Bludičkový běh na cyklostezce

,
Termín 13.2.2019 18:00
Místo Děčín - Labská cyklostezka - start/cíl - prezentace před loděnicí Kajak Děčín (GPS 50.7707978N, 14.2119756E)
Výsledky
Trať 4,6 km po cyklostezce na otočku k zahradnictví HIT FLORA v Křešicích a zpět, povrch asfalt, dlažba
Kategorie Muži do 49 let, Muži od 50 let, Ženy do 39 let, Ženy od 40 let
Startovné 30,-Kč přihláška předem do 12.2.2019 15:00, na místě 50,-Kč
Přihlášky Přihlášky byly uzavřeny
Prezentace od 17:00 v prostoru startu a cíle u hřiště Kajak Děčín, poslední prezentace 15 minut před startem
Ceny diplomy a věcné ceny pro první tři závodníky v každé kategorii
Občerstvení v cíli čaj a sušenky
Pojištění závodníci běží na vlastní nebezpečí a náklady

DOPORUČENÍ :  Vezměte si s sebou čelovku !!!

 

Přihlášení závodníci

Muži do 49 let
Aleš Abraham 2003
Branislav Švirloch biatlon Jílové 1973
Drahomír Koudelka Meixner Consulting 1971
Jakub Ježek SK APD Děčín 2007
Jan Blažek Červený Vrch 1974
Jan Karko AC Česká Lípa 1992
Ján Lorinc Ústí nad Labem 1972
Jan Majer 2002
Jiří Valenta Brutal team Děčín 1991
Jiří Vlček VitaSport.cz 1973
Josef Černý Hematologie ÚL 1972
Josef Eliáš AK Duchcov 2008
Josef Kafka Team RaidLight 1983
Ladislav Vojtěchovský VitaSport.cz 1980
Lukáš Eliáš BK Běkodo Teplice 1980
Lukas Pivonka DRMONOK 1981
Marek Novák 1980
Marek Peterka Triade Decin 1970
Martin Devera 1975
Martin Přibyl KONKORDIA Děčín 1993
Michal Kolář Krav Maga Děčín 1987
Miloš Hruška VĚTRUŠE UL 1970
Miroslav Hnízdo CK Verneřice 1986
Miroslav Seiler HC Biolit 1976
Ondřej Litresits Hornettlon.cz 1986
Petr Miškovský SK APD Děčín 2003
Petr Zuda Ústí nad Labem 1984
Roman Keznikl CK Verneřice 1983
Roman Pomichálek 1973
Tomáš Křeček Klub Kilo 1988
Tomáš Kremla Brutal team Děčín 1977
Vilem Zabransky Aussig - Praha 1979
Vojta Miškovský SK APD Děčín 2010
Vojtěch Mareš Děčín 1971
Zdeněk Právec 1979
Muži od 50 let
Jaroslav Řada 1968
Jaroslav Živný Konkordia Děčín 1965
Josef Vlk ASK Děčín 1958
Martin Měkota DC PANELÁK STARÁK 1969
Tomáš Plaček ASK Děčín 1963
Zdeněk Bufka AC Česká Lípa 1957
Ženy do 39 let
Adéla Házová KAJAK Děčín 2002
Adéla Majerová 2003
Alena Charvátová KAJAK Děčín 1982
Alena Hozáková Děčín 2004
Dáša Musilová Musilová Jílové 1983
Eliška Turpišová 1993
Jana Litovčenková 1991
Jana Nováková 1982
Jana Ptáčková Už tam budeeem?! 1980
Kateřina Vokounová 1981
Kateřina Vokšayová Hematologie ÚL 1981
Kristýna Havlová KAJAK Děčín 2001
Lenka Berrouche USK Provod 1980
Lenka Hrochová KAJAK Děčín 1981
Lenka Sikorová Musher klub JCC 1986
Lucie Křenková 1985
Markéta Krišková 1990
Martina Malíková KONKORDIA Děčín 1990
Michaela Kršová Happy Loop 1990
Oldřiška Pavlišová 1982
Romana Pomichálková SK APD Děčín 2005
Terezka Miškovská SK APD Děčín 2001
Veronika Řezníčková 1982
Zdenka Benčíková Brutal team Děčín 1994
Zdeňka Matajová 1987
Ženy od 40 let
Erika Přibylová KONKORDIA Děčín 1966
Jana Abrahamová 1975
Jana Bošková 1968
Jarmila Sobecká USK Provod Ústí nad Labem 1977
Kamila Balejová Rozběháme Kamenici 1979
Katarína Kučerová KONKORDIA Děčín 1963
Kateřina Majerová 1979
Kateřina Šoltysová Hromparta 1976
Květoslava Bartošová Kůže-Bartoš 1965
Linda Jirásková Hromparta 1979
Lucie Vlasáková 1975
Marie Živná Konkordia Děčín 1971
Markéta Procházková 1974
Martina Ďásková Happy Loop 1973
Martina Šestořádová Hromparta 1976
Michaela Ježková 1977
Olga Rážová 1976
Petra Panakova 1967
Rosana Zemanová 1974
Veronika Vágnerová VitaSport.cz 1973
Yveta Peterkova Hromparta 1971
Zdeňka Švirlochová biatlon Jílové 1975