Děčín RunFest 2020 – Děčínský JAW.cz půlmaraton a další běhy

Termín 18.4.2020 10:00
Místo Děčín – Mariánská louka – Labská cyklostezka
Trať Hlavní závod Děčínský půlmaraton - Labská cyklostezka a Mariánská louka rychlý asfaltový povrch (95%) - rovina,  běh na 5 km - Labská cyklostezka a Mariánská louka (50%-50%), dětské běhy a rodinný běh - městský park na Mariánské louce.
Kategorie Chlapci, Děti, Dívky, Muži 1 (M1) 16-39 let, Muži 2 (M2) 40-59 let, Muži 3 (M3) 60 let a více, Rodinný tým, Smíšené dvojice, Ženy 1 (Z1) 16-39 let, Ženy 2 (Z2) 40-59 let, Ženy 3 (Z3) 60 let a více
Startovné Startovné pro všechny on line přihlášené závodníky s uhrazeným startovným do 16.4.2020 do 12.00 hod. pouze : Hlavní závod Děčínský půlmaraton 299,- Kč (limit počtu běžců je 200),běh na 5 Km 99,-Kč (limit běžců je 100), dětské závody 40,-Kč (půjde na charitativní účely 🙂), rodinný běh - 2-4 členné tým rodiny přihlášený pod jedním jménem 120,-Kč (půjde na charitativní účely 🙂) Na místě za zvýšené startovné dle možností pořadatele (půlmaraton 500,-Kč, 5 km 300,-Kč, dětské běhy 70,-Kč, rodinný běh 200,-Kč)
Přihlášky
Přihlásit se online
Přihlášených závodníků Celkem - 30
5 km
Muži 2 (M2) 40-59 let - 1
Ženy 1 (Z1) 16-39 let - 6
Ženy 2 (Z2) 40-59 let - 3
půlmaraton
Muži 1 (M1) 16-39 let - 8
Muži 2 (M2) 40-59 let - 4
Ženy 1 (Z1) 16-39 let - 6
Ženy 2 (Z2) 40-59 let - 1
Rodinný běh
Rodinný tým - 1
Prezentace 08.30 – 12.55 hod., dle jednotlivých startů, nejpozději 20 minut před vlastním závodem ve stanu na Mariánské louce
Ceny Hlavní závod půlmaraton – ženy a muži – celkové pořadí 1.místo 1.000,-Kč, 2.místo 500,-Kč, 3.místo 300,-Kč. První tři v jednotlivých kategoriích diplom a věcné ceny od partnerů závody. Účastnické medaile pro všechny závodníky v půlmaratonu.
Občerstvení Občerstvení hlavní závod – cca 5,5 km, 10.5 km, 15,5 km – voda, iontové nápoje, ovoce, v případě teplého počasí houbičky, v cíli všechny závody čaj popř. voda, sušenky a ovoce
Pojištění Závodníci běží na vlastní nebezpečí a náklady

Podrobnosti se připravují

Přihlásit se

Přihlášení závodníci

1500 m
200 m
5 km
Muži 2 (M2) 40-59 let
Jaroslav Turek Jednotlivec 1975 zaplaceno
Ženy 1 (Z1) 16-39 let
Dominika Kalendová 1995 nezaplaceno
Iva Táborová 1984 zaplaceno
Julie Kotvová 1981 zaplaceno
Miroslava Jeřábková 1994 zaplaceno
Petra Bukalová 1985 zaplaceno
Zdenka Slavíková 1983 zaplaceno
Ženy 2 (Z2) 40-59 let
Blanka Beránková 1978 zaplaceno
Gabriela Pumerová 1976 nezaplaceno
Veronika Vágnerová VitaSport.cz 1973 zaplaceno
750 m
půlmaraton
Muži 1 (M1) 16-39 let
Dan Komyšák 1989 zaplaceno
Josef Veverka 1995 zaplaceno
Ladislav Frisnicz Běžec + 1981 zaplaceno
Marek Frantík 1988 zaplaceno
Martin Dufek Rozběháme Šluknovsko 1983 nezaplaceno
Milan Jančovič Povrlské Běhny 1982 zaplaceno
Štěpán Bohos Hubenej 1989 zaplaceno
Zdeněk Horáček CK Kolokrám 1983 zaplaceno
Muži 2 (M2) 40-59 let
Jaroslav Řada Toulavé tenisky 1968 zaplaceno
Jaroslav Živný Konkordia Děčín 1965 zaplaceno
Michal Barvínek Bosí jelito 1980 zaplaceno
Ota Parlesák ProPar 1974 zaplaceno
Ženy 1 (Z1) 16-39 let
Jaroslava Frisniczová Unlimited Nutri Clinic 1985 zaplaceno
Klára Tylová 1994 zaplaceno
Lucie Procházková ProPar 1985 zaplaceno
Petra Fridrichová Fitness by Věra 1985 zaplaceno
Saša Vaňková KOB Děčín 1985 zaplaceno
Tereza Rudová 1990 zaplaceno
Ženy 2 (Z2) 40-59 let
Rosana Zemanová Toulavé tenisky 1974 zaplaceno
Rodinný běh
Rodinný tým
Tereza Šlapáková Andrea Raškovská tým zaplaceno