Běh na Chlum

Termín 24.11.2019 11:00
Místo Děčín - Křešice před hasičskou zbrojnicí v Děčíně - Křešicích (GPS 50.7518192N, 14.2006406E)
Trať hlavní závod cca 8 km nahoru k rozhledně na Chlumu a zpět, převýšení 370m, povrch střídavě lesní cesty a asfalt, dětské tratě od 100m po asfaltových cestách
Kategorie Děti do 3 let, Děti do 5 let, Dorostenci, Dorostenky, Junioři, Juniorky, Mladší žáci, Mladší žákyně, Muži do 39 let, Muži do 49 let, Muži do 59 let, Muži do 69 let, Muži veteráni, Starší žáci, Starší žákyně, Žáci do 11 let, Žáci do 7 let, Žáci do 9 let, Žákyně do 11 let, Žákyně do 7 let, Žákyně do 9 let, Ženy do 39 let, Ženy do 59 let, Ženy veteránky
Startovné dospělí 100,-Kč, mládež 70,-Kč, dětské kategorie ZDARMA, pro přihlášky on-line do 22.11.2019 15:00 - dospělí 70,-Kč, mládež 50,-Kč
Přihlášky
Přihlásit se online
Přihlášených závodníků Celkem - 93
Děti do 3 let - 5
Děti do 5 let - 5
Dorostenci - 1
Dorostenky - 2
Junioři - 0
Juniorky - 3
Mladší žáci - 4
Mladší žákyně - 2
Muži do 39 let - 8
Muži do 49 let - 9
Muži do 59 let - 8
Muži do 69 let - 4
Muži veteráni - 0
Starší žáci - 2
Starší žákyně - 3
Žáci do 11 let - 5
Žáci do 7 let - 0
Žáci do 9 let - 4
Žákyně do 11 let - 4
Žákyně do 7 let - 2
Žákyně do 9 let - 3
Ženy do 39 let - 7
Ženy do 59 let - 11
Ženy veteránky - 1
Prezentace od 08.30 v hasičské zbrojnici v Děčíně - Křešicích, poslední prezentace 30 minut před startem kategorie
Ceny diplomy a věcné ceny pro první tři závodníky v každé kategorii
Občerstvení zajištěno v cíli pro všechny závodníky (čaj, sušenky, polévka, chléb se sádlem nebo marmeládou)
Pojištění závodníci, jejich doprovod, funkcionáři a diváci se zúčastňují závodů na vlastní nebezpečí a náklady; organizační výbor doporučuje každému vlastní úrazové pojištění

Proposice ke stažení zde

Přihlásit se

Přihlášení závodníci

Děti do 3 let
Aneta Havlová KOB Děčín 2017
Jakub Horak 2018
Olabanji Ogunwale 2018
Sofie Rosáková 2018
Valerie Řehánková 2017
Děti do 5 let
David Hakl SK APD Děčín 2014
Jáchym Kříž SK APD Děčín 2014
Johana Horáková SK APD Děčín 2015
Johanka Konrádová ASK Děčín 2014
Petr Kováč SK APD Děčín 2015
Dorostenci
Jan Hřích AC TEPO Kladno 2003
Dorostenky
Alena Hozáková KONKORDIA Děčín 2004
Veronika Vávrová AC TEPO Kladno 2006
Juniorky
Eliška Zahrádková AC TEPO Kladno 2003
Venuše Bucharová 2004
Veronika Bendová 2005
Mladší žáci
Adam Miškovský SK APD Děčín 2006
Denis Chvojka Konkordia Děčín 2010
Jakub Ježek SK APD Děčín 2007
Jan Miškovský SK APD Děčín 2007
Mladší žákyně
Adéla Řehánková ASK Děčín 2006
Jarmila Nováková Tri club Česká Lípa 2007
Muži do 39 let
Jiří Marek SPONA Teplice 1981
Ladislav Vetešník Ski Polevsko 1982
Lukáš Eliáš BK Běkodo Teplice 1980
Ondřej Litresits Jednota 1987
Petr Kadora HIRO Team 1985
Petr Zuda Ústí nad Labem 1984
Tomáš Křeček Klub Kilo 1988
Václav Spilka Malá Veleň 1994
Muži do 49 let
Jiří Vlček VitaSport. cz 1973
Josef Cícha Falco Děčín 1973
Josef Novotný ASK Děčín 1979
Karel Valenta Běžecký kroužek Varnsdorf 1974
Milan Šafařík CAO Děčín 1972
Miloš Hruška MHUL 1970
Silvestr Kvakunda Ofbike.cz 1975
Tomáš Brabec Nový Bor 1971
Zdeněk Kubíček Bitters Superior CYKLOLIVE 1972
Muži do 59 let
Jaroslav Živný Konkordia Děčín 1965
Luboš Sádovský 1965
Martin Měkota DC PANELÁK STARÁK 1969
Pavel Barcal Konkordia Děčín 1966
Vladimír Růžička Ústí nad Labem 1962
Vladimír Srachta Kv Cvikov 1960
Zdeněk Král 1966
Zdeněk Švarc MC.C.DC Sky Riders 1967
Muži do 69 let
Bretislav Kalvoda 1955
Luboš Švácha Sokol Mšeno 1959
Miloslav Becka Ústí had Labem 1955
Zdeněk Bufka AC Česká Lípa 1957
Starší žáci
Filip Cícha SKAPD 2007
Tomáš Herink AK Louny 2005
Starší žákyně
Adéla Vašáková klub biatlonu Manušice 2005
Klára Kreuzová klub biatlonu Manušice 2006
Pavla Kreuzová klub biatlonu Manušice 2006
Žáci do 11 let
Filip Kučera FAPV 2009
Josef Eliáš AK Duchcov 2008
Karel Parma AK Louny 2008
Václav Sedlaček Konkordia Děčín 2008
Vít Žáček ASK Děčín 2008
Žáci do 9 let
Antonín Kříž SK APD Děčín 2011
Šimon Patzelt SK APD Děčín 2011
Tobi Ogunwale SK Atletika pro děti 2011
Vojta Miškovský SK APD Děčín 2010
Žákyně do 11 let
Mariana Pintaudi SK APD Děčín 2008
Michaela Racíková Atletika Litvínov 2008
Temi Ogunwale SK Atletika pro děti 2010
Viktorie Nováková Tri club Česká Lípa 2009
Žákyně do 7 let
Dana Vetešníková Ski Polevsko 2013
Karolina Horáková SK APD Děčín 2012
Žákyně do 9 let
Anežka Konrádová ASK Děčín 2011
Marie Grubrová SK Atletika pro děti Děčín 2011
Nelly Kussmannová AC Ústí nad Labem 2010
Ženy do 39 let
Adéla Havlová Konkordia Děčín 1991
Dagmar Málková Konkordia Děčín 1993
Eva Musilová ASK Děčín 1999
Lenka Minářová klub biatlonu Manušice 1996
Linda Mrázková 1980
Martina Malíková Konkordia Děčín 1990
Veronika Hernychová Jílové 1982
Ženy do 59 let
Jana Bartáková Česká Lípa 1977
Jana Čermáková Liberec 1969
Katarína Kučerová KONKORDIA Děčín 1963
Květoslava Bartošová Kůže-Bartoš 1965
Linda Jirásková Hromparta 1979
Magdaléna Chladilová 1976
Martina Šestořádová Hromparta 1976
Milada Barcalová Konkordia Děčín 1968
Olga Rážová 1976
Václava Suchá 1979
Veronika Vágnerová VitaSport.cz 1973
Ženy veteránky
Hana Špinerová Polabské želvy 1956