Děčín RunFest 2020 – Děčínský JAW.cz půlmaraton a další běhy

Termín 30.8.2020 10:00
Místo Děčín – Mariánská louka – Labská cyklostezka
Trať Hlavní závod Děčínský půlmaraton - Labská cyklostezka a Mariánská louka rychlý asfaltový povrch (95%) - rovina,  běh na 5 km - Labská cyklostezka a Mariánská louka (50%-50%), dětské běhy a rodinný běh - městský park na Mariánské louce.
Kategorie Chlapci, Děti, Dívky, Muži 1 (M1) 16-39 let, Muži 2 (M2) 40-59 let, Muži 3 (M3) 60 let a více, NW (Nordic Walking), Rodinný tým, Smíšené dvojice, Ženy 1 (Z1) 16-39 let, Ženy 2 (Z2) 40-59 let, Ženy 3 (Z3) 60 let a více
Startovné Startovné pro všechny on line přihlášené závodníky s uhrazeným startovným do 20.8.2020 do 12.00 hod. pouze : Hlavní závod Děčínský půlmaraton 299,- Kč/ štafeta 499,- Kč (limit počtu běžců je 200),běh na 5 Km 99,-Kč (limit běžců je 100), dětské závody 40,-Kč (půjde na charitativní účely 🙂), rodinný běh - 2-4 členné tým rodiny přihlášený pod jedním jménem 120,-Kč (půjde na charitativní účely 🙂) Na místě za zvýšené startovné dle možností pořadatele (půlmaraton 500,-Kč, 5 km 300,-Kč, dětské běhy 70,-Kč, rodinný běh 200,-Kč)
Přihlášky
Přihlásit se online
Přihlášených závodníků Celkem - 85
1500 m
Chlapci - 2
200 m
Chlapci - 1
Děti - 1
5 km
Chlapci - 1
Muži 1 (M1) 16-39 let - 1
Muži 2 (M2) 40-59 let - 1
Ženy 1 (Z1) 16-39 let - 9
Ženy 2 (Z2) 40-59 let - 6
půlmaraton
Muži 1 (M1) 16-39 let - 19
Muži 2 (M2) 40-59 let - 12
NW (Nordic Walking) - 3
Smíšené dvojice - 2
Ženy 1 (Z1) 16-39 let - 16
Ženy 2 (Z2) 40-59 let - 9
Rodinný běh
Rodinný tým - 2
Prezentace 08.30 – 12.55 hod., dle jednotlivých startů, nejpozději 20 minut před vlastním závodem ve stanu na Mariánské louce
Ceny Hlavní závod půlmaraton – ženy a muži – celkové pořadí 1.místo 1.000,-Kč, 2.místo 500,-Kč, 3.místo 300,-Kč. První tři v jednotlivých kategoriích diplom a věcné ceny od partnerů závody. Účastnické medaile pro všechny závodníky v půlmaratonu. včetně štafet
Občerstvení Občerstvení hlavní závod – cca 5,5 km, 10.5 km, 15,5 km – voda, iontové nápoje, ovoce, v případě teplého počasí houbičky, v cíli všechny závody čaj popř. voda, sušenky a ovoce
Pojištění Závodníci běží na vlastní nebezpečí a náklady

PŘIHLÁŠKOVÝ SYSTÉM je opět otevřen !!!

ZÁVOD bude konat v náhradním termínu - neděle 30.8.2020 !!!

Přihlášeným účastníkům, kterým nabízený termín nevyhovuje, umožníme buď převod do ročníku 2021 nebo startovné vrátíme !!!

 

 

