Bludičkový běh na cyklostezce – alternativní nový termín

,
Termín 24.3.2021 20:00
Místo Děčín - Labská cyklostezka - start/cíl - prezentace před loděnicí Kajak Děčín (GPS 50.7707978N, 14.2119756E)
Trať 4,6 km po cyklostezce na otočku k zahradnictví HIT FLORA v Křešicích a zpět, povrch asfalt, dlažba
Kategorie Muži do 49 let, Muži od 50 let, Ženy do 39 let, Ženy od 40 let
Startovné 30,-Kč přihláška předem do 23.3.2021 15:00, na místě 50,-Kč. Úhrada startovného i z on-line přihlášek až na místě.
Přihlášených závodníků Celkem - 61
Muži do 49 let - 23
Muži od 50 let - 9
Ženy do 39 let - 16
Ženy od 40 let - 13
Přihlášky
Přihlásit se online
Prezentace od 17:00 v prostoru startu a cíle u hřiště Kajak Děčín, poslední prezentace 15 minut před startem
Ceny diplomy a věcné ceny pro první tři závodníky v každé kategorii
Občerstvení v cíli čaj a sušenky
Pojištění závodníci běží na vlastní nebezpečí a náklady
Ahoj všem, situace je jaká je.
Aktuálně nám PES nedovolí nic legálně a v únoru není moc reálné, že se to změní.
Nastavujeme následující postup realizace akce v závislosti na změně termínu, času a omezení.
Druhý termín posouváme o 5 týdnů na 24.března 20.00 ( vzhledem k časovému posunu bychom chtěli dodržet statut Bludičkového běhu za tmy).
Soutěž v hromadném režimu se bude konat při stavu opatření PES 3, v případě stavu vyšším přichází v úvahu nejprve varianta individuálních bezdotykových startů s RFID čipy na startovních číslech, které zůstávají účastníkům i pro další soutěže v omezujícím režimu, popř. tradiční virtuální varianta vícedenního bloku s ověřováním dle různých běžeckých aplikací.
Aktuálně se tedy posouvá termín na 24.3 2021 20:00

 

 

KAPACITA závodu maximálně 200 závodníků !!!

DOPORUČENÍ :  Vezměte si s sebou čelovku !!!

Přihlásit se

Přihlášení závodníci

Muži do 49 let
Adam Miškovský SK APD Děčín 2006
Albert Neumann ASK Děčín 2005
Branislav Švirloch Biatlon Jílové 1973
Dominik Dubec Crossfit Děčín 1990
Jakub Ježek SK APD Děčín 2007
Jan Blažek Červený vrch 1974
Jenda Miškovský SK APD Děčín 2007
Lukáš Eliáš BK Běkodo Teplice 1980
Michal Huk Crossfit Děčín 1988
Michal Vacek KONKORDIA Děčín 1974
Miroslav Neumann ASK Děčín 1973
Ondřej Panák 1991
Pavel Budín #neseddoma 1993
Petr Řezníček 1983
Petr Škála Crossfit Děčín 1985
Sergiu Matico 2003
Tomáš Křeček TT Klub Kilo 1988
Tomáš Škach KONKORDIA Děčín 2006
Václav Sedláček Konkordia Děčín 2008
Václav Šlechta Olešnice 1998
Václav Spilka Malá Veleň 1994
Vilém Zábranský Aussig - Praha 1979
Vojtík Miškovský SK APD Děčín 2010
Muži od 50 let
Bretislav Kalvoda munro sprint Cvikov 1955
Ivan Merkl Adventní běhání 1968
Jaroslav Řada Predator workout Děčín 1968
Libor Bašus 1965
Martin Měkota DC PANELÁK STARÁK 1969
Martin Volavka 1990
Miloš Hruška MHUL 1970
Pavel Barcal Konkordia Děčín 1966
Petr Watzke VitaSport team / Teplice 1966
Ženy do 39 let
Alžběta Blažková Plavecký klub Děčín 2009
Daniela Světelská 1983
Denisa Švirlochová Biatlon Jílové 2001
Ivana Vávrů TJ VTŽ Chomutov 1988
Jana Nováková Rozběháme Kamenici 1993
Kristýna Hůlová Crossfit Děčín 1992
Lucie Kleinová 2004
Marcela Kašová CrossFit Děčín 1983
Mariana Pintaudi ASK Děčín 2008
Michaela Záveská 1982
Oldřiška Pavlišová Predátor Workout Děčín 1982
Romana Pomichálková SK APD Děčín 2005
Věra Švirlochová Biatlon Jílové 2004
Veronika Hernychová Jílové 1982
Veronika Řezníčková 1982
Zdeňka Černíková 1984
Ženy od 40 let
Alena Švihlíková Brutal Gym 1980
Anna Němcová Lysečinteam 1978
Dana Jeřábková BRUTAL GYM Jílové 1976
Ivana Bašusová Adventní běhání 1964
Jana Hlavacká Adventní běhání 1971
Jitka Nováková 1975
Katarína Kučerová KONKORDIA Děčín 1963
Květoslava Bartošová Kůže-Bartoš 1965
Olga Rážová 1976
Petra Panákova Prostě běž- Děčín 1967
Petra Zárubová Benešov nad Ploučnicí 1980
Terezie Marková Mamča Terča 1976
Zdeňka Švirlochová Biatlon Jílové 1975