Bludičkový běh na cyklostezce

,
Termín 12.2.2020 18:00
Místo Děčín - Labská cyklostezka - start/cíl - prezentace před loděnicí Kajak Děčín (GPS 50.7707978N, 14.2119756E)
Výsledky
Trať 4,6 km po cyklostezce na otočku k zahradnictví HIT FLORA v Křešicích a zpět, povrch asfalt, dlažba
Kategorie Muži do 49 let, Muži od 50 let, Ženy do 39 let, Ženy od 40 let
Startovné 30,-Kč přihláška předem do 11.2.2020 15:00, na místě 50,-Kč
Přihlášky Přihlášky byly uzavřeny
Přihlášených závodníků Celkem - 126
Muži do 49 let - 51
Muži od 50 let - 17
Ženy do 39 let - 27
Ženy od 40 let - 31
Prezentace od 17:00 v prostoru startu a cíle u hřiště Kajak Děčín, poslední prezentace 15 minut před startem
Ceny diplomy a věcné ceny pro první tři závodníky v každé kategorii
Občerstvení v cíli čaj a sušenky
Pojištění závodníci běží na vlastní nebezpečí a náklady

DOPORUČENÍ :  Vezměte si s sebou čelovku !!!

 

Přihlášení závodníci

Muži do 49 let
Adam Musil SK APD Děčín 2008
Adam Miškovský SK APD Děčín 2006
Albert Neumann ASK DĚČÍN 2005
Filip Cícha 2007
Jakub Musil SK APD Děčín 2011
Jakub Ježek SK APD Děčín 2007
Jakub Kopiar 1992
Jan Blažek Červený Vrch 1974
Jan Karko AC Česká Lípa 1992
Jan Kotva Triade Děčín 1984
Jan Litovčenko 1994
Jan Majer 2002
Jan Miškovský SK APD Děčín 2007
Jiří Vlček VitaSport.cz 1973
Jiří Havránek BikeroRun Bynov 1987
Jiří Kramer 1986
Josef Baco 1976
Josef Černý Český Červený Kříž UL 1972
Josef Cícha Falco Děčín 1973
Josef Novotný ASK Děčín 1979
Ladislav Vetešník Jiskra Nový bor 1982
Lukáš Eliáš BK Běkodo Teplice 1980
Lukáš Krumpl Měď Povrly a.s. 1980
Marek Kučera Tatranská strela 1994
Martin Horkulič Happy Loop 1981
Martin Přibyl KONKORDIA Děčín 1993
Michal Vacek KONKORDIA Děčín 1974
Milan Šafařík CAO Děčín 1972
Milan Tenkrát Drmonok 1980
Miloslav Kolář Rozběháme Kamenici 1983
Miroslav Neumann ASK DĚČÍN 1973
Miroslav Pova 1977
Miroslav Seiler HC Biolit 1976
Ondřej Baco SK APD Děčín 2007
Ota Parlesák ProPar 1974
Pavel Brož Predator Workout Dečín 1990
Pavel Kužel Děčín 1984
Pavel Vokůrka HC Biolit 1975
Ronald Honz Triade Děčín 1989
Sergiu Matico ASK DĚČÍN 2003
Stanislav Vobnášil SKI team Dolní Žleb 1971
Tomáš Brabec Nový Bor 1971
Tomáš Křeček Klub Kilo 1988
Tomáš Kremla Predator workout Děčín 1977
Tomáš Vlasák Drmonok 1980
Václav Šlechta Olešnice 1998
Václav Spilka Malá Veleň 1994
Vilém Zábranský Aussig - Praha 1979
Vojta Miškovský SK APD Děčín 2010
Zdeněk Jahoda BK BĚKODO TEPLICE 1977
Zdeněk Slavík 1973
Muži od 50 let
Břetislav Kalvoda Munro sprint Cvikov 1955
Dušan Oslej Už tam budeeem?! 1968
Jaroslav Živný KONKORDIA Děčín 1965
Jiří Prášek ofbike scott team 1968
Josef Vlk ASK Děčín 1958
Karel Klinkáček Crossfit Děčín 1967
Libor Bašus 1965
Marek Peterka Triade Decin 1970
Martin Měkota DC PANELÁK STARÁK 1969
Martin Stránský 1968
Miloš Hruška MHUL 1970
Miroslav Hrouda 1963
Pavel Barcal KONKORDIA Děčín 1966
Petr Watzke VitaSport.cz / Teplice 1966
Tomáš Plaček ASK Děčín 1963
Vladislav Bartoš Kůže - Bartoš 1963
Zdeněk Bufka AC Česká Lípa 1957
Ženy do 39 let
Adéla Majerová 2003
Alena Hozáková KONKORDIA Děčín 2004
Alžběta Blažková Plavecký klub Děčín 2009
Amálie Vlasáková 2008
Dagmar Musilová Jílové 1983
Dana Dvořáková 1985
Dominika Kalendová MCBP 1995
Eliška Lajblová 2001
Hana Rážová 2007
Iva Táborová MCBP 1984
Jana Litovčenková Xxx 1991
Jana Nováková Rozběháme Kamenici 1993
Julie Kotvová MCBP 1981
Kateřina Vokšayová Český Červený Kříž UL 1981
Květa Povová Huntířovský běhny 1981
Markéta Svatošová Predator Workout Děčín 1990
Marta Tenkrátová Huntířovský běhny 1981
Martina Malíková KONKORDIA Děčín 1990
Michaela Záveská 1981
Michaela Šmaterová Už tam budeem?! 1984
Nela Votápková 1985
Oldřiška Pavlišová Predator Workout Děčín 1982
Petra Bukalová MCBP 1985
Romana Pomichálková SK APD děčín 2005
Štěpánka Pavlišová Predator Workout Děčín 2004
Veronika Hernychová Jílové 1982
Zdenka Benčíková Predator Workout Děčín 1994
Ženy od 40 let
Daniela Starková Šneci v běhu 1970
Gabriela Kalendová MCBP 1976
Ivana Bašusová 1964
Jana Bartáková Česká Lípa 1977
Jana Cepoušková hematologie UL 1970
Jana Patočková hematologie UL 1972
Jarmila Sobecká USK Provod 1977
Jitka Oslejová Už tam budeeem?! 1967
Katarína Kučerová KONKORDIA Děčín 1963
Kateřina Majerová 1979
Kateřina Šoltysová Hromparta 1976
Květoslava Bartošová Kůže - Bartoš 1965
Lenka Pacholíková Už tam budeeem?! 1971
Linda Jirásková Hromparta 1979
Linda Mrázková Děčín 1980
Lucie Vlasáková 1975
Marcela Semirádová 1978
Martina Ďásková Happy Loop 1973
Martina Šestořádová Hromparta 1976
Michaela Ježková 1977
Milada Barcalová KONKORDIA Děčín 1968
Olga Rážová 1976
Oxana Matico 1978
Petra Zárubová 1980
Šárka Bártová Šnek Severu 1965
Simona Cíchová Falco Děčín 1979
Veronika Soukupová Rozběháme Kamenici 1980
Veronika Vágnerová VitaSport.cz 1973
Yveta Peterková Hromparta 1971
Zdeňka Švirlochová Biatlon Jílové 1975
Zuzana Vítková Rozběháme Most 1962