Kompletní proposice

Přihlásit se

Přihlášení závodníci

1500 m
Chlapci
Filip Cícha SKAPD Děčín 2007 zaplaceno
Jan Chabada TJ Sokol Roudnice nad Labem 2007 zaplaceno
200 m
Chlapci
Sebastian Krejčí 2017 zaplaceno
Děti
Tereza Křečková 2017 zaplaceno
5 km
Chlapci
Rostislav Gut 2008 zaplaceno
Muži 1 (M1) 16-39 let
Vilém Gut 2003 zaplaceno
Muži 2 (M2) 40-59 let
Jaroslav Turek Jednotlivec 1975 zaplaceno
Ženy 1 (Z1) 16-39 let
Dominika Kalendová 1995 zaplaceno
Iva Táborová 1984 zaplaceno
Jana Nováková Rozběháme Kamenici 1993 nezaplaceno
Jana Šupková Prostě běž 1984 zaplaceno
Julie Kotvová 1981 zaplaceno
Lenka Erlebachová Prostě běž 1985 zaplaceno
Miroslava Jeřábková 1994 zaplaceno
Petra Bukalová 1985 zaplaceno
Zdenka Slavíková 1983 zaplaceno
Ženy 2 (Z2) 40-59 let
Blanka Beránková 1978 zaplaceno
Gabriela Pumerová 1976 zaplaceno
Katarína Kučerová KONKORDIA Děčín 1963 zaplaceno
Mirka Krejčová 1976 zaplaceno
Veronika Vágnerová VitaSport.cz 1973 zaplaceno
Žaneta Veselá 1969 zaplaceno
750 m
půlmaraton
Muži 1 (M1) 16-39 let
Adam Reháček 1988 nezaplaceno
Dan Komyšák 1989 zaplaceno
František Vacenovský 1987 zaplaceno
Jakub Sklenář VK Slavia Děčín 1983 zaplaceno
Jan Zach 1982 zaplaceno
Josef Veverka 1995 zaplaceno
Ladislav Frisnicz Běžec + 1981 zaplaceno
Marek Frantík 1988 zaplaceno
Martin Bárta 1988 nezaplaceno
Martin Dufek Rozběháme Šluknovsko 1983 nezaplaceno
Martin Jůn 1989 zaplaceno
Martin Přibyl Konkordia Děčín 1993 zaplaceno
Milan Jančovič Povrlské Běhny 1982 zaplaceno
Ondřej Litresits Mimoňští Sršni 1986 nezaplaceno
Petr Chlumský HH Smíchov 1985 zaplaceno
Petr Řezníček 1983 zaplaceno
Robin Bučo Martin 1996 zaplaceno
Tomáš Křeček Klub Kilo 1988 zaplaceno
Václav Spilka Malá Veleň 1994 zaplaceno
Muži 2 (M2) 40-59 let
Jan Blažek Červený Vrch 1974 zaplaceno
Jaroslav Řada Toulavé tenisky 1968 zaplaceno
Jaroslav Živný Konkordia Děčín 1965 zaplaceno
Josef Cícha Predátor workout Děčín 1973 zaplaceno
Martin Štěch AK Bílina 1973 zaplaceno
Martin Vobnášil 1974 zaplaceno
Michal Barvínek Bosí jelito 1980 zaplaceno
Michal Vacek KONKORDIA Děčín 1974 zaplaceno
Miloš Hruška MHUL 1970 zaplaceno
Ota Parlesák ProPar 1974 zaplaceno
Stanislav Vobnášil Ski team Dolní Žleb 1971 zaplaceno
Vilém Gut 1970 zaplaceno
NW (Nordic Walking)
Adam Přibyl KONKORDIA Děčín 1991 zaplaceno
Miroslav Bárta KONKORDIA Děčín 1940 zaplaceno
Olga Šrámková Konkordia Děčín 1973 zaplaceno
Smíšené dvojice
Jiří Kramer / Vladimíra Kramerová 1986 / 1988 zaplaceno
Marcela Semirádová / Markéta Svatošová 1978 / 1990 zaplaceno
Ženy 1 (Z1) 16-39 let
Alena Hozáková KONKORDIA Děčín 2004 zaplaceno
Dagmar Málková Konkordia Děčín 1993 zaplaceno
Eliška Kuhajdová 1992 zaplaceno
Iveta Šustová 1989 zaplaceno
Jaroslava Frisniczová Unlimited Nutri Clinic 1985 zaplaceno
Katarína Korytiaková 1994 zaplaceno
Klára Tylová 1994 zaplaceno
Lucie Procházková ProPar 1985 zaplaceno
Martina Malíková Konkordia Děčín 1990 zaplaceno
Michaela Záveská 1981 zaplaceno
Michaela Šindelářová Rozběháme Roudnici 1986 zaplaceno
Michaela Šmaterová Už tam budeem?! 1984 zaplaceno
Petra Fridrichová Fitness by Věra 1985 zaplaceno
Saša Vaňková KOB Děčín 1985 zaplaceno
Veronika Hernychová Jílové 1982 zaplaceno
Veronika Kadorová 1989 zaplaceno
Ženy 2 (Z2) 40-59 let
Alena Aksamitová Rozběháme Teplice a okolí 1973 zaplaceno
Daniela Starková 1970 zaplaceno
Eva Sedláčková 1965 zaplaceno
Jana Hájková Rozběháme Teplice 1973 zaplaceno
Jana Štěchová AK Bílina 1973 zaplaceno
Květuše Kšírová TJ Nučničky 1964 zaplaceno
Pavlína Laube Rozběháme Teplice 1980 zaplaceno
Rosana Zemanová Toulavé tenisky 1974 zaplaceno
Zuzana Vítková Rozběháme Most 1962 zaplaceno
Rodinný běh
Rodinný tým
Tereza Šlapáková Andrea Raškovská tým zaplaceno
Tomáš Křeček Tři Křečci 1988 zaplaceno