Běh na Chlum

Termín 24.11.2019 11:00
Místo Děčín - Křešice před hasičskou zbrojnicí v Děčíně - Křešicích (GPS 50.7518192N, 14.2006406E)
Trať hlavní závod cca 8 km nahoru k rozhledně na Chlumu a zpět, převýšení 370m, povrch střídavě lesní cesty a asfalt, dětské tratě od 100m po asfaltových cestách
Kategorie Děti do 3 let, Děti do 5 let, Dorostenci, Dorostenky, Junioři, Juniorky, Mladší žáci, Mladší žákyně, Muži do 39 let, Muži do 49 let, Muži do 59 let, Muži do 69 let, Muži veteráni, Starší žáci, Starší žákyně, Žáci do 11 let, Žáci do 7 let, Žáci do 9 let, Žákyně do 11 let, Žákyně do 7 let, Žákyně do 9 let, Ženy do 39 let, Ženy do 59 let, Ženy veteránky
Startovné dospělí 100,-Kč, mládež 70,-Kč, dětské kategorie ZDARMA, pro přihlášky on-line do 22.11.2019 15:00 - dospělí 70,-Kč, mládež 50,-Kč
Přihlášky
Přihlásit se online
Přihlášených závodníků Celkem - 14
Děti do 3 let - 2
Děti do 5 let - 0
Dorostenci - 0
Dorostenky - 0
Junioři - 0
Juniorky - 0
Mladší žáci - 0
Mladší žákyně - 1
Muži do 39 let - 3
Muži do 49 let - 1
Muži do 59 let - 2
Muži do 69 let - 0
Muži veteráni - 0
Starší žáci - 0
Starší žákyně - 0
Žáci do 11 let - 1
Žáci do 7 let - 0
Žáci do 9 let - 0
Žákyně do 11 let - 0
Žákyně do 7 let - 0
Žákyně do 9 let - 0
Ženy do 39 let - 0
Ženy do 59 let - 4
Ženy veteránky - 0
Prezentace od 08.30 v hasičské zbrojnici v Děčíně - Křešicích, poslední prezentace 30 minut před startem kategorie
Ceny diplomy a věcné ceny pro první tři závodníky v každé kategorii
Občerstvení zajištěno v cíli pro všechny závodníky (čaj, sušenky, polévka, chléb se sádlem nebo marmeládou)
Pojištění závodníci, jejich doprovod, funkcionáři a diváci se zúčastňují závodů na vlastní nebezpečí a náklady; organizační výbor doporučuje každému vlastní úrazové pojištění

Přihlásit se

Přihlášení závodníci

Děti do 3 let
Sofie Rosáková 2018
Valerie Řehánková 2017
Mladší žákyně
Adéla Řehánková ASK Děčín 2006
Muži do 39 let
Ondřej Litresits Jednota 1987
Petr Kadora HIRO Team 1985
Tomáš Křeček Klub Kilo 1988
Muži do 49 let
Miloš Hruška MHUL 1970
Muži do 59 let
Pavel Barcal Konkordia Děčín 1966
Vladimír Srachta Kv Cvikov 1960
Žáci do 11 let
Filip Kučera FAPV 2009
Ženy do 59 let
Katarína Kučerová KONKORDIA Děčín 1963
Milada Barcalová Konkordia Děčín 1968
Václava Suchá 1979
Veronika Vágnerová VitaSport.cz 1973