 200),běh na 5 Km 99,-Kč (limit běžců je 100), dětské závody 40,-Kč (půjde na charitativní účely 🙂), rodinný běh - 2-4 členné tým rodiny přihlášený pod jedním jménem 120,-Kč (půjde na charitativní účely 🙂) Dále do 28.8.2020 do 12,00 nebo na místě za zvýšené startovné dle možností pořadatele (půlmaraton 500,-Kč, 5 km 300,-Kč, dětské běhy 70,-Kč, rodinný běh 200,-Kč)
Přihlášky Přihlášky byly uzavřeny
Přihlášených závodníků Celkem - 164
1500 m
Chlapci - 6
Dívky - 3
200 m
Děti - 11
5 km
Chlapci - 7
Dívky - 3
Muži 1 (M1) 16-39 let - 6
Muži 2 (M2) 40-59 let - 7
Muži 3 (M3) 60 let a více - 1
Ženy 1 (Z1) 16-39 let - 11
Ženy 2 (Z2) 40-59 let - 10
750 m
Chlapci - 2
půlmaraton
Muži 1 (M1) 16-39 let - 24
Muži 2 (M2) 40-59 let - 26
NW (Nordic Walking) - 6
Smíšené dvojice - 5
Ženy 1 (Z1) 16-39 let - 19
Ženy 2 (Z2) 40-59 let - 13
Rodinný běh
Rodinný tým - 4
Prezentace 08.30 – 12.55 hod., dle jednotlivých startů, nejpozději 20 minut před vlastním závodem ve stanu na Mariánské louce
Ceny Hlavní závod půlmaraton – ženy a muži – celkové pořadí 1.místo 1.000,-Kč, 2.místo 500,-Kč, 3.místo 300,-Kč. První tři v jednotlivých kategoriích diplom a věcné ceny od partnerů závodu. Účastnické medaile pro všechny závodníky včetně štafet (pro půlmaraton kovové + účastnické tričko)
Občerstvení Občerstvení hlavní závod – cca 5,5 km, 10.5 km, 15,5 km – voda, iontové nápoje, ovoce, v případě teplého počasí houbičky, v cíli všechny závody čaj popř. voda, sušenky a ovoce
Pojištění Závodníci běží na vlastní nebezpečí a náklady

PŘIHLÁŠKOVÝ SYSTÉM je opět otevřen !!!

ZÁVOD bude konat v náhradním termínu - neděle 30.8.2020 !!!

Přihlášeným účastníkům, kterým nabízený termín nevyhovuje, umožníme buď převod do ročníku 2021 nebo startovné vrátíme !!!

 

 

