Běh u Červeného vrchu

,
Termín 29.8.2019 18:00
Místo Děčín - Jalůvčí, křižovatka ulic Luční a Pod Úvozem (GPS 50.7893769N, 14.1851428E)
Výsledky
Trať 7,2 km , dva lesní okruhy po hřebeni pod Červeným vrchem na Jalůvčí
Kategorie Muži - místní, Muži do 49 let, Muži od 50 let, Ženy - místní, Ženy do 39 let, Ženy od 40 let
Startovné 30,-Kč přihláška předem do 28.8.2019 15:00, na místě 50,-Kč
Přihlášky Přihlášky byly uzavřeny
Přihlášených závodníků Celkem - 55
Muži - místní - 5
Muži do 49 let - 16
Muži od 50 let - 7
Ženy - místní - 6
Ženy do 39 let - 10
Ženy od 40 let - 11
Prezentace od 17:00 v prostoru startu a cíle, křižovatka ulic Luční a Pod Úvozem, poslední prezentace 15 minut před startem
Ceny diplomy a věcné ceny pro první tři závodníky v každé kategorii
Občerstvení v cíli čaj a sušenky
Pojištění závodníci běží na vlastní nebezpečí a náklady

Premiérový závod MODRÉ STUHY 2019 (dvojnásobný koeficient) !!!

Vypsány dvě kategorie pro místní z Jalůvčí - jeden okruh 3,6 km !!!

Přihlášení závodníci

Muži - místní
Jaroslav Maršálek 1975
Jonáš Kostkuba 2003
Martin Mrázek 1989
Milan Župa 1989
Miroslav Kostkuba T.J. Sokol Jalůvčí 1969
Muži do 49 let
Adam Musil SK APD Děčín 2008
Adam Miškovský SK APD Děčín 2006
Filip Cícha SKAPD 2007
Jan Miškovský SK APD Děčín 2007
Jiří Havránek BikeroRun Bynov 1987
Jiri Taus 1989
Josef Cícha Brutal team Děčín 1973
Josef Novotný ASK Děčín 1979
Ladislav Vojtěchovský VitaSport.cz 1980
Lukáš Eliáš BK Běkodo Teplice 1980
Miloš Hruška MHUL 1970
Miroslav Seiler Hc Biolit 1976
Petr Miškovský SK APD Děčín 2003
STANISLAV Vobnasil SKI TEAM DOLNI ZLEB 1971
Václav Spilka Malá Veleň 1994
Vojta Miškovský SK APD Děčín 2010
Muži od 50 let
Jaroslav Živný Konkordia Děčín 1965
Josef Vlk ASK Děčín 1958
Martin Měkota DC PANELÁK STARÁK 1969
Miroslav Hrouda 1963
Pavel Barcal Konkordia Děčín 1966
Tomáš Janík SPONA Teplice 1968
Tomáš Plaček ASK Děčín 1963
Ženy - místní
Anežka Kostkubová 2004
Elena Maršálková 2003
Jana Hujova 1972
Jitka Jirušová Fajjn aerobik 1973
Martina Maršálková 1971
Vladimíra Mrázková 1986
Ženy do 39 let
Alena Hozáková KONKORDIA Děčín 2004
Jana Lapackova 1991
Jana Litovčenková 1991
Kristyna Petelova 1992
Lenka Berrouche USK Provod 1980
Lenka Sikorová Musher klub JCC 1986
Linda Mrázková 1980
Michaela Záveská 1981
Simona Cíchová 1979
Terezka Miškovská SK APD Děčín 2001
Ženy od 40 let
Jana Bartáková Česká Lípa 1977
Jarmila Sobecká USK Provod ÚL 1977
Katarína Kučerová KONKORDIA Děčín 1963
Květoslava Bartošová Kůže-Bartoš 1965
Martina Šestořádová Hromparta 1976
Milada Barcalová Konkordia Děčín 1968
Monika Matejkova ————- 1965
Olga Rážová 1976
Renata Prokopová Ludvíkovice 1968
Veronika Vágnerová VitaSport.cz 1973
Yveta Peterková Hromparta 1971