Kompletní proposice

Přihlášení závodníci

1500 m
Chlapci
Adam Musil SK APD Děčín 2008 nezaplaceno
Filip Cícha SKAPD Děčín 2007 zaplaceno
Jakub Musil SK APD Děčín 2011 nezaplaceno
Jakub Ranš Ústí nad Labem 2007 zaplaceno
Jan Chabada TJ Sokol Roudnice nad Labem 2007 zaplaceno
Matyáš Kokeš Rlba DDM 2007 zaplaceno
Dívky
Anežka Poledníková KB Staré město pod Landštejnem 2008 zaplaceno
Ellen Markalousová 2007 zaplaceno
Mariana Pintaudi 2008 zaplaceno
200 m
Děti
Anna Jeriová TJ KAJAK DĚČÍN 2018 zaplaceno
Augustýn Vávrů TJ VTŽ Chomutov 2015 nezaplaceno
Eliška Nejedlová 2016 zaplaceno
Julie Drbalova 2017 zaplaceno
Liliana Vávrů TJ VTŽ Chomutov 2019 nezaplaceno
Marek Janeček 2017 zaplaceno
Matěj Kramer 2015 nezaplaceno
Nina Sklenářová 2016 zaplaceno
Ondřej Pomichálek SK APD Děčín 2015 nezaplaceno
Sebastian Krejčí 2017 zaplaceno
Tereza Křečková 2017 zaplaceno
5 km
Chlapci
Adam Miškovský SK APD Děčín 2006 zaplaceno
Jakub Ježek SK APD Děčín 2007 zaplaceno
Jan Miškovský SK APD Děčín 2007 zaplaceno
Marek Peterka Triade Decin 2007 zaplaceno
Rostislav Gut 2008 zaplaceno
Tomáš Škach KONKORDIA Děčín 2006 zaplaceno
Vojta Miškovský SK APD Děčín 2010 zaplaceno
Dívky
Mariana Pintaudi 2008 zaplaceno
Maya Losová SKP Sever Ústí nad Labem 2006 nezaplaceno
Romana Pomichálková SK APD Děčín 2005 nezaplaceno
Muži 1 (M1) 16-39 let
Daniel Vála 2001 zaplaceno
Jakub Drbal 1991 zaplaceno
Jan Kotva MCBP 1984 zaplaceno
Václav Dius 1993 zaplaceno
Vilém Gut 2003 zaplaceno
Yudha Sutanto 1993 zaplaceno
Muži 2 (M2) 40-59 let
Jan Musil nebeští jezdci cyklo-spinn bike team sosnová 1973 nezaplaceno
Jaroslav Turek Jednotlivec 1975 zaplaceno
Jiří Masorsič Střížák 1963 nezaplaceno
Marek Peterka Triade Decin 1970 zaplaceno
Pavel Barcal Konkordia Děčín 1966 zaplaceno
Ramil Profeld 1978 zaplaceno
Tomáš Plaček ASK Děčín 1963 zaplaceno
Muži 3 (M3) 60 let a více
Václav Dius Ústí nad Labem 1960 zaplaceno
Ženy 1 (Z1) 16-39 let
Dominika Kalendová 1995 zaplaceno
Eliška Janečková Kokešová Geny z Keni 1982 zaplaceno
Iva Táborová 1984 zaplaceno
Jana Nováková Rozběháme Kamenici 1993 zaplaceno
Jana Šupková Prostě běž 1984 zaplaceno
Julie Kotvová 1981 zaplaceno
Kateřina Luňáková Geny z Keni 1993 zaplaceno
Klára Zelenková 2002 zaplaceno
Lenka Erlebachová Prostě běž 1985 zaplaceno
Miroslava Jeřábková 1994 zaplaceno
Petra Bukalová 1985 zaplaceno
Ženy 2 (Z2) 40-59 let
Gabriela Hrušková 1980 zaplaceno
Gabriela Pumerová 1976 zaplaceno
Katarína Kučerová KONKORDIA Děčín 1963 zaplaceno
Ludmila Saidlová 1976 zaplaceno
Martina Vábererová 1973 zaplaceno
Mirka Krejčová 1976 zaplaceno
Pavla Brandová 1978 zaplaceno
Petra Zárubová Benešov nad Ploučnicí 1980 zaplaceno
Renata Panenkova 1977 zaplaceno
Žaneta Veselá 1969 zaplaceno
750 m
Chlapci
Martin Ježek SK APD Děčín 2013 zaplaceno
Martin Poledník KB Staré město pod Landštejnem 2011 zaplaceno
půlmaraton
Muži 1 (M1) 16-39 let
Dan Komyšák 1989 zaplaceno
František Vacenovský 1987 zaplaceno
Jakub Sklenář VK Slavia Děčín 1983 zaplaceno
Jan Duben Atelier Přípeř Team 1985 zaplaceno
Jan Vaněk TTC Postřelná 1983 nezaplaceno
Jan Zach 1982 zaplaceno
Jiří Hasman 1982 zaplaceno
Jiří Holeček Běžci Chomutov 1986 zaplaceno
Josef Korbel 1982 zaplaceno
Josef Veverka 1995 zaplaceno
Ladislav Frisnicz Běžec + 1981 zaplaceno
Marek Frantík 1988 zaplaceno
Martin Horkulič Happy Loop 1981 zaplaceno
Martin Jůn 1989 zaplaceno
Martin Přibyl Konkordia Děčín 1993 zaplaceno
Milan Jančovič Povrlské Běhny 1982 zaplaceno
Petr Chlumský HH Smíchov 1985 zaplaceno
Petr Řezníček 1983 zaplaceno
Radek Novák #věřit RN 1991 nezaplaceno
Robin Bučo Martin 1996 zaplaceno
Tomáš Křeček Klub Kilo 1988 zaplaceno
Tomáš Rendl TJ Sokol Trója 1994 zaplaceno
Václav Spilka Malá Veleň 1994 zaplaceno
Vilém Vilikus 1994 zaplaceno
Muži 2 (M2) 40-59 let
Branislav Švirloch Biatlon Jílové 1973 zaplaceno
Dalibor Bartoš LIAZ Jablonec 1975 nezaplaceno
Jan Blažek Červený Vrch 1974 zaplaceno
Jan Lorinc Ústí nad Labem 1972 zaplaceno
Jan Staněk 1974 nezaplaceno
Jaroslav Řada Toulavé tenisky 1968 zaplaceno
Jaroslav Živný Konkordia Děčín 1965 zaplaceno
Jiří Vlček VitaSport. cz 1973 zaplaceno
Josef Baco STS Chvojkovice Brod 1976 zaplaceno
Josef Novotný ASK Děčín 1979 zaplaceno
Josef Procházka Děčín 1971 zaplaceno
Martin Konvalinka Kravaře v Čechách 1963 zaplaceno
Martin Štěch AK Bílina 1973 zaplaceno
Martin Vobnášil 1974 zaplaceno
Michal Barvínek Bosí jelito 1980 zaplaceno
Michal Vacek KONKORDIA Děčín 1974 zaplaceno
Milan Šafařík CAO Děčín 1972 zaplaceno
Miloš Hruška MHUL 1970 zaplaceno
Miloš Lambert 1969 zaplaceno
Ota Parlesák ProPar 1974 zaplaceno
Robert Dračka Holany gang 1973 zaplaceno
Stanislav Vobnášil Ski team Dolní Žleb 1971 zaplaceno
Tomáš Slavata Author 1980 zaplaceno
Vilém Gut 1970 zaplaceno
Zdeněk Jahoda BK BĚKODO TEPLICE 1977 nezaplaceno
Zdeněk Král 1966 nezaplaceno
NW (Nordic Walking)
Adam Přibyl KONKORDIA Děčín 1991 zaplaceno
Darina Maule Rozběháme Kamenici 1978 zaplaceno
Josef Jančar Dynamo Lindava 1991 zaplaceno
Miroslav Bárta KONKORDIA Děčín 1940 zaplaceno
Olga Šrámková Konkordia Děčín 1973 zaplaceno
Slávek Kolář Rozběháme Kamenici 1983 zaplaceno
Smíšené dvojice
Jindřich Poledník / Ondřej Poledník KB Staré město pod Landštejnem 2003 / 2005 zaplaceno
Jiří Kramer / Vladimíra Kramerová 1986 / 1988 zaplaceno
Marcela Semirádová / Markéta Svatošová 1978 / 1990 zaplaceno
Marie Živná / Michal Málek Konkordia Děčín 1971 / 1992 zaplaceno
Petr Watzke / Veronika Vágnerová VitaSport team 1966 / 1973 zaplaceno
Ženy 1 (Z1) 16-39 let
Alena Hozáková KONKORDIA Děčín 2004 zaplaceno
Dagmar Málková Konkordia Děčín 1993 zaplaceno
Eliška Kuhajdová 1992 zaplaceno
Ivana Vávrů TJ VTŽ Chomutov 1988 nezaplaceno
Iveta Šustová 1989 zaplaceno
Jaroslava Frisniczová Unlimited Nutri Clinic 1985 zaplaceno
Katarína Korytiaková 1994 zaplaceno
Klára Tylová 1994 zaplaceno
Marie Fejfarová 1985 zaplaceno
Martina Holanová TTC Postřelná 1985 nezaplaceno
Martina Malíková Konkordia Děčín 1990 zaplaceno
Michaela Záveská 1981 zaplaceno
Michaela Šindelářová Rozběháme Roudnici 1986 zaplaceno
Michaela Šmaterová Už tam budeem?! 1984 zaplaceno
Pavlína Slavatová 1982 zaplaceno
Petra Fridrichová Fitness by Věra 1985 zaplaceno
Saša Vaňková KOB Děčín 1985 zaplaceno
Veronika Hernychová Jílové 1982 zaplaceno
Veronika Kadorová No stress 1989 zaplaceno
Ženy 2 (Z2) 40-59 let
Alena Aksamitová Rozběháme Teplice a okolí 1973 zaplaceno
Daniela Starková 1970 zaplaceno
Eva Sedláčková 1965 zaplaceno
Jana Hájková Rozběháme Teplice 1973 zaplaceno
Jana Schambergerová Predátor workout Děčín 1980 zaplaceno
Jana Štěchová AK Bílina 1973 zaplaceno
Jitka Fílová Rozběháme Teplice a okolí 1963 zaplaceno
Jitka Lišková 1975 zaplaceno
Květuše Kšírová TJ Nučničky 1964 zaplaceno
Pavlína Laube Rozběháme Teplice 1980 zaplaceno
Rosana Zemanová Toulavé tenisky 1974 zaplaceno
Zdeňka Švirlochová Biatlon Jílové 1975 zaplaceno
Zuzana Vítková Rozběháme Most 1962 zaplaceno
Rodinný běh
Rodinný tým
Eliska Janeckova Kokesova Geni z Keni 1982 zaplaceno
Milan Ranš Ústí nad Labem 1974 zaplaceno
Tereza Šlapáková Andrea Raškovská tým zaplaceno
Tomáš Křeček Tři Křečci 1988 zaplaceno